AA, Sun Care, Delikatny balsam do opalania UVB 30/UVA 11

AA, Sun Care, Delikatny balsam do opalania UVB 30/UVA 11

Wodoodporny balsam chroni skórę nawet podczas kąpieli. System nowoczesnych filtrów UVA/UVB skutecznie chroni przed promieniowaniem słonecznym.
Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej. Zawiera surowce najwyższej jakości, dobrane specjalnie pod względem dermatologicznym.
Ma działanie profilaktyczno - ochronne. Nie zawiera barwników. Nie powoduje podrażnienia spojówek.
Posiada pH neutralne dla skóry. Produkt produkowany i kontrolowany według norm przemysłu farmaceutycznego.

Bardzo dobry filtr.

To chyba moje ulubione filtry, do tej pory stosowałam faktor 20 i 10. Bardzo, bardzo dobrze chronią przed promieniowaniem słonecznym, nawet osoby z jasną karnacją. Moja jest dość jasna, chociaż nie alabastrowo biała ;) ale łatwo się zaczerwienia przy opalaniu, łatwo też ją oparzyć. Te filtry dają radę nawet w gorącym klimacie, gdzie żar leje się z nieba, a słońce promieniami pali wszystko ;) W zeszłym roku opaliłam się na tych filtrach wzorowo- zero podrażnień, zero oparzeń, śliczna opalenizna, która długo się utrzymywała oraz zero schodzącej skóry ;) Piękny zapach, dobre nawilżenie skóry oraz łatwość aplikacji powodowały duży komfort użytkowania :) Mam po prostu wrażenie, że moja skóra jest odpowiednio chroniona. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że chyba wycofali je z produkcji, bo w tym roku wszędzie się ich naszukałam przed wyjazdem i nic- nigdzie nie znalazłam :( Mam nadzieję, że jeszcze sie pojawią w sklepach.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata

b. dobry

plusy
-zapach
-trwałosc
-nawilzanie skory
-szybko sie wchlania
-skora ladnie wyglada
-cena
-po nalozeniu na twarz-nie szczypal, nie uczulil
-dobrze chroni
minusy:
-moglby miec wiekszy filtr

polecam!!

Używam tego produktu od:roku

NiezAAwodny

Mam bardzo jasną karnację, skłonność do oparzeń i uczuleń słonecznych, a filtr AA, mimo, że nie najwyższy, doskonale poradził sobie z ochroną mojej skóry w czasie plażowania nad polskim morzem. Ma bardzo, bardzo, bardzo ładny zapach i przyjemną konsystencję, przy czym (jak każdy tego typu kosmetyk) pozostawia na skórze nieco lepką powłokę. Dobrze nawilża i chroni przed wiatrem i słoną wodą. Nie wiem, czy sparwdziłby się np. w śródziemnomorskim klimacie, ale na polskie warunki jest strzałem w dziesiątkę :)Używam tego produktu od: 2 lat

Porządny

Piękny zapach (nietypowy dla tego typu balsamów)
Wchłania się natychmiastowo - w ogóle nie czuję, że mam go na ciele, przez co czasem nie wiem, które miejsca już posmarowałam a które ominęłam :P
Bardzo przyjemna konsystencja
Po nałożeniu skóra jest gładka, w ogóle się nie świeci więc można spokojnie posmarować nim twarz (na niej świeci się tylko trochę) :)

mam UVB 20, UVA 9

jestem zadowolona z tego kosmetyku. pieknie pachnie, szybko sie wchlania, prawie natychmiastowo;) w miare dobrze nawilza skore, jednak moglby to robic lepiej, bo wiadomo jak slonce wysusza. ladnie, delikatnie brazuje skorke, dzieki ekstraktowi kakao. oparzen slonecznych u mnie: BRAK, a jezdze co tydzien na 8 godzin nad jezioro i mam skore jasna i delikatna. tani jak na kosmetyk z tego rodzaju. odejmuje * za mala wydajnosc ( wiecej sie zuzywa przez te slabsze nawilzanie) - lae i tak sie oplaca!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4

Fajniutki!!

Śliczny zapach, dobra trwałość, wielki plus za nawilżanie, skóra po nim jest mięciutka. Zdarzało mi się nakładać go na twarz-bardzo dobrze się wchłania i tylko troszkę się świeci :) Bardzo dobrze chroni.

Używam tego produktu od: 1 roku

Pomocna dłoń

Bardzo dobrze chroni przed podrażnieniami od słońca.Jest wodoodporny.Ładnie pachnie.Dobrze się rozprowadza.Nie pozostawia grudek na skórze.Ciało jest równomiernie opalone na złocisty kolor.Aplikator poręczny i praktyczny.Opakowanie ładne i wszędzie się mieści.Polecam.

Używam tego produktu od:2 lat