Bielenda, AromaSensation, Olejek do kąpieli `Afrodyzjak`

Bielenda, AromaSensation, Olejek do kąpieli `Afrodyzjak`

Olejek o barwie malinowej i uwodzicielskim zapachu piżma i jaśminu. Tonizuje, wzmacnia odporność, rozluźnia napięcia nerwowe, pobudza krążenie krwi, rozgrzewa emocjonalnie i dodaje pewności siebie. Zniewalająco gładkie i fascynująco miękkie ciało emanuje świeżością, namiętnością i erotyzmem.

Olejek? Toż to zwykły płyn do kąpieli...

W pierwszej chwili zachwycił mnie zapachem..
W trakcie używania drugiej butelki aromat już tak mnie męczył, że odstawiłam i nie mam zamiaru do niego wrócić.

Plusy:
-Tworzy wielką pianę (do tego wrócę)
-Wydajny
-Akceptowalna cena
-Ładnie pachnie (do tego wrócę)
-Nie wysusza (znów.. do tego wrócę)

Minusy:
-Zapach po pewnym czasie zaczyna męczyć
-Butelka jest brzydka i dość ciężko wycisnąć z niej odpowiednią ilość płynu
-W mojej opinii olejek nie powinien się tak pienić..
-Uczucie nawilżenia jest względne i bardzo szybko znika

Ogólnie można spróbować, ja już do niego nie wrócę.

Używałam tego produktu przez: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Półtora butelki

Może być

Ma bardzo odprężający zapach, łatwo się go dozuje i jest chyba wydajny, bo starczał mi 1 korek do wanny i miałam dużo piany :D Nie wysusza skóry, ale też nie nawilża, no może jest ona po wyjściu z wody bardziej miękka i pachnąca, jednak też nie za długo. Nie był drogi, bo kupiłam 2 za ok.10zł.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1całe

ładnie pachnie

Ten olejek kiedyś dostałam w jakimś prezencie od chłopaka, prawdopodobnie tez pod choinkę

Olejek owszem pięknie pachnie- jego zapach sprzyja zrelaksowaniu i wypoczęciu, dobrze się pieni, jest wydajny i delikatnie fajnie wygładza.

Jednak Wbrew zapewnieniom producenta nie odżywia i nie regeneruje skóry.
Poza tym jak na olejek ma trochę zbyt gęstą konsystencję.

Używam tego produktu od: już skończyłam

sredniaczek

Kupilam go zima gdy potrzebowalam dobrego olejku ktory nawilzy moja skore.Razem w zestawie wyszlo tanio bo za 2 takie olejki zaplacilam 10zl chociaz cena w promocij nie powala.

plusy;
-piekny zapach tego produktu sprawil ze kompiel byla bardzo przyjemna

minusy;
-nie jest to olejek lecz zel czyli nie nawilzy naszej skory
-opakowanie ladne choc duzy otwor nie ulatwia stosowania
-srednio wydajny

Ogolem warto lecz dla zapachu:)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Nie jest zły ...

Nie podoba mi się jego zapach . Przypomina mi się z żelem pod prysznic dla mężczyzn . Chociaż dobrze się pieni i zauważyłam , że skóra zrobiła się troszeczkę gładsza :) Jeszcze jednym minusem jest to , że odkręca się go i czasami wylewa się więcej niż by się tego chciało .

Używam tego produktu od: grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

Cudowny zapach

Producent nazwał swój produkt olejkiem, ja nazwałabym to płynem do kąpieli.
\"Olejek\" ślicznie pachnie - dokładnie tak jak obiecywał napis na etykietce - jaśminem i piżmem. Zapach jest przyjemny, zmysłowy, sprzyjający relaksowi i wyciszeniu. Idealny do sesji \"z książką\" w wannie.
Pieni się bardzo ładnie, dając ładnie pachnącą,lekką piankę. Niestety olejek nie pielęgnuje skóry, nie nawilża ani nie odżywia. Nawet nie natłuszcza.
Produkt wydajny, ładnie wyglądający i estetycznie opakowany, ale w sumie żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

nie ma mowy

NIE WIEM CO MNIE PODKUSIŁO ŻEBY GO KUPIĆ.
Opakowanie ? piękny opis na nim ?
obiecanki -cacanki :(
"rozgrzewa emocjonalnie i dodaje pewności siebie" -producent ma tupet pisząc takie bzdury tak pewnym tonem ;););)

Naiwnie myśląc że to olejek oczekiwałam cudu ;)
skądże znowu ! o cudzie nie ma mowy skoro zapienił się jak zwykłe mydło :(
Z tym że musiałabym wlać pół butelki na raz żeby piana była porządna !

O pielęgnacji skóry to sobie mogłam pomarzyć...
Nic nie zrobił,niestety...
Po tym jak odkryłam cudowne i niedrogie sole relaksujące do kąpieli z Polleny Evy powiedziałam mu : do widzenia :(
Używam tego produktu od:w lipcu

jaki olejek

Zwykły wysuszający płyn do kąpieli. Ładnie sie pieni i kupiłam go za grosze ( tak jak inne dwa olejki z tej serii) niestety nie posiada żadnych właściwości odżywczych ani nawilżających.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Cóż to za olejek??

Potrzebowałam jakiegoś nawilżającego kąpielowego specyfiku. Wybór padł na "afrodyzjak", który okazał się kompletnym niewypałem.. Cóż z tego, że się ładnie pieni i ślicznie pachnie skoro w ogóle nie posiada właściwości pielęgnujących i nawilżających? Już zwykły żel do mycia Dove lepiej zadbał o moją skórę niż ten "olejek".
Dziś używam go jako płynu do kąpieli, bo do niczego innego się nie nadaje:(
+przyjemny zapach, (choć afrodyzjakiem bym go nie nazwała)
+użyty w dużej ilości ładnie się pieni

-nie wydajny
-nieco "szorstka" konsystencja
-nie nawilża, nie pielęgnuje

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze 2

Pełen relaks w wannie

Wyniuchałam w domu ten olejek i od razu zabrałam się do testowania. Myślałam, że będąc olejkiem, nawilża i natłuszcza skórę, a przy okazji ślicznie pachnie. To ostatnie rzeczywiście jest, ale nic z właściwości pielęgnacyjnych. Zdziwiła mnie za to wytwarzająca się piana. Jest jej niewiele, mniej niż w typowym płynie do kąpieli. Za to zapach jest rzeczywiście czarujący i dla niego warto zakupić tenże olejek. Zapewnia całkowite rozluźnienie i zrelaksowanie w wannie, a przy tym nie wysusza skóry. To mój pierwszy tego typu kosmetyk i całkiem mi odpowiada.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

mily :)

Kupilam ten olejek w zestawie z balsamem 400 ml za 13 zl, wiec swietna okazja. Wahalam sie miedzy tym a bursztynem, ale padlo na ten. Przypomina mi troche lawende, ale jest to zapach zdecydowanie cieplejszy. Mozna uzywac pod prysznic, ale do kapieli spraedza sie lepij. Dobrze sie pieni, jest wydajny - ja daje po 2 nakretki i wcale duzo z butelki nie ubywa. Piana jest srednio trwala - Farmonie nie daja rady. Ale poniewaz olejek (wlaciwie plyn do kapieli) nie jest drogi, a co tez wazne faktycznie pachnie (w wielu produktach w wodzie zapach ucieka), moge polecic.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

To żel, nie olejek !

Przede wszystkim producent wprowadza konsumentów w błąd pisząc na swoich produktach olejek pod prysznic/kąpieli-jaki to olejek, to najnormalniejszy żel!!! Żel z dodatkiem olejku, to jeszcze rozumiem...
Plusy:
*Żel bardzo dobrze się pieni
*ślicznie pachnie, zapach pozostaje na skórze po umyciu
*dobrze oczyszcza
*jest wydajny ma gęstą konsystencję
Minusy:
*beznadziejna butla z wielką dziurą, przez którą wylewa się za dużo żelu
*nie daje uczucia nawilżonej skóry, konieczny balsam
*myślę, że nie jest odpowiedni dla osób z wrażliwą/suchą skórą
*to nie olejek tylko żel,w kat. olejków znam dużo lepsze
*jest wiele tańszych i lepszych żeli np. Dove, Fa
Generalnie nie kupię go więcej, wolę też żółtą wersję-ładniej pachnie i jest delikatniejszy dla skóry.

Używam tego produktu od:pół roku