Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy peeling enzymatyczny wygładzający nierówności skóry i blizny potrądzikowe

Z gruszką, sodem i enzymem z papai. Wygładza wszelkie nierówności i blizny, dogłębnie oczyszcza skórę, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność, odświeża koloryt, pobudza regenerację skóry.

Cena: 12zł / 60ml

/s/

Taki sobie

Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii w internecie postanowiłam zakupić ten peeling. Cóż, cudów nie zdziałał. Na samym początku nie spodobał mi się zapach. Niby gruszkowy, ale mi jednak kojarzył się ze zgniłą gruszką. Pomijam to jednak, bo nie zapach jest najważniejszy. Skóra była po nim miękka w dotyku i gładka i to było jego najlepszą cechą. Dodatkowo pozbyłam się problemu świecenia się, ale tylko na kilka godzin. Nie zauważyłam jednak obiecywanej redukcji blizn potrądzikowych, moja cera miała taki sam koloryt jak przed rozpoczęciem stosowania tego produktu. Większość drogeryjnych kosmetyków ma tragiczny wpływ na moją skórę, cieszę się że ten chociaż nie szkodził i nie wywołał tysiąca pryszczy. Nie podrażnił ani nie wywołał żadnych innych skutków ubocznych. Podsumowując: lepszy od innych ale nie najlepszy

Używam tego produktu od: ponad rok temu kupiłam

bardzo dobry

Pół gwiazdki za to,że już go nie ma,ale był to jeden z lepszych peelingów enzymatycznych za naprawdę niewielką cenę.

Przy regularnym stosowaniu polepsza ogólny wygląd skóry i delikatnie zwęża pory i zaskórniki. Faktem jest,że jeżeli używa się tego peelingu tylko raz w tygodniu to nie widać wielkiej różnicy.
Ja stosowałam ten peeling dwa,trzy razy w tygodniu jak zaleca producent i byłam zadowolona. Według mnie produkt dobrze się wchłania i nie ma mowy o zostawianiu go na poduszce (zawsze starałam się odczekać przynajmniej 15 minut przed położeniem się spać). Rano buzia była zmatowiona, bardziej promienna i tak jak wspomniałam zaskórniki i pory były mniejsze. Do tego ten przyjemny gruszkowy zapach. Ważne jest także to,że mojej wrażliwej cery ten produkt nie podrażnił za co wielki plus.
Minusy - hmm ja się specjalnie nie będę ich doszukiwała - jak dla mnie ten preparat naprawde odpowiadał.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

nie dla mnie

Jak dla mnie bardzo średni kosmetyk.Fakt,że jest delikatny,nie podrażnia,ma ładny zapach i odświeża cerę- to by było na tyle,jeśli chodzi o jego zalety.Raczej nie działa cudów,jeśli chodzi o pielęgnację;jednak za słabo oczyszcza,nie rozjaśnia również blizn potrądzikowych. Najbardziej denerwuje mnie sposób aplikacji tego peelingu:stosowanie na noc jest bez sensu,większość kosmetyku wciera się w pościel.
Więcej nie kupię,poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od:marzec 2010

Oczyszcza.

Nareszcie znalazłam peeling enzymatyczny do mojej cery. Wyrównuje koloryt, łagodzi podrażnienia, matuje. Idealny! Pachnie ładniej niż krem :P Skóra rano jest oczyszczona i wygląda zdrowo. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry peeling

Jestem pod koniec używania pierwszego opakowania i planuje zakup drugiego. Ja jestem zadowolona, choć może ciężko mi porównać z innymi tego typu kosmetykami bo to drugi peeling enzymatyczny do twarzy jaki zakupiłam.
Nie mam większego porównania z innymi - może są i lepsze ale ten mnie bardzo zadawala. Przede wszystkim na rynku nie ma za dużo peelingów enzymatycznych w rozsądnej cenie, wydajnych a do tego do cery tłustej a jednocześnie wrażliwej. Bo jak do tłustej to podrażnia bardzo cerę wrażliwą a jak do wrażliwej to zwykle do suchej a nie tłustej.
Ten kosmetyk jest dla mnie akurat. Mam cerę bardzo wrażliwą, naczynkową, skłonną do rumienia a do tego tłustą i z bardzo rozszerzonymi porami - przez co podatną na zaskórniki i zanieczyszczenia.
Produkt absolutnie mnie nie podrażnił. Choć na początku po nałożeniu czuć jakby lekkie mrowienie - ale nie pieczenie ale właśnie takie mrowienie. W sumie mogłoby tego nie być - ale pewnie to wynika z tego, że działa. Stosuję peeling na całą twarz na noc ale tak na godzinkę przed położeniem się. Wtedy fajnie się wchłania i nie ma problemu, że połowę zostawimy na poduszce a fajnie bo działa sobie potem przez całą noc.
Rano kompletnie nie czuje wysuszenia skóry. Wręcz przeciwnie - jest fajnie nawilżona ale nie tłusta. Nie czerwona i nie podrażniona ale ma ładny kolor.
Myję twarz rano łagodnym żelem albo płynem micelarnym - różnie.
Zauważyłam, że po tym produkcie skóra jest gładsza, ma ładny kolor, mniej się świeci. Nie mam jakiś przebarwień czy blizn więc ciężko mi powiedzieć czy je likwiduje czy zmniejsza ale moim zdaniem zmniejsza widoczne pory i zaskórniki - choć nie oszukujmy się nie usunie wszystkich i nie spowoduje, że nagle znikną i tego nie oczekuję. Ale są mniejsze to na pewno.
Produkt trzeba jednak używać regularnie. Producent zaleca 2-3 razy w tygodniu. Ja zwykle przy stosowaniu 2 razy miałam naprawdę ładną cerę. Jak zapominałam i raz na tydzień albo rzadziej to już takich efektów nie było.
Zapach super - piękny gruszkowy. Wydajność bardzo dobra. Cena ok w porównaniu z innymi peelingami enzymatycznymi.
Wcześniej miałam peeling Ziaji do cery tłustej i był w miarę ale ten zdecydowanie lepszy. Troszkę droższy ale za to lepsze działanie i wydajniejszy. Tamten poza tym bardziej mnie podrażniał.
Polecam bo naprawdę warto! Choć jakby jeszcze obniżyli cenę na poniżej 10 zł to byłabym super zadowolona:)

Używam tego produktu od: ok. 7-8 tygodni

dobry, ale

kupiłam go po tym, jak używałam enzymatycznego z ziaja hlc i ten drugi moim zdaniem jest lepszy

dax ma wiele plusów
+ działa silnie antybakteryjnie
+ mimo wszystko nie podrażnia
+ ma ładny zapach i lekka konsystencję
+ wygładza, przyspiesz gojenie wyprysków, niweluje blizny
+ jest wydajny i tani

ale
- denerwuje mnie używanie go na noc. moja wina, bo nie zauważyłam, że tak się go stosuje, gdy go wybierałam. dopiero w domu... :/ na początku robiłam tak, jak na opakowaniu, ale po całej nocy z tym peelingiem moja skóra była wysuszona, więc używam go wieczorem po demakijażu, na parę godzin zostawiam i zmywam

myślę, że jest naprawdę dobry do cery tłustej czy trądzikowej, ale moja mieszana przesuszająca się jest do niego trochę zbyt wrażliwa... i szukam dalej ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

chyba działa

niezły produkt za rozsądną cenę

+ przeparwienia są jakby mniejsze
+ cera jakby uspokoja i bardziej jednolita (szczególnie po akcji wyduszania nieistniejących pryszczy;))
+ nie wysysza (chyba nawet nawilża)
+ nie podrażnia
+ wydajny
+ przystępna cena

- brzydki zapach
- dość długo się wchłania (czasem zdąże go wytrzeć w poduszę zanim wniknie w skórę)
- efekty nie są spektakularne
- nie likwiduje drodbych zaskórniaków

Używam tego produktu od: ponad roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

KWC

Uwielbiam go za działanie, zapach i forme.
Jest swietny dla mnie wręcz idealny. Skóre mam po nim gładka i blizny sa mało widoczne. Po dłuzszym stosowaniu pomaga.
Starcza na długo.
Używam go na noc a rano myje twarz żelem.
Uwielbiam go. Używam tego produktu od: rok

planuje zakup nastepnego :)

Skora rano wyglada ladnie, jest miekka w dotyku, czerwone plamy nieco bledsze, pory zwezone, choc wiadomo ze cudow to on nie zdziala.

Nie oczekiwalabym usniecia blizn i przebarwien po paru zastosowaniach...

No i ten boski zapach i zachecajaca cena :)

Używam tego produktu od: paru tygodni

warto kupić i samemu ocenić

Zdziwiło mnie, że kosmestyk nakłada się na całą noc, uważam to za mało praktyczne ponieważ większość zostaje na poduszce.
Ładnie pachnie, łatwo się rozsmarowuje. Skóra jest po nim gładsza i miła w dotyku, aczkolwiek bez rewelacji. Chyba lepiej nawilża niż działa peelingująco.
Jednak biorąc pod uwagę, że kosztuje mniej niż 10PLN to warto kupić.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dla mnie SUPER!!

Poprostu uwielbiam ten peeling :)nakladam go na noc 2-3 razy w tygodniu... skora po nim staje sie gladziutka rozjasniona nie jest juz taka szara, blizny jakby sie zmniejszyly mniej wypryskow.
Lepszego peelingu nie mialam jak dotad :)
Polecam naprawde ;)

Używam tego produktu od:1mies