L'biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów przetłuszczających się

Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.

Intensywnie regenerująca seria WAX wzbogacona została o dwa dodatkowe produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łojotoku.

Wyjątkowa kompozycja aktywnej Biosiarki, naturalnych ekstraktów i delikatnych detergentów sprawia, że produkty zarówno regenerują włosy jak i ograniczają wydzielanie się sebum, przez co zmniejszają ich przetłuszczani się. Maseczka wzbogacona została dodatkowo o ekstrakt z pokrzywy oraz miodu.

Cena: 2zł / 20ml(saszetka); ok. 20zł / 250g

/bw/

nie robi nic

Absolutnie nie sprawdza się przy zniszczonych włosach, nie regeneruje, włosy sa poplątane, tak jakby znikała zaraz po zmyciu. Nie widzę żadnych zalet tej maseczki. Zdecydowanie odradzam. Pieniądze wyrzycone w błoto.

i tak i nie...

Po masce włosy są błyszczące, dobrze się rozczesują...zapach nie jest zbyt piękny, no ale maska bez sztucznych składników, więc wiadomo... Daję 4 gwiazdki nie 5, bo odżywia i nie obciąża włosów ,ale tak jak musiałam myć codziennie tak muszę i nadal, a miała za zadanie również przedłużać ich świeżość.

Mam bardzo dlugie wlosy i dlatego do kazdego mycia uzywam maski (na koncowki). Z tej maski jestem najbardziej zadowolona, a wyprobowalam ich wiele.

+ maska sprawia, ze wlosy sa miekkie i latwiej je rozczesac
+ nie zawiera parabenow, jest bardzo naturalna (stad tez brak sztucznego zapachu :))
+ przystepna cena
+ wydajna - przy moich wlosach do pasa wystarcza mi na okolo 15 myc

Ilość zużytych opakowań: Okolo 10-15

Warta wypróbowania!

Mam przetłuszczające się włosy. Długo szukałam odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji. Wax sprawdził się nieml że idealnie, nie obciąża mi włosów nie przetłuszcza. Próbowałam na prawde wieelu, wielu odżywek, masek i zawsze ten sam efekt - na drugi dzień włosy oklapnięte, przetłuszczone od głowy. Wax daje mi tą pewnośc że mogę 2 dni nie myć włosów i nie muszę się martwić o przetłuszzcenie. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2/3

najsłabszy z Waxów, a i tak lepszy od wszystkich innych maseczek

Waxy to jak dla mnie najlepsze odżywki świata, zarówno te polskie jak i zagraniczne, a ponieważ mam obsesje na punkcie moich długich, codziennie pieczołowicie prostowanych włosów wypróbowałam ich już naprawdę sporo - zarówno tych drogich profesjonalnych, jak i tańszych sklepowych. Waxy miażdżą wszystkie na głowę Fantastyczne składy, fajne naturalne zapachy, odżywka świetna do cienkich, delikatnych włosów - dodaje im objętości, nie obciąża, włosy przez 2 dni są puszyste, nieoklapnięte, dodaje im energii.
Wersja do włosów przetłuszczających się wydaje mi się najsłabsza z wszystkich wypróbowanych przeze mnie Waxów, co nie zmienia faktu, że i tak maseczka jest lepsza od wszystkich niewaxowych odżywek i masek które przetestowałam. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat

nie sprawdziła się

Kupiłam tę maskę na dużej przecenie w Superpharmie, chciałam zająć się nareszcie moimi włosami, nie będącymi w zbyt dobrej kondycji. Liczyłam na to, że dzięki niej będą się mniej przetłuszczać, będą świeższe, miększe, bardziej zadbane. Niestety zawiodłam sie. Na początku myślałam, ze będzie dobrze, ale jednak okazuje się, ze włosy nie są dłużej świeże, niekiedy mam wręcz wrażenie, ze włosy są ciężkie, w gorszej kondycji. Nie polecam. Zużylam dotąd pół opakowania

Używam tego produktu od: 8-9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 0,5

nie dla mnie

+ przyjemny zapach

- nie sprawia, że włosy mniej się przetłuszczają
- po umyciu włosy ciężko się rozczesują
- mam wrażenie, że używając tej maski wypadało mi wiecej włosów

Ilość zużytych opakowań: pół

Miałam lepsze

Dostałam te maskę od koleżanki, która kupiła ją po dużej promocji w Tesco. Moim zdaniem, nie jest warta ceny regularnej....ale po kolei.

Mam długie, proste, zdrowe włosy, przetłuszczające się jedynie u nasady. Włosy powinnam być co dwa dni - trzeciego dnia rano nie wyglądają źle, ale wieczorem są już przetłuszczone.

Do tej maski podeszłam z entuzjazmem i muszę przyznać, że pierwsze wrażenie było dobrze. Fajna, konsystencja (nie wpływa), nie najgorszy zapach.

Używałam jej co 3 - 5 dni i niestety, nie zauważyłam obiecanego efektu. Włosy po umyciu są nawilżone i mam wrażenie, że maska pod tym względem dobrze na nie wpłynęła. Niestety, są też obciążone i nie wyglądają korzystnie - mam ochotę je umyć tego samego dnia, po którym użyłam maski. Wpływu na przetłuszczanie nie widzę - dalej muszę myć włosy co 2 max 3 dni.

Używam tego produktu od: 2 - 3 miesiące

Przetłuszcza bardziej

Mam włosy bardzo przetłuszczające się, aby wyglądały schludnie muszę je myć codziennie.
Ta maseczka nie zmniejsza wydzielania sebum przez moją skórę głowy, wręcz obciąża je i na drugi dzień wyglądają gorzej niż gdybym jej nie używa.
Jak dla mnie jej zapach jest bardzo chemiczny i nie jest przyjemny acz odświeżający i cytrusowy. Mogłaby być tańsza i mieć poręczniejsze opakowanie. Plus jednak za szczelność.
Aczkolwiek jest to najlepiej i najbardziej intensywnie regenerująca maseczka jaką mam i z chęcią wykorzystałam ją do końca. Pięknie nawilża włosy, sprawia że są bardzo przyjemne w dotyku, lejące się, gładkie, mięciutkie. Gdyby to że nie ma parabenów, sls ani innych świństw pomyślałabym że to jeden wielki silikon!
Raz na jakiś czas jest super gdy nie zależy mi na świeżości i mogę zostać w domciu.
Wielkim plusem jest jej naturalność.
Mimo wszystko polecam:)

Całkiem na miętkę!

Jest to jeden z lepszych sklepowych towarów na przetłuszczające się włosy. Niedrogi (19,99 w każdym Super-Pharmie), niesamowicie pachnący, i przedewszystkim świetnie działający.
Normalizuje pracę naszej skóry, co dało mi efekt świeżości przez 4 dni.
Po spłukaniu i NATURALNYM WYSCHNIĘCIU (to chyba ważna i zdrowa rzecz dla naszych włosów) kudły są miękkie, puszyste, sypkie i jakie tam jeszcze chcecie - tak więc za odżywienie 6+!
Jest bardziej zwięzła - bardziej wydajna tak myślę.
Spowodowała, że łodyga włosa zgrubiała i nie rozdwaja się przy końcówkach.
Polecam i to nawet bardzo. Nie odczuwam swędzenia, nie mam łupieżu, ani innych dziwnych rzeczy.

Nie jest zła

Po mimo, że nie jest moim hitem, to nawet ją lubię. Ogólnie nie lubię odżywek, bo nigdy nie mam czasu trzymać ich na włosach i powtórnie spłukiwać. Ale ten produkt od razu polubiłam. Nie zgodzę się z tym, że śmierdzi. Mi pasuje ten zapach ;) Po jej zastosowaniu włosy są miękkie i fajnie się układają, przynajmniej mnie ;) Na pewno należy uważać na to, by nie nałożyć jej za dużo, bo po spłukaniu włosy będą ciężkie i nieco przetłuszczone. Ja widzę efekty, bo teraz mogę spokojnie myć włosy co 4 dni, a wcześniej myłam je co 2! Serdecznie polecam!

Lubie

Zachęcona opiniami na wizazu zakupiłam opakowania w superpharmie.
+cena (kupiłam za 19zł)
+ nawilża dobrze
+regeneruje
+ czepek
+ konsystencja
+ wydajność

-śmierdzi niemiłosiernie!
- dostępność ( w warszawie miałam problem z dostaniem)
- nie redukuje przetłuszczania się włosów (nadal myje je codziennie - czyli codziennie prostuje)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno