Fridge, 1.5 Rose Lips (Krem do pielęgnacji ust)

Fridge, 1.5 Rose Lips (Krem do pielęgnacji ust)

Unikalny krem do pielęgnacji ust na bazie miodu, oleju różanego i olejku melisowego. Głęboko regeneruje i wygładza, pozostawiając delikatny film na ustach. Zawarty w nim miód dostarcza wielu substancji odżywczych, a dodatek masła shea zapobiega utracie wody i chroni przed promieniowaniem UV. Olejek melisowy przyspiesza gojenie podrażnionych ust.

balsam do ust
regenerujące, wygładzające
w słoiczku

słodycz na ustach

Kremik na bazie miodu i masła kakaowego, które uwielbiam.
Pachnie słodyczą.

Bardzo dobrze regeneruje skórę, w szczególności "poobgryzane wargi"..;)

Używam tego produktu od: luty 2008- zeszłej zimy

Jak wazelina.

Ten produkt mi nie podpasował. Miałam wrażenie, że stosuję wazelinę w ładnym opakowaniu o miłym smaku i zapachu. Raczej nie jest warta swojej wysokiej ceny. Może, jak ktoś ma ogromny problem z pękaniem ust na mrozie, to mu się sprawdzi.

Sprawdza się

Szukałam czegoś co zastąpiłoby lub było alternatywą dla mojego ulubionego balsamu do ust. Trafiłam na ten produkt. Dużo słyszałam o tej marce, zakupiłam. Kremik, by był jakiś efekt nałożyć trzeba dość grubą warstwą. Nawilża on ładnie, pielęgnuje. Dzięki niemu pozbyłam się na ustach suchych skórek i spękań. Krem dobrze regeneruje i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

najlepszy

Nie wiem czemu nie napisałam jeszcze recenzji jednego zmoich ulubionych kosmetyków Fridge. Długo zastanawiałam się, czy warto jest wydawać taką kwotę na zwyczajny balsam do ust, ale teraz twierdzę zdecydowanie, że warto. Przynajmniej w moim przypadku okazał się to najlepszy (!) balsam, jakiego kiedykolwiek używałam. Lepszy także od różanego balsamu Alteya Organic i Burt's Bees. Jest przy tym bardzo wydajny, zdaje się wręcz nie ubywać ze słoiczka :), a mimo to ta odrobina, jaką nakłada się na usta wystarcza, aby doskonale je nawilżyć (może raczej natłuścić) i zabezpieczyć.
Do tego bardzo podoba mi się melisowo-miodowy zapach. Gdyby moje koleżanki były równie entuzjastycznie nastawione do Fridge, chętnie kupowałabym ten balsam bez przerwy, korzystając z promocji 33% dla trzech osób, lecz na razie czekam na zwykłe promocje. Niemniej naprawdę polecam przynajmniej sprawdzić.

Super pielęgnacja

Produkt dostałyśmy z siostrą od znajomej- nie przyszłoby mi do głowy, żeby kupić sobie kosmetyk do ust za 80zł- oddzielnie wszystkie składniki tego kosmetyku możnaby kupić za wiele mniej.

+ Super naturalny skład:
olej słonecznikowy (Helianus Annus Seed Oil)
wosk pszczeli (Cera Alba)
olej z róży (Rosa Canina Fruit Oil)
masło shea (Butyrospermum Parkii Fruit)
olejek melisowy (Melissa Officinalis Oil)
+ Krem ma konsystencję lekkiego wosku, delikatnie błyszczy na ustach- efekt jest naturalny, bardzo mi się podoba.
+ Idealnie odżywia usta, wystarczy posmarować raz i przez cały dzień są mięciutkie i nawilżone. Jednak dla przyjemności odczuwania go na ustach używałam częściej, no i szkoda byłoby mi go zmarnować- w końcu data ważności jest niezbyt odległa.
+ Jest bardzo wydajny
+ Nie znika błyskawicznie z ust
+ Ma słodki smak :)

- Cena niestety powala. Ale myślę, że jeśli ktoś ma wysuszone, spierzchnięte usta bardzo mu pomoże- produkt jest bogaty w oleje i ekstrakty roślinne, które najlepiej radzą sobie z pielęgnacją nawet bardzo wymagającej skóry czy ust.

Jestem bardzo zadowolona, siostra również. Jeśli dostaniemy taki prezencik ponownie- na pewno przyjmę go z radością :)

Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zakochałam się

nie wiem dlaczego, ale te kosmetyki pokochałam.

Balsam jest cudowny, nawilża usta, chroni je przed niekorzystnym działaniem środowiska, a cena nie jest zbyt wygórowana.

Mój faworyt!

bardzo fajny krem

Krem na bazie miodu. Delikatnie natluszcza i nablyszcza usta.
Wygladza usta podraznione albo bardzo wysuszone.
Pozostawia przyjemny smak - oczywiscie dla tych, ktorzy lubia miod:-)

Używam tego produktu od: grudzien 2007

fantastyczny

zaczelam od kremow tej marki, ktore oceniam jako doskonale- w promocyjnej cenie dostalam blyszczyk- fantastyczny efeky natluszczenia i nawilzenia no i niesamowity posmak- atrakcyjny zwlasza dla takich jak ja amatorek miodu:-) polecam

Używam tego produktu od:grudzien 2007