Bielenda Professional, Ideal Skin, Maseczka antybakteryjna z glinką zieloną

Bielenda Professional, Ideal Skin, Maseczka antybakteryjna z glinką zieloną

Głęboko oczyszczająca maska do cery mieszanej, tłustej, z problemami trądzikowymi.
Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, głęboko oczyszcza pory skóry i ujścia gruczołów łojowych, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka, ściąga rozszerzone pory skóry, wzmacnia, ujędrnia i wygładza naskórek.
Składniki aktywne:
- Glinka zielona - ma wspaniałe właściwości dezynfekujące, doskonała w leczeniu trądziku i wyprysków. Pielęgnuje, regeneruje i wzmacnia skórę. Ma także właściwości odżywcze i remineralizujące.
- Glinka biała - zawiera m. in.: krzem, wapń, magnez, żelazo, potas i sód, dzięki, czemu wpływa uspokajająco i kojąco na skórę wrażliwą, suchą, delikatną i zmęczoną. Poprawia jej mikrokrążenie, oczyszcza, łagodnie ściąga pory, odświeża, odżywia i wygładza cerę.
- Ekstrakt z kory wierzby - ma działanie silnie antyseptyczne.
- Ekstrakt z zielonej herbaty - działa przeciwzapalnie, chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz pobudza procesy odnowy komórek.
- Ekstrakt z grejpfruta i limonki - dzięki dużej zawartości wit. C wzmacnia naczynia krwionośne. Odpręża, relaksuje i tonizuje skórę.
- Koncentrat wody morskiej - bogaty w mikro i makroelementy, rewitalizuje, odżywia i energizuje skórę.
- Alantoina - łagodzi podrażnienia, nawilża i regeneruje.

dobra ale bez rewelacji

Maseczka nie sprawdzi się przy skórze z dużymi problemami. Oczyszcza, trochę likwiduje zaczerwienienia i niedoskonałości, ale efekt nie jest oszałamiający.
Minus za okropny zapach.

Używam tego produktu od: skończyłam kilka miesięcy temu

Świetna!

Bardzo dobra maska. Ograniczw ydzielanie sebum. Wspaniale oczyszcza cerę i skórę szyi oraz dekoltu. Dużo mniej widoczne rozszerzone pory. Cera gładka, delikatna i dużo mniej wyprysków się pojawia:) Jedyne co mi przeszkadza w niej to zapach, duszący! Ale dla efektu się przemęczę;)

Dobra maska!

Dobra maska, zwłaszcza kiedy jesteśmy po oczyszczaniu :)

+ jest antybakteryjna
+ oczyszcza nasze pory
+ zapobiega tworzeniu się nowych wyprysków
+ cena
+ wydajna
+ łagodzi naszą buźkę

- dostępność, ale w czasach internetu to raczej nie problem :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

dobra glinka w dobrej cenie

zaczełam już 2 opakowanie
Maska super, duże opakowanie i do tego dobra cena.
Świetna do łłustej zanieczyszczonej cery oraz po oczyszczaniu manualnym, zwęza pory oczyszcza.

cena i skuteczność rewelacyjna

Używam tego produktu od: nie pamietam

super

Najlepsza glinka jaka zaczęłam używać od targów kosmetycznych na których ją zakupiłam i mam zamiar ją stosować dłużej. Bardzo wydajna skuteczna ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: uzywam teraz pierwsze opakowanie

Lubie ją!

Dluuugo juz jej uzywam,czasami nawet nie na cala twarz tylko jak cos mi wyskoczy.Dosyc wydajna,ladnie pachnie i dziala co najwazniejsze na wypryski jednak z regolowaniem wydzielania gruczolow lojowych sobie nie radzi..

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

good stuff:)

mam cere mieszana, takze stosuje te maske jedynie na strefe T...no i musze przyznac ze spelnia swoje zadania cudownie:)zweza pory, ujedrnia skore twarzy, koloryt jest wyrownany, zbiera nadmiar sebum, wygładza, w trakcie zabiegu skóra lekko piecze, ale jest to wynikiem dzialania oczyszczającego maski, dodatkowo działa antybakteryjnie, takze przez pare dni po zabiegu nie ma mowy o żadnych wypryskach:) trzeba jeszcze pamiętac aby potrzasnac wielokrotnie maska przed uzyciem, aby nie byla ona wodnista:)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:a trakcie 2

kiepsko

nie jestem zadowolona-poczynając od konsystencji- zbyt rzadka,spływa przy aplikacji.
Maseczka mnie lekko podrażniała ,skora było lekko zaczerwieniona po zmyciu.Niestety jak to maseczka z glinka-lekko wysusza, ale nie oczyszcza znow tak dobrze, jak odpowiednik z Ziaji.
Zapach ogólnie znośny, zmywa sie bardzo ładnie.Jednak znam lepsze.

Używam tego produktu od:stoi w szafce od lata
Ilość zużytych opakowań:polowa