The Body Shop, Vitamin C, Eye Reviver (Krem pod oczy)

The Body Shop, Vitamin C, Eye Reviver (Krem pod oczy)

Ożywia zmęczone oczy. Zawiera Witaminę C. Zwalcza wolne rodniki i chroni przed złymi wpływami środowiska. Łagodna konsystencja żelowo-kremowa, która nie jest tłusta.

rozczarowuje i to bardzo

Krem za 45 zł, w ładnej buteleczce, który kończy się po niecałym miesiącu i w ogóle nie działa. Żałuję, że nie sprawdziłam składu w sklepie, byłam już na niego zdecydowana, bo myślałam, że witamina c super zadziała na moje cienie. Żaden krem pod oczy nie skończył mi się w takim tempie. Nie działa wcale, równie dobrze mogłabym wodą się smarować, może jedyne co to nawilża trochę. Skład jest okropny, namieszane chemii a taka ekologiczna firma :/ No i tak jak w którejś recenzji poniżej: parabeny! Nie pachnie, co dla mnie jest minusem i co najgorsze, zaczęła się w nim zbierać taka woda jak w musztardzie na przykład. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale tak właśnie było, a krem jest an tyle gęsty że nie dało się go wymieszać. Dozownik wygodny, bo nie brudzi się krem, ale do czasu, pod koniec nawet cudem niczym nie wydrapiemy resztek z tej mini buteleczki. Słowem szkoda 50 zł na takie coś.

Sredniak

Jestem zawiedziona. Krem walkuje sie wrecz nieznosnie. Zapachu nie ma praktycznie zadnego, co jest dla mnie wada, poniewaz lubie, kiedy cos delikatnie pachnie. Nie mam cieni pod oczami, jedynie pierwsze zmarszczki usmiechowe i tu na plus musze przyznac, ze nieznacznie je wypelnil.
Opakowanie wyglada estetycznie na polce, dobrze sie dozuje, krem jest bardzo wydajny - ale - w efekcie finalnym jestem rozczarowana. No i do tego parabeny w skladzie.

Używam tego produktu od: stycznia 2010

bardzo lubię

Zawsze lubię wracać do tego krem-żelu!!! Świetnie nawilża, wygładza i rozswietla skórę - czego chcieć więcej od kremu pod oczy?? Przy stosowaniu codziennym starcza na ok 2 miesiące. Doskonała jakość za niewielkie pieniądze.Polecam!!!Używam tego produktu od:1,5 roku

Sama nie wiem czy dobry czy...

bardzo dobry.Przez pierwszy tydzień używania niestety powodował lekkie pieczenie i szczypanie, ale szybko przeszły te niedogodności. Producent twierdzi, że krem nie jest tłusty, a ja uważam wręcz odwrotnie, dlatego zanim użyję korektoru muszę chwilkę odczekać, jeżeli tego nie zrobię to niestety korektor się zroluje.Ale za to dobrze nawilża skórę, choć nie zauważyłam jakiegoś wspaniałego działania witaminy C.Przy codziennym stosowaniu rano i wieczór starczył mi na około 2 miesiące. Na plus muszę przyznać wygodną aplikację i ciekawą butelczkę, która jest jednak nie przezroczysta.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

pomaga!

Krem kosztuje obecnie 45 zl, wiec nie spodziewalam sie po nim jakis cudow, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl. Zmarszczek pod oczami nie mam, wiec nie wiem czy je splyca, ale z lekko fioletowym odcieniem skory na pewno sobie radzu - przy systematycznym stosowaniu (rano i wieczor) po tygodniu mialam naprawde rozjasniona skore:)
Co wazne - krem nie szczypie, nie powoduje uczulen.
Moge go porownac z kremem Transvitala, ktory w Douglasie kosztuje 160 zl - Eye Reviver jest o wiele lepszy.

Jedyny minus - kiepska wydajnosc, bo nie starcza nawet na miesiac.Używam tego produktu od:kilka tyg

na cienie nie pomaga :(

Krem zamówiłam z dwóch powodów- miał nawilżać i coś zdziałać na moje cienie (choć w połowie, bo w całkowite zlikwidowanie nie wierzyłam). Niestety, na cienie nie pomógł, jednak jako nawilżacz sprawuje się ok, z małym ALE. Mianowicie korektor nałożony na ten krem rolował sie, przez co używam go jedynie na noc, lub kiedy siedzę w domu i nie maluję się. Dzieki swej konsystencji- wydajny. Wygodne opakowanie z pompką. Cena jak dla mnie wygórowana (ja dalam na allegro 65 zł, nie licząc przesyłki). Za 40 zł kupiłam krem równie dobrze nawilżający i który nie przeszkadza w nałożeniu korektora...
Mogę dać jedynie 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: od września 2007

Do zastanowienia.

Nieźle nawilża i wygładza. Nie mam cieni pod oczami, więc nie wypowiem się na temat tej funkcji kremu.
Używałam go jeszcze 3 lata temu, jak firmy nie było jeszcze w Polsce. Jego główny minus to bardzo mała wydajność: przy stosowaniu dwa razy dziennie buteleczka nie starczyła mi nawet na miesiąc. Zdecydowanie z kremów z wit. C bardziej polecam Active C.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: jedno, jakiś czas temu.

Średni.

Wybrałam się do sklepu The Body Shop w celu upolowania jakiegoś cuda na moje wieczne sińce pod oczami.
Pani z obsługi gorąco mi poleciła ten produkt, zapewniając, że cienie pod oczami znikną w mig.

Plusem jest estetyczne opakowanie i wygodny sposób dozowania pompką
I owszem, ten żel-krem pod oczy ma przyjemną konsystencje, szybko się wchłania, nawilża skórę wokół oczu, ale sińce tak jak były tak są. :-(

Wyrzucone pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze