Hean, Extreme Volume 3D Effect Lipstick (Pomadka w płynie)

Hean, Extreme Volume 3D Effect Lipstick (Pomadka w płynie)

Trójwymiarowe działanie powiększające pomadki gwarantuje zawarty w niej składnik Maxi Lip. Poprawia on nawilżenie delikatnej skóry warg i zmniejsza jej łuszczenie, przywraca gęstość skórze właściwej oraz zmniejsza zmarszczki. Tym samym zwiększa objętość warg i poprawia kontur ust, dzięki czemu wyglądają ponętnie i atrakcyjnie.
Kosmetyk łatwo się rozprowadza przy pomocy aplikatora z pędzelkiem.

Cena: 9,50zł / 8ml
/m/

Fajna, ale czegoś jej brakuje

Mam dwa kolory tej pomadki, jednak częściej używam tej o kolorze jasnego różu, który bardzo fajnie wygląda na ustach. Są takie "mokre" i podkreślone ładnym kolorem. Konsystencja dosyć gęsta, nie schodzi z ust dłuższy czas. Jednak jak się otwiera usta, to czasem pomadka się oddziela, tak jakby usta były sklejone, co nie wygląda za dobrze. Jednak oceniam ją wysoko:) Jeszcze jedno - usta są faktycznie większe!

G E N I A L N A !!!

Moje największe Odkrycie Wizażowe! Oszalałam na jej punkcie! :crazy:
Jeszcze nigdy wcześniej nie miałam tak perfekcyjnej pomadki w płynie. Mam kolor 111 (pink charm) - ciemny, "brudny" róż, o ton ciemniejszy niż moje usta, z lekkimi migoczącymi drobinkami. :love: Odcień jest perfekcyny, jakby stworzony specjalnie dla mnie! Drobinki są ledwo widoczne, dzięki temu usta nabierają naturalnego blasku, a nie wyglądają jak tandetne świecidło. :love: Optycznie powiększa usta, jest to naprawdę widoczne, a przy tym nie odczuwa się żadnego mrożenia, czy pieczenia warg jak przy innych pomadkach.
Aplikator jest świetny - lekko usztywniony pędzelek, przy jego użyciu pomadka rozprowadza się niezwykle dokładnie. Konsystencja jest na tyle gęsta, że kosmetyk nie wylewa się poza kontury warg.
Na ustach wytrzymuje kilka godzin, jeszcze nie spotkałam się z taką trwałością pomadki w płynie.
Ponadto nie wysusza ust, a pielęgnuje i nawilża, a to wielka rzadkość. Wydajność też niezwykła, bo maluję się nią praktycznie codziennie, a jeszcze zostało sporo. :eek: Relacja ceny i jakości tego produktu jest powalająca!
Niestety nie łatwo znaleźć w sklepach ten produkt. Ja zamówiłam na stronie producenta. Jak tylko zaoszczędzę trochę pieniędzy, zamówię wszystkie kolory! :crazy:

Używam tego produktu od: ok. trzech miesięcy

świetna

Dla mnie KWC - świetna jakość za taką cenę! Szminka daje ładny, równomierny kolor (ja mam ciemny róż), nie rozmazuje się i nie zbiera w kącikach i na brzegach ust. Daje mocny lśniąco - migoczący efekt (idealny do bardziej wyrazistego makijażu). Jest bardzo trwała, a gdy już zniknie z ust, to pozostawia delikatne lśniące drobinki. Poza tym dobrze pielęgnuje usta. Jestem pod wrażeniem...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

super

rewelacja!
przede wszystkim utrzymuje sie baaardzo dlugo:) usta sa dzieki niej takie fajne miekkie i nawilzone:)

polecam goraco
zwlaszcza za taka cene Używam tego produktu od:tygodnia

ACH TE KOLORY

Paleta kolorów rewelacyjna, stonowane kolory w sam raz dla jasnych karnacji, ale są też bardziej zdecydowane. Moje ulubione to numery 109 i 110. Są to piękne kolory stworzone z połączenia beżu z różem.
Szminka ma gęstą konsystencję, dzięki czemu ładnie i dokładnie wypełnia usta. Utrzymuje się przez parę godzin bez widocznych zmian. Pędzelek jest lekko usztywniony co pozwala na wykonanie dokładnego makijażu.
Cena w sam raz, ale dostępność kosmetyków Heanu pozostawia trochę do życzenia.
Jak dla mnie ten kosmetyk spełnił wszystkie moje oczekiwania.