Nivea, Hair Care, Diamond Gloss, Szampon `Diamentowy blask` (stara wersja)

Nivea, Hair Care, Diamond Gloss, Szampon `Diamentowy blask` (stara wersja)

Szampon Diamentowy Blask wzbogacony cennym diamentowym pyłem i ekstraktem z kalii odżywia włosy i sprawia, że mienią się diamentowym blaskiem. Wyraźnie zmiękcza i wygładza długie włosy, dodaje włosom sprężystości i witalności.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Diamond Powder, Zantedeschia Aethiopica Flower Extract, Panthenol, Oryzanol, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, PEG-90 M, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Mica, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Methylparaben, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum, Cl 77891 (06.05.2008)

Cena: ok. 7zł / 250ml
/e/

był okropny

Używałam go kiedyś,bo spodobało mi się serum z tej serii,które wygładzało moje włosy. Ten szampon bardzo je obciążał.Lepił się po nim,a zawsze dokładnie spłukiwałam włosy.Nie dawał w ogóle uczucia,że włosy są umyte,odświeżone.Nie było żadnego diamentowego blasku.
Ładnie pachniał.Miał gęstą kremową konsystencję,jak to Nivea.

Używam tego produktu od: kilak lat temu

Diament bez blasku

Skuszona przyciągającym wzrok opakowaniem i obietnicą producenta o pięknych, błyszczących włosach zdecydowałam się na zakup. Szampon sprawdził się przeciętnie - mył włosy... i tyle. Żadnego blasku nie było, a dodatkowo wywoływał łupież. Do zwykłego mycia ujdzie, ale patrząc pod kątem nazwy i zamierzonego działania to kompletna klapa.

Używam tego produktu od: kiedyś

Niezadowolona

Miałam do czynienia z tym szamponem jakiś czas temu. Mam włosy przetłuszczające się, cienkie, delikatne, łamiące się podczas czesania. Ten szampon na moich włosach średnio się sprawdził...

Plusy:
-zapach
-włosy w miarę ok dobrze się rozczesują (choć ja za każdym razem używam odżywki, więc to pewnie zasługa odżywki lub maski)

Minusy:
-włosy szybko się po nim przetłuszczają (przy nim musiałam myć włosy codziennie, przy innych szamponach wytrzymywały 2 dni
-nie powiedziałabym, że włosy się mienią, błyszczą, wręcz przeciwnie włosy stają się jakby matowe..
-obciążał włosy

Nie jestem w stanie zaakceptować faktu, że przyśpiesza przetłuszczanie włosów i tego że moje włosy do czasu użycia tego szamponu były błyszczące i zdrowe a po użyciu tego produktu całkowicie matowe, obciążone... Naprawdę wybaczyłabym mu codzienne mycie włosów wtedy, gdyby włosy naprawdę wyglądały cudownie, niestety po tym szamponie wyglądają źle...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opaokowanie

Przetłuszczacz

Włosy są niedomyte, błyszczą ale tłuszczem. Od razu po umyciu usłyszałam, że mam jakby nadal wilgotne włosy gdzie juz dawno powinny być sypkie i czyste. Musiałam umyć jeszcze raz włosy wieczorem, tym razem innym szamponem. I ilekroć użyłam Diamond gloss, zawsze wyglądałam jak zmokła kura. Tragedia!

szkoda, ze juz go nie ma w tej wersji

Pamiętam dobrze, ze ten kosmetyk byl moim stalym towarzyszem przez dobre pół roku.
Uwielbialam go za to, ze moje długie włosy, które bywają matowe i cięzkie do rozczesania, potrafił wygładzić i sporo ułatwić rozczesanie.
Pachniał w porządku, wyglądał rzeczywiscie jak jakiś gwiezdny pył.

cudo, za tak niską cenę

Przede wszystkim moje włosy nie były jeszcze tak miękkie i delikatne po umyciu żadnym szamponem, dopóki nie kupiłam Diamond Gloss. Dosyć wydajny, ładny zapach, długo utrzymywał świeżość włosa, ładnie się błyszczały. Szczerze polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

źle.

nie liczyłam możę na jakiś ogromny połysk. ale... szampon powinien jednak UMYĆ włosy. po tym czymś miałam wrażenie, że moje włosy są bardziej brudne niż przed myciem. obciążał i przetłuszczał. fatalnie. z racji, że włosy były zanieczyszczone blasku też nie widziałam.

na nie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Kolejny niewypał od Nivei

Szukam od jakiegoś czasu szamponu dla siebie. Wypróbowałam wcześniej inny szampon Nivea, który zupełnie nie przypadł mi do gustu, ale doszłam do wniosku, że może tamten akurat produkt moim włosom nie pasuje, więc spróbuję innego. I niestety, mam teraz prawie pewność, że Nivea jedzie na marce, bo o ich szamponach, poza względnie przyjemnym zapachem, nie można chyba powiedzieć nic dobrego.

- chociaż moje włosy po każdym innym szamponie przez trzy dni (!) są świeże i puszyste, od kiedy używam Diamond Gloss właściwie muszę je myć codziennie
- włosy strasznie się plączą, trudno je ułożyć, po dłuższym używaniu stają się też nieprzyjemne w dotyku
- nie zauważyłam, żeby błyszczały bardziej niż po szamponach innych firm (a używam również odżywki z tej samej serii).

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Na pewno nie kupię ponownie

Szampon dostałam w prezencie. Sama na pewno nie zdecydowałabym się na jego zakup, ponieważ nie lubię szamponów Nivea. Ale skoro dostałam, to nie wyrzucę i pomyślałam, że zużyję.

+ ładny zapach

- mam nawracający łupież, którego pojawienie się ten szampon przyspieszył
- obciąża włosy, na drugi dzień koniecznie muszę je myć ponownie
- blasku ani widu ani słychu
- podczas mycia jest jakiś taki gęsto-zbity, mam wrażenie jakby "myzgał" się po włosach, a nie je oczyszczał

Nie kupię ponownie na pewno i nie polecam! Jedno opakowanie męczyłam prawie rok o_O

zwykły szampon

skuszona promocją 2 za 1 kupiłam i właśnie udało mi się je zmęczyć - zupełnie bez szału, szampon jak szampon

- średni zapach
- brak obiecanego efektu połysku
- brak plusów

więcej nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Jeden z lepszych.

Nie ma co narzekać na ten szampon, ponieważ;
+ nie przetłuszcza mi włosów bardziej niż mam,
+ są przez całe 2 dni świeże i czyste ,
+ ładny zapach
+ dobrze się pieni :) (największy plus, nie zauważyłam tego u N.VSensation)
+ wydajność
+ cena
+ dostępność

Natomiast niestety są dwie dość znaczące wady, które nie pozwalają mi go stosować na codzień;
- przy dłuższych stosowaniu powoduje łupież
- nie nadaje blasku

Używam tego produktu od: z przerwami od roku
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

napewno nie dla mnie

Ładnie pachnie i dobrze się pieni, ale poza tym nie zauważyłam żadnego blasku, zmiękczenia ani wygładzenia moich włosów, ponadto pojawił mi się łupież, wróciłam więc do mojego pharmacerisa, a tego używam od czasu do czasu na zmianę, licząc, że mąż skończy opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: pół na spółke z mężem