Profis Cosmetics, Coco Mask (Maska z mleczkiem kokosowym i glikolem)

Profis Cosmetics, Coco Mask (Maska z mleczkiem kokosowym i glikolem)

Pojemność 1 000 ml

Kremowa maska do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Dodaje włosom świeżości, zmiękcza, wygładza włosy. Mleczko kokosowe ma działanie odżywcze, nawilżające, regeneracyjne i ochronne. Zawarty w masce glikol propylenowy wspomaga naturalną zdolność włosów do zatrzymywania wody, nadaje włosom miękkość i ułatwia rozczesywanie.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, propylene glycol, coconut (cocos nucifera) extract, parfum, imidazolidinyl urea, citric acid, glyceryl stearate, PEG-60 hydrogenated castor oil, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

Cena: 16zł / 1000ml
/e/

świetna

Doskonała maska do włosów za niską cenę.
Maska pachnie dość intensywnie, zapach nie jest czysto kokosowy, raczej mleczny, słodki (trochę podobny do latte kallosa); długo utrzymuje się na włosach.
Działanie - świetne, włosy są wyraźnie odżywione i nawilżone, pomogła mi zregenerować włosy po lecie. Maska doskonale wygładza włosy. Włosy po jej zastosowaniu są gładkie, miękkie, puszyste ale nie sianowate, lekkie; bardzo błyszczą. Są śliskie, sadzę, że nie są podatne na układanie więc polecam raczej osobom, które nie układają specjalnie fryzury.
Maska jest bardzo tania, ma wygodna opakowanie, łatwo można zużyć ją d końca. Nie jest zbyt wydajna ale moja ocena pod tym względem nie jest najlepsza ponieważ mam długie włosy.
Maska ma gęsta konsystencje, nie spływa z włosów, dobrze sie ją aplikuje.

Naprawdę dobry produkt

Polubiłąm od samewgo początku zapach i konsystencję tej maski. Lubię zapach kokosa ;)

Co do walorów tego kosmetyku:
-idealnie sobie radzi z puszącymi włosami
-nadaje im blasku
-wygładza
-sprawia, że są miękkie i miłe w dotyku

Bardzo dobrze się sprawdza z innymi kosmetykami i w przypadku eksperymentów na włosach - co jest moim hobby :p

Zdecydowanie mogę polecić tę maseczkę, naprawdę jest dobra :)

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Jestem bardzo zadowolona!

Maseczka bardzo dobrze działa na moje włosy. Wyjątkowo przypadła mi do gustu, bo nie koliduje z innymi kosmetykami do włosów, których używam. Mam po niej miękkie włosy, ładnie się błyszczą, łatwiej mi je rozczesać, nie przetłuszczają się tak często jak kiedyś. Oczywiście dużym plusem jest fakt, że mam sto razy ładniejsze i zrowiej wyglądające włosy po prostowaniu :) W dodatku maseczka ładnie pachnie i ma świetną konsystencję :) Niewygórowana cena za tak dobry produkt. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe x 1000ml

bardzo dobra

Bardzo przypadł mi do gustu świeży, kokosowy zapach tej maseczki.

Maseczka idealnie sobie radzi z suchymi, puszącymi się włosami. Wyraźnie zmiękcza je i wygładza, ułatwia rozczesywanie. Przy regularnym używaniu włosy stały się bardziej odżywione.

Przy tym jest niedroga i bardzo wydajna.
Z całą pewnością sięgnę po nią ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

tylko zapach...

Kupiłam ją u mojego fryzjera bo jak on mi ja nakładał roztaczajacy sie zapach wzbudził we mnie natychmiastową potrzebe je posiadania.
Szczesliwa z litrowym słojem wrociłam do domu.
Podczas stosowania (chyba z rok czasu) zauwazyłam zwiekszone WYPADANIE WŁOSÓW! włosy były PRZECIĄZONE!

Nie chce tej maski 2.raz.
pOPRAWY Kondycji włosów nie zauwazyłam ZADNEJ!

Na plus jest jej tylko zapach i pojemnosc

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Piękny zapach

Zapach cudowny, utrzymuje się na włosach aż 2 dni! Dostępność słaba, ciężko znaleźć w hurtowniach, więc kupuję na Allegro. Mam wrażenie, że kiedyś działała lepiej, wydaje mi się, że moje włosy uodporniły się na nią, bo z rozczesywaniem jest kiepsko,ale ze względu na zapach i tak ją kupię, bo jest niesamowity :)

Używam tego produktu od: 6mcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Bezużyteczna

Może na początek opiszę stan i strukturę moich włosów. Są one kręcone i jak wszyscy (mam nadzieję ;) wiemy, że takie włosy są bardziej podatne na przesuszenie, niż normalne-proste. Gdy nie myję ich przez 3 dni robią się tłuste u nasady, a od ucha w dół puszą się niemiłosiernie. I tu jest wina tylko moja, gdyż przez dobre.. 3 lata co 5 miesięcy robiłam na nich pasemka. Teraz (od września) zafarbowałam je na swój naturalny- brąz, by dać im odpocząc i zaczęłam kurację właśnie tą maseczką kokosową. Acha, muszę jeszcze dodać że prawie dzień w dzień traktuje moje kłaczki prostownicą i nie jestem w stanie się od tego odzwyczaić. Ok. więc może opowiem o tym produkcie.SKŁAD ma całkiem całkiem, choć mógłby być lepszy, jak na kosmetyki profesjonalne. ZAPACH jak dla mnie jest całkiem przyjemny, choć mógłby się utrzymywać dłużej na włosach. Maska ułatwiła mi ROZCZESYWANIE włosów, w tym celu sprawdza się świetnie. Niestety nie zauważyłam, by ta odżywka NAWILŻAŁA moje włosy. Również nie sprawdziła się w przypadku ROZDWOJONYCH KONCÓWEK. Chciałabym by włosy były po niej gładsze ale niestety tak nie jest. Sądzę że odżywka nie przyda się nawet bezproblemowym włosom, bo nic nie wnosi. Zero efektów, nawet zapach się nie utrzymuje więc moim zdaniem jest bezsensowna. Czekam aż mi się skończy i poszukam czegoś innego. Mam nadzieję że mi pomożecie, na KWC ;)

* Acha! Zapomniałam dodać że maska jest mega wydajna, ale nie sądzę by był to plus, gdyż nie można jej skończyć;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Daje radę

Przy włosach rzeczywiście zniszczonych raczej się nie sprawdzi. Testowałam ją ja i moja znajoma. Ja mam normalne włosy, nie są przesuszone ani zniszczone. Fajnie się sprawdza przy codziennym używaniu, włosy są gładkie i lśniące. Nie obciąża ich. Ale koleżanka, która ma problematyczne włosy nie zauważyła jakiejś wielkiej poprawy ich stanu.

Piękny zapach, niska cena, wielkie opakowanie. Dla mnie jest okej i pewnie jeszcze do niej wrócę.

nie polecam dla realnych problemów z włosami.

kupiłam maskę zachęcona recenzjami wizażanek. Mam włosy słabe, kruche, zniszczone farbowaniem. Zużyłam opakowanie i nie wiele się zadziało. Włosy tak samo osłabione, brak wyraźnych efektów odbudowy czy nawilżenia. Poszłam po półrocznej przerwie oraz po kuracji tą maską do fryzjera, który odmówił farbowania bo włosy były w bardzo złej kondycji. Fryzjer zapytał mnie czemu nie używam żadnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Efektów maski nie było widać.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

widać efekty

Po 1 zastosowaniu maski,moje włosy były widocznie odżywione,lepiej się układały.Jednak z czasem chyba zaczęły się troszkę uodparniać.Maska ładnie pachnie,nie jest droga,a efekty na prawdę widać już po 1 użyciu.Odejmuję gwiazdki za to ,że z biegiem czasu jej działanie jest słabsze i nie jest dobrze dostępna.

Używam tego produktu od:miesiąca

jest ok

Zachęcona zostałam pozytywnymi opiniami i przystępną ceną. Kupiłam od razu 1000ml, jeszcze od połowy lutego nie skończyłam opakowania - starczy mi jeszcze na miesiąc, może dłużej.
Moje włosy są długie, cienkie, uwielbiające się puszyć i przesuszać na końcach. Maska je trochę ujarzmiła i poprawiła ich kondycję.

- Bardzo wydajna maska - stosowana 2-3 razy w tygodniu, wcale nie skromnie (mam tendencje do nakładania na włosy dużą ilość kosmetyku - tak, żeby prawie skapywała z włosów).

- Ładnie pachnie i sama maska, i włosy po jej zastosowaniu. Ja już się przyzwyczaiłam do zapachu i nie czuję, ale znajomi zwracają mi uwagę, że moje włosy ładnie pachną.

- Po dłuższym stosowaniu widać poprawę w nawilżeniu włosów - jak zwykle miałam bardzo przesuszone końce, tak po stosowaniu tej maski są mięciutkie, pomimo tego, że przycinane były bardzo dawno (początek czerwca).

- Trochę ujarzmia puszenie, ale bez rewelacji - trochę wilgoci i włosy robią co chcą (przynajmniej moje), czyli w niepogodę włosy falują mi się jak chcą i puszą, pomimo wcześniejszego ich starannego ułożenia (loki mi się całkiem rozprostowują, przynajmniej te przy twarzy). Tylko wyprostowana grzywka się trzyma. Przy dobrej pogodzie włosy wyglądają ładnie.

- Włosy jak mi się rozdwajały, tak się rozdwajają dalej (ale moje są cienkie, więc może im nic w tej kwestii nie pomoże).

- Konsystencja maski może być na początku trochę irytująca, bo jest taka kapiąca. Ale nakłada się ją dobrze.

- Teraz włosy mam błyszczące, bardziej elastyczne, mniej się plączą, łatwiej je rozczesać.

Nie wiem, czy kupię ponownie, będę testować inne produkty.

Efekty po dłuższym czasie

Kupiłam tę maskę jakieś 3 miesiące temu i od tego czasu stosuję regularnie- mam przetłuszczające się włosy, długie i suche na końcach, nakładam raz w tygodniu na jakieś 10-15 minut, tak na 2/3 długości włosów niedużą ilość, aby ich nie obciążyć. Na początku nie widziałam efektów, ale może też za oszczędnie nakładałam ;)
Teraz widzę, że maska nawilża, włosy są miękkie i miłe w dotyku, czuję różnicę.
+ jest w miarę wydajna
Kupowałam na allegro opakowanie 300ml, płaciłam chyba 14 zł z przesyłką.
Warto wypróbować.

Używam tego produktu od:3 mies.

Sama nie wiem.

Maska ładnie pachnie, jest tania i dość wydajna. Z nawilżeniem włosów suchych nie radzi sobie zbyt dobrze. I to tyle. Raczej nie kupię ponownie, wciąż szukam idealnej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy