Mincer Pharma, Anti Alergique Bacoclalmine (Nawilżający puder w kremie do cery wrażliwej)

Delikatny puder idealnie koryguje niedoskonałości cery, nadając jej subtelny wygląd i długotrwały efekt świeżości. Równomiernie się rozprowadza oraz matuje, wygładza, łagodzi i nawilża skórę.
Zawiera: Bacocalmine, wit. A+E, filtr UVA/UVB. Dostępny w 3 odcieniach: pastelowym(bardzo jasny), naturalnym, opalonym.

może być, bez rewelacji

produkt kupiłam po przypadkowym rozsmarowaniu go sobie na ręce u przyjaciółki. Wydał mi sie wtedy całkiem fajny, ale kiedy go kupiłam zachwycenie w pewnym stopniu zniknęło.oto moje zestawienie+/-
Plusy:
+niezły mat
+neutralny zapach
+cena

Minusy:
-konsystencja
-lekki efekt maski(czasem wręcz TAPETY,ale to w skrajych przypadkach)
-niedopasowanie sie do karnacji
-krótkotrwały efekt

Świnka Piggy (pastelowy)

Kupiłam kiedyś, zachęcona pozytywnymi recenzjami i wydawało mi się nawet, że już go recenzowałam, ale jak widać, nawet jeśli, to moja recka odeszła w niebyt :]
Do rzeczy: mam bardzo jasną karnację z lekkim różowym odcieniem i myślałam, że odcień pastelowy będzie mi pasował. Niestety, ten najjaśniejszy z odcieni był:
- za ciemny (!)
- za bardzo różowy (efekt świnki Piggy)
- za ciężki - podejrzewam, że lepiej zmieszać go z czymś lżejszym
Podeszłam do niego kilka razy i oddałam koleżance. Nie wiem, jak u niej się sprawdził, gdyż wyjechała z kraju (ze "świnką" w kosmetyczce ;))
Być może nie podrażnia, ale nie byłam w stanie sprawdzić ze względu na paletę kolorystyczną - nie chciałam straszyć ludzi swoim image pt. "Świnie w kosmosie" ;)

Używam tego produktu od: używałam podczas kilku prób
Ilość zużytych opakowań: może koleżanka zmłóciła tę tubkę... ja nie zdołałam

Nie podrażnia

Doskonały dla cery wrażliwej, skłonnej do podraznień. Nie wiem jak to jest z wypryskami bo ogólnie nie mam do nich skłonności. Nie wysusza co też ważne i łagodzi delikatnie skórę. Godny polecenia.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Świetnie matuje

Puder mieszam z normalnym podkladem. Uzyskuje dzięki niemu mat na dlugie godziny i co za tym idzie, caly makijaż jest trwalszy. Polecam. Puder może zapychać, bo jest ciężki, ale stosowany w oszczednych ilościach nie spowodowal przykrych niespodzianek. Naprawde dobrze matuje, daje satynowy efekt. Nie tworzy maski. Nakladalam go samodzielnie, ale niestety wybralam za jasny odcien, w dodatku mam cerę trądzikową i jak dla mnie wogule nie korygowal niedoskonalości i ciężko sie rozprowadzal, wiec pozostalam przy mieszance z podkladem i jestem bardzo zadowolona. Napewno go jeszcze kupię. Jest bardzo wydajny i kosztuje kilka zlotych. Bardzo dobrze nawilża.

TAK ale...

Doskonały dla cery wrażliwej - żadnych wyprysków ani podrażnień.
Matuje i nie tworzy efektu maski (a więc dobry na lato), ale też słabo kryje.
Ma przyjemny zapach i jest w rewelacyjnej cenie.
Niestety szybko zasycha, przez co trudno go równomiernie rozprowadzić i ma bardzo wąską gamę kolorów.
Odcień "Pastelowy" jest różowy, więc odradzam. Natomiast "Naturalny" ma bardzo ładny odcień, jednak dla osób z dość jasną cerą- będzie za ciemny.

ech...

Po wnikliwym przebadaniu podkladu moge wystawic jego pelna recenzje. Na poczatku bylam zachwycona.. potem krytycznie rozczarowana a teraz troche sie odgniewalam ale andal nie moge sie przekonac w pelni.

Zaczne moze od najwiekszej wady.. konsystencja.
Trzeba naaaaaaaprawde miec duza wprawe zeby rowno rozprowadzic kosmetyk :/ Ja mam smugi..zawsze a uwazam ze jestem jednak obeznana z podkaldami. Jest on taki gumowo silikonowy, trzeba go naprawde powoli nakladaac i raczej wklepywac niz smarowac.
KOSMETYK NIE TOLERUJE KREMOW! Probowlaam z roznymi.. nawilzajacymi, matujacymi.. nawet z baza. Tragedia! Walkuje sie i blyskawicznie schodzi jak luszczacy naskorek! Mozna go stosowac jedynie na czysta skore i wtedy jest ok i daje dosc ladny efekt. Jednoczesnie nie przesusza, nie podkresla skorek i naprawde nawilza

Kolor.. heh.. kupilam odcien naturalny. Jestem blada, ale w okresie wiosna/lato szybko sie opalam. Niestety nie az tak aby moja skora byla ciemna dla tego pudru :/ Efekt? - czarna twarz..blada szyja i wyrazna granica miedzy nimi...a wcale blada nie jestem. Szkoda ze w palecie sa tylko 3 kolory, podejrzewam ze pastelowy byly dla mnie za jasny. Zauwazylam tez ze puder wyraznie ciemnieje na skorze..na szczescie nie tworzy maski i wyglada naprawde przystepnie mimo roznicy w kolorze

Jego kolejnymi minusami jest to ze wogole nie kryje ani przebarwien, ani niedoskonalosci. Ja po kilku miesiacach probowania(bo przyznam sie ze ani razu nie udalo mi sie wyjsc w nim z domu) musialam oddac kolezance. Polecila bym go dla osob z wrazliwymi i lekko przesuszonymi cerami ktore nie nastawiaja sie na makijaz korygujacy, a jedynie na cos w formie kremu kolorujacego.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mógły lepiej kryć

Jest to idealny podkład dla cery bezproblemowej.Niestety ja takiej nie posiadam:( Daje mu 3 gwiazdki ,poniewaz potrzebuje fluidu bardziej kryjącego.Dla mojej wrazliwej cery jest odpowieni.Nie tworzy efektu maski,ma fajna konsystencje,jest leciutki i fajnie sie go rozprowadza,nie pozostawia smug.Za ta cenę naprawde polecam- jednak tym których cera jest bezproblemowa(tzn nie maja blizn do ukrycia,tradziku itp.Aha podkład nie zapycha,nie uczula i nie podkresla suchych skórek.Naprawde jest dobry dla wrazliwych cer.Trudno ,niestety jest go dostacUżywam tego produktu od:miesiaca

świetny

Chciałabym powiedzieć że jest to rewelacyjny podkład. A stosowałam ich już bardzo wiele. Odkryłam go przypadkiem i wcale nie żałuję że go kupiłam. I do tego cena..... po prostu śmieszna ok 8.00zł. Naprawdę podkłady Diora czy inne w podobnym przedziale cenowym wypadają przy nim blado. Ze wzgledu na to że każdy z nas na inną cerę i inne wymagania za te osiem złoty można go kupić i wypróbować. Polecam odcień naturalny na jesień i zimę zdecydowanie najlepszy. Powodzenia.

Używam tego produktu od:pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

zdecydowanie polecam:)

dla mnie ten puder spełnił wszelkie wymagania:) jest idealny dla mojej cery wrażliwej która naprawdę jest dość wybredna co do kosmetyków. mam odcień naturalny, który bardzo dobrze stapia się ze skórą. mimo że puder sam w sobie jest nawilżający ja stosuje zawsze pod niego krem. poczekam aż sie wchłonie i dopiero kładę puder. zapach i konsystencja też jest ok:) nie spodziewałam sie tak dobrego pudru w tak niskiej cenie i jestem naprawdę mile zaskoczona

długotrwały!

Tak dobrego podkładu się nie spodziewałam!
To najdłużej trzymający się na mojej mieszanej skórze podkład.

Konsystencja gęsta-trochę gumowata ;) (jak T-Balance Oriflame)
Wymaga wprawy w rozprowadzaniu,bo inaczej zostaną smugi.
Absolutnie wydajny-dosłownie kropla na całą twarz wystarczy
Nie zapycha
Kryje przebarwienia całkiem dobrze i super stapia się z korektorem
Jest jasny odcień-pastelowy (niczym Porcelain Oriflame)
Trochę minimalnie może na twarzy ciemnieć jeśli stosujemy zbyt tłusty krem ;) Wszelkie emulsje matujące dają lepszy efekt.
Tani!

ale są tylko 3 odcienie ;)

polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia