Clean, Baby Girl EDT

Clean, Baby Girl EDT

Przepyszny, dziecięco świeży zapach dla dużych dziewczynek. Niedostępny w Polsce.

Nuty zapachowe: cyklameny, świeża cytryna, cejloński cynamon, pomarańcza, egipske geranium, afrykański fiołek, heliotrop, lawenda, ylang-ylang, białe piżmo, cedr.

Czysty,bardzo czysty

To był strzał w ciemno i...no właśnie.Jest niezwykły ale niestety nie mój właściwie sama nie wiem dla czego,poprostu nie układa się na mojej skórze.Clean Baby Girl absolutnie nie jest zapachem niewinnym i nienarzucającym się,żadny z niego owocowo-kwiatowy zwyklak jakich dziś wiele.To czystość w płynie,bardzo intensywna i wyraźna,bardzo trwało choć to tylko EDT.CBG to zapach świeżych polnych kwiatów,prania schnącego na słońcu i ostrej,lekko mydlanej i pudrowej świeżości płynu do płukania.Czuję irysa w sporej ilości,fiołka oraz lawendę.Jest bardzo niebanalny,wyjątkowy i orzeźwiający choć nie pozbawiony jest łagodności która jak już wcześniej wspomniałam kojarzy się z czystym,świeżo upranym ubraniem.Bardzo mi się podoba i na prawdę żałuję,że nie mogę go nosić.Na blotterku czy ubraniu układa się pięknie,na mojej skórze niestety brzydnie,wychodzą z niego dziwne syntetyczne nuty :(.
Buteleczka prosta ale zgrabna.

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:mam 60ml lae szukam im owego domu