Inglot, AMC, Highlighting Multicolour Powder

Inglot, AMC, Highlighting Multicolour Powder

Paleta pięciu odcieni pudrów z linii profesjonalnej, które po zmieszaniu nadają skórze dyskretny połysk. Zawarte olejki przeciwdziałają wysuszeniu cery i utrzymują jej odpowiedni poziom nawilżenia.

Dobry

Przeciętny subtelny codzienny produkt
Dla osob ktore nie lubia mocnego efektu bedzie perfekcykny
Latwo sie kruszy w podrozy
Nie jestem pewna czy napewno jest warty tej ceny

Bardzo dobry.

Był to mój pierwszy rozświetlacz i do tej pory bardzo go lubię. Miałam nr 83, dla bladej cery idealny. Sprawdzał się zarówno u mnie jak i u mojej mamy, której rozświetlacze na ogół podkreślały zmarszczki. Ten daje tak subtelny efekt, że tego nie robił, a twarz umalowana nim wygląda świeżo i promiennie.
Nie należy do najtańszych na rynku, ale wart jest tych pieniędzy bo jest bardzo wydajny.
Gdybym teraz miała go kupić wybrałabym go w wersji freedom system ponieważ ten w opakowaniu ma tendencje do zbrylania się, a ten w wersji freedom jest mniejszy.
Przy czym po zeskrobaniu wierzchniej warstwy rozświetlacz znowu nadaje się do użycia.

Uwielbiam

Mam odcień 83 i jestem bladą blondynką.

To mój ulubiony rozświetlacz. Pierwsze opakowanie po kilku miesiącach użytkowania rozbiło mi się o kafelki i puder się pokruszył, ale właśnie wczoraj - po roku romansowania z innymi rozświetlaczami - zakupiłam kolejne opakowanie i przypomniałam sobie, jak bardzo go uwielbiam.

Po pierwsze - uwielbiam wszystkie produkty w formie kolorowych mozaiek, bo mamy tak naprawdę kilka produktów w jednym. Jak ktoś niżej wspomniał - zależnie od stopnia opalenizny czy dobranego różu jesteśmy w stanie wyczarować nim dopasowany do całości efekt.

Po drugie - efekt rozświetlenia jest widoczny, ale nie sztuczny i nie nachalny. Produkt tworzy przepiękną taflę na policzku i cudownie odbija światło. Wspaniale wygląda w naturalnym oświetleniu. Słyszałam wiele komplementów, że wyglądam świeżo i promiennie, kiedy miałam go na twarzy, ale nigdy nie były to słowa typu "ale fajny rozświetlacz", dlatego uważam, że wygląda naturalnie i można go śmialo nosić w ciągu dnia.

Trwałość jest okej, nie mam też zastrzeżen co do nakładania. Nie jest może super miękki i kilka razy trzeba pociągnąć po nim pędzlem, ale nie stanowi to jakiegoś większego problemu.

Czasem używam ciemniejszej części jako delikatny róż i też wygląda fajnie.

Opakownie jest troszkę tandetne i szybko się ściera, no ale cóż... Dużo droższe róże z Benefitu po miesiącu użytkowania wyglądają sto razy gorzej ;)

Bardzo fajny, wielofunkcyjny

Tak jak nie znoszę wszystkiego co sypkie Inglota to tu muszę przyznać że jest bardzo dobrze.
Delikatny efekt, dobrze zmielone drobinki, elegancki.
Bardzo fajny pomysł to ułożenie produktu w "tęczę". W zależności od tego jak jestem opalona, jaki efekt chcę uzyskać i gdzie nałożyć można wybierać konkretną "moc" koloru. To super rozwiązanie bo w jednym produkcie mamy tak naprawdę kilka. Cena w związku z tym jest uzasadniona.
Jest mega wydajny.
Mam odcień najjaśniejszy 83.

Używam tego produktu od: koło roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze i końca nie widać

Silnie higroskopijny, ale efekt zadowalający

Raz na jakiś czas "odświeżam" go kartą upominkową, bo inaczej nie da się z niego korzystać.

PLUSY
+piękne wykończenie na skórze
+możliwość uzyskania różnych odcieni
+świetny do rozświetlania oka/łuku brwiowego
+cena (zostały mi dwa miesiące do końca przydatności i wyrzucę ~pół opakowania)

MINUSY
-silnie higroskopijny
-ścierające się opakowanie

Używam tego produktu od: październik 2013

doskonały :)

Serdecznie go polecam, gdyż:

+ CENA wbrew pozorom (koszt ok 40-50zł) jest ok, zobaczcie ile tego w pudełeczku jest!
+ JAKOŚĆ piękne mixy kolorów; kolory są naturalne, jest kilka wariantów do wyboru dla różnych typów cery. Wbrew opiniom poniżej, nie zauważyłam problemów z nabieraniem; owszem,jest to rozświetlacz w kamieniu, ale wystarczy smagnąć pędzlem i mam produktu rzekłabym aż za dużo. jak dla mnie to on się wręcz trochę pyli :).
+ EFEKT mamy bardzo ładną taflę, oczywiście w sztucznym świetle widać rozświetlające drobiny, ale to jest normalne. Czasami stosowałam go jak róż i wyglądałam świeżo i na wyspaną w dniach, kiedy nie miałam do tego prawa :D. Można sobie mieszać jaśniejsze, innym razem ciemniejsze kolorki.
+ WYGLĄD OPAKOWANIA bardzo ładne, klasyczne, proste,solidne
+ WYDAJNOŚĆ starczył mi na 3 lata prawie codziennego używania

Używam tego produktu od: 2 lata

Najgorszy!

Nie polecam, beznadzieja.
Poltora gwiazdki za wyglad opakowania.

Rozswietlacz musialabym chyba zdrapywac bo nabranie produktu na pedzel graniczy z cudem...

Przyklad na to, ze drogie nie zawsze musi byc dobre.

PRZESTRZEGAM

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

cieżki temat.

Pudełeczko wygląda ładnie, paseczki rozświetlacza również, efekt na twarzy też jest zadowalający... Ale ! Niech was to nie zmyli ! Zanim uzyskacie ładną poświatę na swoich twarzach, musicie napracować się dość intensywnie. Forma produktu,to kamień. Ja to bym nazwała beton. Bez pracy nie ma kołaczy, ale nie w przypadku rozświetlacza, od którego wymagam aby za lekkim pociągnięciem pędzla , palca nabierał pigmentu.

Znam wiele lepszych i tanszych, tego rodzaju produktow. Mnie osobosicie nie chce się, maltretować pedzli, by nabrac jakims cudem kosmetyk. A cena jak na tę jakość, porażająca.

Drogi Inglocie, testuj swoje komsetyki.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno.

twardy puder - średni efekt

Popieram polskie produkty, nie uważam, że zawsze droższe znaczy lepsze, a o Inglocie mam dobre zdanie, co do zasady. Wyjątkiem jest pędzel do pudru i rozświetlacz. Z pędzla wyłażą włosy i się kruszy, a dla odmiany rozświetlacz jest sprasowany na kamień, tak bardzo że żadne pędzle nie są w stanie go nabrać na pędzel w wystarczającej ilości, z wyjątkiem drapiących i sztucznych. Jestem posiadaczką takiego wiekowego pędzla ze sztucznego włosia i trzymam go z sentymentu, nie miałam dla niego zastosowania aż do nabycia rozświetlacza. Teraz tylko dzięki temu pędzlowi jestem w stanie używać rozświetlacza. Poświatę daje delikatną - co uznaję za atut, jednak ze względu na kamienną strukturę w użyciu nie jest łatwy.
Naprawdę nie polecam. Przez trudność użycia nawet nie da się go porównać z efektem i komfortem używania np. Mary Kay, o innych, droższych niestety nie wspomnając.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Świetny.

Mój pierwszy rozświetlacz, więc nie bardzo mam go do czego porównać, ale uważam że jest świetny.

+ może zacznę od opakowania - jest klasyczne, eleganckie, trwałe (kilka razy mi upadł i nic się z nim nie stało!), estetyczne, łatwe w utrzymaniu czystości. Ma coś w sobie takiego, że mogłabym patrzeć na ten produkt godzinami ;-)
+ bardzo fajny pomysł z tymi paskami produktu (mam odcień 83), dają bardzo fajny kolorek na pędzlu, a co za tym idzie, na skórze
+ piękne drobinki delikatnie rozświetlające skórę, mamy tutaj obiecywany "efekt wody"
+ nie jest zbyt nachalny, nie ma brokatu, nie świecę się po nim jak choinka
+ trwały, nakładam delikatnie na szczyty kości policzkowych, odrobinę na linii czoło-nosek-broda i trzyma się do wieczora, gdy zmywam makijaż
+ wydajny, szczerze mówiąc mój przy codziennym użytkowaniu wygląda prawie jak nóweczka ze stoiska
+ nie obsypuje się, nie zauważyłam żeby sam "wędrował" po twarzy
+ bardzo fajna konsystencja - jest zbity ale jednocześnie dość miękki żeby nałożyć wystarczającą ilość produktu na pędzel nie miziając nim 5 minut po paseczkach
+ raczej bez zapachu, nie wywołuje żadnych niespodzianek na skórze, a moja ma do tego skłonności

Zdecydowanie polecam, jak na razie ideał :-)

Fajny

Mój pierwszy rozświetlacz dlatego trudno mi do czegoś porównać ale spełnił moje oczekiwania. Rozświetla, daje natuaralny efekt i nie ma dużych drobinek czego sie bałam. Nie świece sie po nim brokatowo. Uzywam na róż. Nie jest bardzo trwały. Jest oki i chce wypróbować inne tego typu rozświetlacze

Świetny rozświetlacz!

Miałam w kosmetyczce kilka rozświetlaczy, ale każdy miał w sobie, większe bądź mniejsze drobinki brokatu, co mnie okropnie denerwowało i wyglądało bardzo sztucznie. Wszystkie te produkty poszły jednak w odstawkę, kiedy zdecydowałam się kupić ten puder.

Plusy:
-ładne, trwałe opakowanie
-paski kolorów rozświetlacza (mam 83) ładnie stapiają się na pędzlu
-nakłada się na pędzel jedynie cienka warstwa produktu
-delikatnie rozświetla
-nie rozsypuje się po twarzy, nie ściera
-utrzymuje się cały dzień
-pasuje do ciemniejszej i jaśniejszej karnacji (sama mam bardzo jasną cerę, ale konturowałam twarz z jego pomocą dwóm dziewczynom z ciemniejszą karnacją i również dobrze się komponował)
-bardzo wydajny (przy codziennym użytkowaniu właściwie nic się z niego nie starło)

Cena jest przystępna, jak na takie efekty.

Z czystym sercem, polecam :)