Lumene, Classic Lipstick

Lumene, Classic Lipstick

Dba o kondycję i delikatność ust. Jest to pomadka wysokiej jakości, mająca właściwości pielęgnacyjne. Chroni przed promieniami UVB.

Przyjemna

Posiadam odcień 12 (wildrose) i 86 (may I ask).
Kolory są bardzo intensywne, mocne. Wystarczy naprawdę delikatnie pomalować nią usta żeby usta były wyraziste. Jest bardzo trwała. Długo utrzymuję się na ustach. :) Konsystencja dla mnie trochę za tłusta ale da się wytrzymać.

Nie wiem czy ponownie ją kupię, ponieważ nie wiem ile kosztuje (dostałam w prezencie).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

lubię !!! :)

nie wiem czy kupię tą szmineczkę po raz kolejny ponieważ ciężko ją dostać , jest wydajna , nawliża usta ma dobry zapach , ładne opakowanie :) mam odcień glowing night z tego co pamiętam ;p kolor to to odcień subtelnej satynowej wisienki , gorąco polecam :D :ta recenzja dotyczy nie klasycznej tylko tej z serii"happy reds" przypomniało mi się ...Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/20 pierwszego

Nawet

Kolor utrzymuje się długo, jest bardzo intensywny, ładnie nawilża usta, jest dość trwała, cena nie droga, pielęgnuje usta, brakuje mi kolorków bardziej suptelniejszych i jasniejszych

Używam tego produktu od:3 miesiące

trwala:)

wspomnienie z okresu mojej studniówki:)
kolorek czekoladka- bardzo zmiekcza usta- nadaje dyskrety blask- kolor mocno pokrywa usta- mysle ze pasuje do dojrzalych kobiet... wydajna bardzo mocno:)

Używam tego produktu od:kilka lat

dałabym trzy i pół

Miałam kolor 57- taki pomiedzy różem i czerwienią. Wycofali go. Szminka nie jest zbyt tłusta, ale rozmazuje się niestety. Latwo się nakłada, ale trzeba uważać, by nie "wyjechac". Nie wysusza ust, ale nie zauważyłam, aby miałam jakieś specjlane właściwości.Jesli chodzi o trwałość, to jest dosyc dobra, trzeba robić poprawki, ale nie dosyć częste. Dałabym je 3,5 ,a le przez sentyment będzie 4

nic specjalnego

Spodobał mi się kolor- bladziutki wrzosik (nr 29a). I na tym zakończyłabym pisanie o zaletach tej pomadki. Trwałość kiepska, troszkę wysusza usta, pokrywa je jak dla mnie zbyt grubą warstwą. Bez błyszczyka właściwie traci urok. Zupełnie przeciętny produkt.

Bardzo dobra!

To moja ulubiona szminka. Mam kolor nr 107, to taki brąz z dodatkiem śliwki. Kolor jak dla mnie rewelacyjny, bynajmniej nie sprawia jak inne brązy, że wyglądam jak jakaś mumia czy truposz. Daje naturalny efekt, także dzięki nienachalnym złotym drobinkom, które zawiera. Poza tym ma idealną konsytencję, nie za miękka, nie za twarda. W sam raz po prostu. Usta są po jej zastosowaniu mięciutkie, pachnie może trochę zbyt landrykowo. Wytrzymuje na ustach nie za długo, ale to nie jest żadna supertrwała szminka więc wybaczam Tym bardziej, że lepszej, szcególnie jeśli chodzi o kolor, jeszcze nie miałam.

Miły średniak

Mam kolor 177 i jakiś brudny róż ( naklejka się zdrapała ), dostałam je przy kupnie podkladu. Calkiem fajna satynowa szmineczka, która nie wysusza ust, pielegnuje je, ale niestety nie nalezy do najtrwalszych:) Widzialam w sklepie, ze mozna wybierać w bardzo wielu kolorach. Ogólnie miły sredniaczek:)

przypadek=ideał :D

Pomadka jest świetna jeśli chodzi o kolor,znalazłam mój ideał(kolor 38). znalazlam u mamy w kosmetyczce:P i baardzo mi się spodobala.
jest delikatna,zmiękcza usta i pachnie typowo pomadkowo :) z moich obserwacji wynika,że długo trzyma się na ustkach
Super!
Kupie sobie swoją osobistą :)
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:raz od mamy :)
Recenzja: ...

satynowa

Mam delikatny róż, który lekko podkreśla usta. Odrobina szminki nie zmienia koloru ust, ale subtelnie podkreśla ich barwę, nadając ciekawy odcień. Połysk jest delikatny, satynowy. Lubię ją za naturalność mojego odcienia. Faktycznie jednak wymaga częstych poprawek. Nie wysusza ust.

czy ja wiem

dobrze nawilzaschodzi z ust szybko i nierownomiernietaka zwykla pomadka do ust-zadna rewelacjadrugi raz juz jej nie kupie

okej

Trzy gwiazdki głównie za działanie nawilżające, trwałość budzi zastrzeżenia, podobnie jak wybór odcieni. Dopasowałam sobie naturalny, niemal cielisty odcień, nadaje się, aby podkreślić naturalność twarzy lub jako ochronna + delikatny koloryzator.