Sephora, Professionnel, Pędzel do kresek nr 16

Sephora, Professionnel, Pędzel do kresek nr 16

Płaski, prosto ścięty pędzel do rysowania precyzyjnej kreski na powiece. Wykonany z włosia syntetycznego.

Najlepszy!

Najlepszy pędzel (do spółki z dwustronnym Catrice) do kresek jaki kiedykolwiek miałam.
Ten pędzel to prawdziwe "cudeńko" nie ma kreski jakiej bym nie była w stanie zrobić tym pędzlem.

Pędzelka używam głownie do wypełniania przestrzeni miedzy rzęsami przy pomocy cienia (optyczne zagęszczanie) i sprawdza się w tej roli fantastycznie.
Na pędzelek bardzo dobrze sie nabiera cień i dobrze się trzyma włosia. W trakcie aplikacji kreski cień nakłada się równomiernie i nie osypuje.
Włosie dobrze dociera w przestrzenie miedzy rzęsami.
Pędzelek jest na tyle sztywny by ładnie nim się robiło kreski ale jest tez na tyle miękki by nie podrażniać skóry w trakcie malowania.

Pędzelek sprawdza sie tez jako pędzel do malowania tradycyjnych kresek. Dobrze sie nim rysuje kreski i eyelinerem żelowym jak i miksem cienia i np. płynu Duraline.

Pędzelek jest łatwy w utrzymaniu czystości (przy pomocy wody i mydła). Stosuje go bardzo często i z różnymi kolorami a włosie jest nadal białe.

Ilość zużytych opakowań: 1 (i wygląda jak nowy)

uwelbiam! :)

Mój zdecydowanie ulubiony pędzel do .... BRWI!
Tak, wiem, że jest od przeznaczony do eyelinera, ale to typ pędzle który ja uwielbiam do brwi i już nie wyobrażam sobie zaznaczania ich czymś innym. :)
Ciężko jest znaleść pędzel w takim kształcie, więc jestem z niego naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zbędniak, ale nie skreślam go - muszę znaleźć dla niego zastosowanie

Ten pędzel z pewnością nie należy do MUST HAVE, nie jest to niezbędnych pędzel w kolekcji, spokojnie można się bez niego obejść.
Myślę, że osoby dopiero budujące swój pędzlowy arsenał mogą spokojnie odłożyć zakup tego pędzla na później.

Mi osobiście jest niepotrzebny i w chwili obecnej leży i się kurzy :c) ale go nie skreślam! muszę znaleźć dla niego zastosowanie - próbowałam robić nim kreski, ale dla mnie jest najgorszy do robienia precyzyjnych kresek (najtrudniej mi się nim pracuje) biorąc pod uwagę cieniutkie pędzelki do kresek i te skośnie ścięte zdecydowanie z nim wygrywają.

Białe włosie pędzla jest syntetyczne, dość twarde, sprężyste i zwarte, przycięte na prosto z ostro zakończonymi brzegami, które są kanciaste. Rączka krótka, wygodna.

Miałam problem z domyciem czarnego linera w żelu, mimo że zrobiłam to zaraz po użyciu. Najtrudniej było wypłukać liner u nasady pędzla.

Stosowałam do korektora, cieni w musie, nakładania brokatu i się średnio sprawdził - najbardziej przeszkadzają te ostre i kanciaste brzegi - muszę się nim pobawić i zobaczymy co to będzie:)

Pędzel kupiłam za 1/2 ceny oddając swój stary, także nie zapłaciłam za niego regularnej ceny.

Ilość zużytych opakowań: mam 1 sztukę tego pędzla

Ok, ale można bez niego żyć!

Ogólnie uważam, że pędzelek jest fajny, ale nie jest niezbędny i drugi raz już bym go raczej nie kupiła. Pozwala namalować ładną kreskę, a przede wszystkim sprawdza się na dolnej powiece, gdy chcemy uzyskać precyzyjny efekt. Dla mnie jednak okazał się odrobinkę zbyt szeroki i było mi ciężko narysować prostą kreskę na powiece (może to brak wprawy, a może również fakt, że mój egzemplarz okazał się lekko wadliwy - na jednym końcu miał odrobinę wykrzywione i wygięte włosie, co nie pozwalało na idealnie proste rysowanie...). Naprawiłam go sobie podcinając kilka mm z boku i tym samym stał się węższy i łatwiej mi nim było operować. Teraz spełnia swoje zadanie, tyle tylko, że ja rzadko robię precyzyjne kreseczki (wolę efekt lekko roztartej kreski który można uzyskać najlepiej przy pomocy pędzelka nr 14 z Sephory :) ). Pędzelek ma jasne włosie, więc używając ciemnych produktów można go łatwo zabrudzić (ale czyści się nieźle, więc ok). Najczęściej stosowałam go do malowania kresek cieniami (tak wiem, że on jest przeznaczony głównie do eyelinera, ale wole subtelniejszy efekt) i jedyne na co musiałam zwracać uwagę to fakt, by za mocno go nie zmoczyć, bo włosie zbijało mi się w kępki i trudno już było potem namalować równą kreseczkę. Tak czy inaczej myślę, że pędzelek ten to raczej gadżet niż faktyczne must be w makijażu i dlatego też nie zamierzam kupować następnego w przyszłości. Mam inne pędzelki które nie tylko sprawdzają się w roli do jakiej jest on przeznaczony, ale dodatkowo potrafią dużo więcej, a ten niestety nie.

bardzo dobry

moj pierwszy pedzelek do kresek :-p dzieki niemu nauczylam sie robi najpierw przyzwoite a potem bardzo dobre kreski :D

w przypadku opisywnaia pedzelkow nie ma sie nad czym rozwodzic, podobnie jest z tym: jest porzadnie wykonany, dobrze lezy w dloni. naprawde nie trzeba miec wprawy by namalowac rowna i prosta kreske :D ja uzywam go jedynie do czarnego lajnera w sloiczku inglota wiec to, ze ejst bialy i sie brudzi nie przeszkadza mi.

ten pedzelek byl moim wprowadzeniem w swiat pedzelkow do lajnera. teraz z powodzeniem uzywam tez tych cieniutkich, jednak temu pozostane wierna :)

zaznaczylam, ze kupie ponownie jak ten, ktorego posiadam umrze :D

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wciaz mam w posiadaniu pierwsza sztuke ;)

Fajny gadżet-Nieprzydatny

Pędzelek pozwala bardzo precyzyjnie robić kreski, zwłaszcza tuż u nasady rzęs- kiedy są pomalowane i trudno się dostać kredką.

Mega Plus za nakładkę, którą sobie dobrałam w skepie(wogole się nie niszczy)
Minus
-Nie nadaje się do klasycznych kresek, ja nim potrafię robić tylko kręskę o grubości mm, nie potrafię zróżnicować grubości i zrobić kociego oka.
- mała przydatność, czasami robiłam nim kreski za pomocą cienia namoczonego.
jednak najczęściej sięgam po kredkę, a jak nie to robię efekt " przydymionego oka"
do którego nie trzeba idealnej kreski, którą zapewnia ten pędzelekUżywam tego produktu od: 1rok

spełnia się

Nabyłam go w drodze promocji typu : kup 2,a trzeci dostaniesz za 1 zł :-) Dobry pędzelek.Śmialo można zrobić sobie cienkie i precyzyjne linie.Ze względu na to że pędzel jest szeroki,trzeba troszkę wprawy i cierpliwości,ale efekt jest bardzo zadowalający.Włosie koloru białego,co nie jest doskonałym pomysłem,bo po aplikacji bardzo ciemnego cienia,można mieć problem z dopraniem.Nauczona doświadczeniem stosuję go więc przede wszystkim do malowania jasnych kresek :-)
Powyższy pędzel to sprzęt jak najbardziej przydatny wśród akcesoriów do makijażu oka.Jak ktoś chce i lubi,to polecam.

Używam tego produktu od:jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 niezużyte