Oriflame, Beauty, Silk Touch Pressed Powder (Jedwabisty puder prasowany)

Oriflame, Beauty, Silk Touch Pressed Powder (Jedwabisty puder prasowany)

Leciutki jak pyłek, zawiera ekstrakt z jedwabiu. Nadaje twarzy promienny, naturalny wygląd. Aksamitny blask trwa przez długi czas. Puderniczka zawiera gąbkowy aplikator. Ekstrakt z jedwabiu zapewnia gładki wygląd i uczucie miękkości. Pigmenty rozpraszające światło maskują niedoskonałości cery. Trwały efekt do 6 godzin. Nadaje się do wszystkich typów cery.

Cena: 32zł / 8g

/e/

Absolutnie genialny!

Najlepszy puder jaki miałam i zapewne będę mieć, bo już nie chcę żadnego innego :)
+ nałożony na podkład idealnie matuje, nawet jeżeli podkład jest średniej jakości i nie spełnia swojego zadania, to ten puder to niweluje
+ bardzo ładnie pachnie
+ wygodna gąbeczka do nakładania
+ długo nie trzeba robić poprawek
+ jest mega wydajny (na początku wydawało mi się, że tak nie jest, ale używam go codziennie i końca nie widać :D )
Jednym słowem - IDEALNY! Gorąco polecam!

przeciętniak

+dość delikatny
+poręczne opakowanie z lusterkiem
+jest dość tani,często są promocje
+mega plus za jaściutki odcień idealny dla mnie

- poprawki co chwilkę,nietrwały
- podkreśla suche partie cery
- krótko matuje
-wg mnie nie jest wydajny

Używam tego produktu od: 2,5miesiąca

Jestem średnio zadowolona z tego pudru

Mam cerę bez większych problemów, potrzebuję ujednolicenia cery i zakrycia drobnych niedoskonałości- cienie pod oczami i sporadycznie wypryski. Mam odcień Medium. Ten puder mnie nie zachwycił dlatego, że:
-nie kryje zbyt dobrze
-trzeba często robić poprawki
-jak ktoś już wspomniał-kolory są ziemiste a więc i cera po nim też
Ale mimo wszystko ma też swoje plusy:
-faktycznie jest aksamitny i taki daje efekt na skórze
-nie robi plam,ładnie się rozprowadza za pomocą gąbeczki
-daje bardzo naturalny efekt

Więcej go nie kupię,bo w tej cenie można znaleźć coś o wiele lepszego.

Ilość zużytych opakowań: pół z pierwszego

Zdecydowanie najlepszy!

Kocham ten puder miłością szczerą i ogromną i nigdy nie zdradzę go z żadnym innym. Już w gimnazjum podkradałam go mamie - zachwyciła mnie jego jedwabistość i to, że po upudrowaniu cera była cudownie mięciutka, aksamitna i promienna. W okresie buntu mojej skóry i jej nadmiernego przetłuszczania - pięknie ją matowił i to na długo, zazwyczaj wystarczała jedna poprawka w ciągu dnia, aby utrzymać efekt matu. Teraz, kiedy moja cera się uspokoiła, w ciągu dnia nie potrzebuję żadnych poprawek i nawet przy wysokich temperaturach cera pozostaje idealnie matowa. A do tego śliczny zapach... Aż szkoda, że nie jest bardziej intensywny i po nałożeniu niewyczuwalny ;)
W ciągu tych kilku lat, ani razu nie zawiodłam się na tym produkcie. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Używam tego produktu od: baaaardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 5

Naturalnie aksamitna cera

Niegdyś był to mój ulubiony puder. Szczególnie ze względu na delikatną, niemalże kremową konsystencję. Bardzo dobrze się nakłada, całkiem nieźle matuje, radzi sobie z kryciem drobnych niedoskonałości, acera wygląda na gładką, aksamitną i zdrową. Stonowane i \\\"wyważone\\\" kolorki (ja używałam light, aczkolwiek wiem, że odcień ciemniejszy również dobrze się prezentuje, szczególnie na osobach o oliwkowej cerze) sprawiają, że twarz wygląda naprawdę naturalnie. Minusem jest to, że niestety z czasem ciemniał i twarz robiła się nieco pomarańczowa - czego bardzo nie lubię. Mimo wszystko, kosmetyk godny uwagi i z pewnością jeden z lepszych używanych przeze mnie pudrów.

naturalny wygląd

Mam odcień light. Na co dzień nie używam pudru, jedynie na jakieś większe okazje, bądź gdy skóra mnie zaskoczy- zaczerwienienie itp. Ten puder jest lekki i nie czuć go na twarzy. Kryje dobrze, ale nie zawsze radzi sobie z cieniami pod oczami. Matowi przy czym daje naturalny efekt. Nie zapycha. po aplikacji skóra jest bardzo przyjemna w dotyku, jakby wygładzona. Jedynym jego mankamentem może być to, ze nie jest zbyt trwały- wymaga częstych poprawek w ciągu dnia. Ma ładny zapach i całkiem przyjemna gąbeczkę. Plus również za lusterko w opakowaniu. Cena w promocji całkiem przyjazna.

jest dobry.

generalnie lubię ten puder, używam go tak właściwie tylko do utrwalenia podkładu i lekkiego zmatowienia - jestem zadowolona. ładnie matuje, jak dla mnie wystarczająco, gdyż nie jestem fanką całkowicie matowego makijażu. nie ma po nim ani trochę efektu maski, rzeczywiście jest bardzo lekki i tworzy naturalny wygląd skóry. chyba pozostanę przy nim jako że jestem konsultantką. generalnie polecam każdemu kto tak jak ja woli makijaż świetlisty, a nie bardzo matowy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Jestem na tak

Używam od niedawna, ale już zdazyłam go polubic :) Mam ten jasniejszy odcień.
Jest na prawdę jedwabisty i delikatny, nakłada się bardzo łatwo, przyjemnie pachnie. Nie tworzy maski na twarzy, daje taki naturalny mat, co mi bardzo odpowiada.
Opakowanie poręczne i wygodne - z lusterkiem, więc zawsze i wszędzie mozna poprawic makijaż ;)
Nie zauwazyłam, żeby ciemniał na twarzy.
Dałabym jeszcze gwiazdkę więcej, gdyby lepiej krył .... bo mam wrazenie ze prawie w ogole nie kryje. Używam tego produktu od: parę tygodni

Polecam ;)

używam od niedawna ale jestem mile zaskoczona ;)

*ładnie kryje
*skóra jest gładka
*wygląda w miarę naturalnie ( z pewnością nie tworzy efektu maski )
*nie ciemnieje po nałożeniu
*ładne opakowanie z lusterkiem ;)

Używam tego produktu od:tygodnia

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Straszny, bardzo nie lubię tego pudru. Okropnie podkreśla suche miejsca na buzi, szybko "traci prawidłową konsystencję". Najgorsze jednak jest to, że ciemnieje na twarzy - a przy mojej alabastrowej cerze to jest niedopuszczalne!

Straszny

przeciętniak

Ten puder nie sprostał zadaniu mu powierzonemu. Producent wiele obiecuje, ale w większości są to obietnice bez pokrycia
-krótko trzyma się na twarzy, na pewno nie wytrzyma 6h
-matowi cerę ale w sposób taki, że wydaje się ona jakaś nie zdrowa i nie naturalna
-nie radzi sobie z niedoskonałościami skóry, nie ukrywa ich
-średnio wydajny
-kolory jakieś takie ziemiste
-podkreśla suche partie skóry
plusy:
-skóra rzeczywiście jest miła i gładka w dotyku
-przy wiecznych promocjach w oriflame :) cena nawet spoko

Używam tego produktu od:używałam przez jakieś 3 miesiące

satyna:)

To doskonały produkt Oriflame. Mam jaśniejszy odcień i jest bardzo naturalny, nie przesadnie jasny jak to w pudrach bywa. Doskonale się nakłada dzięki dużej gąbce, kryje pory, skóra wygląda po prostu pięknie, pory nie są zapchane. Bardzo wydajny, nie wiem kiedy zużyję:) POLECAM Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie