Maybelline New York, Watershine Volume XL (Pomadka nabłyszczająca usta z kolagenem)

Płynna formuła szminki Water Shine Volume XL sprawia, że usta błyszczą jak nigdy dotąd i są pełniejsze nawet do 30%.

Po nałożeniu na usta obecne jest uczucie delikatnego mrowienia.

Błyszczyk zapakowany jest w bordowe opakowanie, znane już z innego kosmetyku - Water Shine Elixir.

Super, tylko za szybko znika

Bardzo lubię ten błyszczyk, ale niestety ma kilka wad.

Jednak zaczynam od PLUSÓW:

- piękny, naturalny kolor- zawsze takiego szukałam (Pink Up 105)
- efekt powiększenia ust jak najbardziej widoczny
- ładny, delikatny zapach
- efekty specjalne na ustach - lekkie mrowienie
- wydajny, wystarczy odrobina
- nawilża usta
- opakowianie, ładne i na dodatek nic się nie wylewa

WADY:

- trochę się lepi
- niestety trzeba by go chyba co 2 godziny poprawiać, żeby pozostał na ustach na dłużej; takze nad trwałością firma maybelline mogłaby popracować

Śmiało polecam osobom, któr nie maja nic przeciwko poprawką w ciągu dnia lub tak jak ja nakładają błyszczyk w domu przed lustrem i w ciągu dnia zapominają, że taki kosmetyk miał być na twarzy :D

Używam tego produktu od: stycznia 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i końca nie widać

w cenie 8zł może być ale nie za 25zł

Posiadam tą pomadkę w kolorze Nude Up zakupiąną za cenę 8zł (na przecenie). Kolor cudny naturalny seksownie błyszczący dokładnie taki jak chciałam. Jednka jego trwałość na ustach i wydajność pozostawia wiele do życzenia. Jak na tę markę i cenę to jakość jest bardzo przeciętna. Podsumowując:

+ naturalny kolor
+ piękny błysk
+ estetyczne opakowanie, nie brudzi się
+ praktyczna aplikacja

- krótką trwałość
- wydajność
- za cenę regularną
- dostępność

Kupie tą pomadkę jeszcze raz pod warunkiem, że będzie dostepna w cenie 8zł.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie dla mnie

Z miłości do błyszczyków Maybelline postanowiłam wypróbować Volume XL i ... załamka .Zapach ochydny, usta bardzo szczypią po nałożeniu błyszczyka i to długi czas. Druga sprawa to opakowanie i sposób aplikowania totalna masakra. Trzeba wykręcać błyszczyk i oczywiście zawsze wyleci go za dużo. Kolory też bez rewelecji, zlewają się z naturalnym odcieniem ust.Na szczęście błyszczyki kupiłam z promocji w Niemczech (zakupiłam 2 odcienie ) więc nie czuje żadnej strarty, ale pierwszy z nich wyrzuciłam po tygodniu gdyż aplikator kompletnie mi się zapchał i nie szło go dalej używać. Totalna porażka firmy Maybelline. Daje aż dwie gwiazdki ze względu na senyment do firmy i niską cenę.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania (całość- 8ml)

mimo wszystko nie, dziękuję

Kupiłam ten błyszczyk tylko dlatego, że spełniał wszystkie moje warunki - miał ten kolor którego szukałam (315 Plum Up), był transparentny i bez drobinek. No i okazało się, że trafiłam na promocję (9.99 zł), więc wzięłam od razu dwa:)
Nie znalam reklamy, nie czytałam opisów.. pierwszy raz jak użyłam, myślałam, że mnie uczulił, ponieważ usta niesamowicie mnie szczypały:D Byłam przekonana, że to uczulenie na jakiś składnik, poza tym po chwili to nieprzyjemne uczucie potęguje wrażenie, że moje usta spuchły (tylko wrażenie:) )
Okropne uczucie, tutaj producent przesadził z "efektami specjalnymi".

Kolor i konsystencja bez zarzutu, ale trwałość i wydajność poniżej poziomu. Nie dość, że błskawicznie znika z ust, to jeszcze kończy się w podobnym tempie, Dobrze, że mam dwa. No i to bezsensowne szczypanie i chłodzenie...
Nie polecam, pomimo udanego koloru i konsystencji.

Używam tego produktu od: jakichś dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie albo pod koniec drugiego

Taki sobie

Na wstępie od razu pochwalę opakowanie, baaardzo wygodne i eleganckie. Sam błyszczyk ładnie wygląda na ustach, trochę mrowi, przez co usta zyskują ładniejszy koloryt i sa bardziej pełne. Dosyc długo pozostaje na ustach. Jednak ma pewną wadę, co dyskwalifikuje nie tylko go, ale i wszystkie powiększający błyszczyki - a mianowicie po zlizaniu język okropnie mnie piecze. Do tego nie jest zbyt smaczny.

nawet nawet..

w sumie nie jest zły.. ale znalazłam jeden minus... jak po jakimś czasie po nałożeniu wyszłam na zewnątrz po chwili usta zrobiły się białe!!straszneeeee!! dla mnie to duży problem.. dobrze, że było ciemno i nikt mnie taką nie widział..

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1, prawdopodobnie ostatnie

polecam

Uwielbiam wszelkie błyszczyki powiększające usta, podoba mi się efekt mrowienia i takiego lekkiego szczypania na ustach:D Dlatego przepadam za tym błyszczykiem. Posiada śliczne opakowanie, dosyć eleganckie, wygodny aplikator, co do kolorów do wyboru też nie mam zastrzeżeń. Bardzo przyjemny zapach, chyba jakichś cytrusów? Usta naprawdę stają się po nim większe, wiadomo, że nie jest to jakiś spektakularny efekt, ale są wyraźnie większe. Jedynym minusem, o którym ktoś wcześniej tu już wspominał, jest to, że błyszczyk jest kompletnie niewydajny, zaledwie mam go od jakichś trzech tygodni, a już się praktycznie skończył (podkreślam, że wcale nie używam go jakoś specjalnie często, bowiem posiadam jeszcze kilkanaście innych błyszczyków). Mimo wszystko uważam, że warto go kupić.

Troche lipa...

Kupiłam ją tylko dlatego, że nie było żadnych ładnych kolorów zwykłej Maybelliene, Water Shine (tej w srebrnym opakowaniu). Co do XLa to tylko ładny kolor i przyjemne dla oka opakowanie. Ani trwałość nie jest za dobra ani to, że powiększa wargi. Mam dosyć spore usta, a to coś ma taki wstrętny piepszowy smak, uczucie szczypania w usta... Mam wrażnie, że wyglądam jak clown z takimi wymazianymi i wielkimi ustami. Więcej jej nie kupie. Zdecydowany niewypał. :( Plus za cene. :]

Używam tego produktu od: klku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 i niestety ostatnie!!

ok

łądnie podkreśla usta, wywołuje delikatne mrowienie i rzeczywiście trochę uwydatnia usta, dobra, troszkę gesta konsystencja, powoduje, ze błyszczyk stosunkowo długo utrzymuje się na ustach :P

Używam tego produktu od: 2 tyg.

ekspresowo znika

Rewelacyjny blyszczyk za niewielkie pieniadze!Jestem zachwycona odcieniem 105, piekna tafla wody o odcieniu rozowo-morelowo-bezowym.Po aplikacji czuje sie mrowienie (mi to absolutnie nie przeszkadza), ktore powoduje, ze ustka sa pelniejsze!Jest dosyc lepki, ale to tez lubie;). Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Musze zmienic opinie na temat tego produktu.Jeszcze zaden blyszczyk nie skonczyl mi sie tak szybko, ten ma chyba najmniejsza pojemnosc z jaka mialam do czynienia.Przy tak malej pojemnosci blyszczyk ten ma cene clinique a jakosc gorsza.

świetny i powiększa ;)

Po teście w Naturze kupiłam sobie od razu 2 odcienie-red up i taki koralowy.
+rzeczywiście powiększają
+nie wysuszają
+maj bardzo ładne kolory
+wygodna aplikacja

- dziwne uczucie po nałożeniu [ale da się wytrzymać]
-jest niesmaczny
-raczej mała pojemność...ale jest dosyć wydajny, więc nie jest najgorzej

Mimo paru wad, dałam 5* ,bo wady nie są uciążliwe,a z błyszczyków jestem na prawd bardzo zadowolona

Używam tego produktu od:ok 4 miesięcy

bdb

bardzo fajny blyszczyk. moja przygoda z nim zaczęła się przypadkowo. będąc w drogerii skusilam się wypróbować tester na ustach (chcialam sprawdzić efekt powiększenia ust). zauważyłam,że b.ładnie się błyszczy, trzymał się długo i zaintrygowało mnie mrowienie ;) jednym słowem, tak bardzo mi się spodobał,że po kilku dniach pobiegłam do drogerii i go kupiłam. myślę,że jeszcze kiedyś do niego wrócę

Używam tego produktu od:kilka miesięcy