Nivea, Pearl & Beauty Creme Oil, Kremowy olejek pod prysznic o zapachu kwiatów figowca

Kremowy olejek pod prysznic dla pięknej, jedwabiście gładkiej skóry. Kremowa formuła olejku pod prysznic wzbogacona rozświetlającym wyciągiem z pereł i drogocennym olejkiem z wiesiołka otula miękką pianą, pozostawiając niezwykle gładką i nawilżoną skórę, a ponętny zapach kwiatów figowca delikatnie pobudza zmysły.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Parfum, Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, Oenothera Biennia, Hydrolyzed Pearl, Glycerin, Polyquatemium-7, Laureth-4, Laureth-2, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmitate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Styrene/Acrylates Copolymer, Citric Acid, Benzophenone-4, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, Askorbyl Palmitate, Tocopherol, Linalool, Geraniol, Coumarin, Cl 16035 (15.11.2008)

Cena: 9zł / 250ml
/e/

Świetny żel. Delikatnie nawilża i pięknie pachnie. Do tego zapach się utrzymuje jakiś czas po kąpieli i to dość intensywnie. Dobrze się pieni. Godny polecenia.

Najlepszy!

Najlepszy z żeli jakikolwiek kiedykolwiek używałam,
-wydajny
-zapach nieziemski w dodatku utrzymujący się na skórze bardzo d ługo
-opakowanie schludne i wygodne
-zapach długo się utrzymuje
-skóra staje się delikatna i gładka
-konsystencja jest tak przyjemna że mycie się tym olejkiem jest rozkoszą dla zmysłów
cena nie wygórowana co do jakości. Uwielbiam to CUDO!

Ilość zużytych opakowań: 1całe i w trakcie połowy drugiego

bardzo dobry

plusy:
* przyjemny zapach
* nie uczulił mnie, a to wyczyn ;)
* delikatnie nawilża
* po wyjściu z wanny ma się wrażenie, że skóra jest bardziej miękka i promienna
* ładnie się pienił
* dość wydajny
* skóra była dobrze oczyszczona, nie pozostawiał wrażenia, że się nie domyłam

minusy - moim zdaniem: brak! :)

polecam ten produkt!

Czwóreczka :)

Kupiłam go na zakupach za granicą ,bo potrzebowałam dużego żelu pod prysznic ;)
+cena 2 euro to niedużo :)
+zapach
+ładnie nawilża skórę
+po umyciu jest mięciutka
Minusów jakichkolwiek nie znalazłam :D
Narazie nie zamierzam go kupowac ale może kiedys skuszę się na niego :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

nie odpowiada mi zapach który przypomina jakiś detergent :eek:

Ale nie tylko zapach .Są inne minusy za które odjęłam gwiazdki.
Paskudnie wysusza skórę, nie mam skóry strasznie wrażliwej ale po nim była po prostu jak papier choć nazwa sugeruje coś wprost przeciwnego.

Konsystencja toporna przy rozprowadzaniu.
Nic a nic nie pielęgnuje.
Jest niewydajny,z gąbki potrafi spływać tak jakby nie wsiąkał w ogóle gąbkę.
Nie daje uczucia solidnego oczyszczenia,skóra się lepi.

Wcale nie jest taki tani, cena normalna -można dostać masę innych produktów pod prysznic lepszej jakości w podobnej cenie więc z pewnością go już nie kupiłabym.

Używam tego produktu od: jakieś 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: skończone

Bardzo go lubię szczególnie ze względu na zapach .
Dba o skórę i nie wysusza jej .
Ma kremową konsystencję i dobrze się pieni .
Jeden z moich ulubionych żeli . :-)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nietypowo pachnie;)

lubię takie oleiste kosmetyki do kąpieli, a ten taki jest. skóra jest po nim miękka. nawilża tak średnio, ale skóra jest po nim gładka długi czas, chociaz wydaje się "sucha" ( konieczny balsam po)
to co mnie w nim zauroczyło to zapach: oryginalny, dziewczęcy, po prostu śliczny :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

UWIELBIAM!!!

Uwielbiam ten żel.
Stosowałam go jakiś czas temu ale z pewnością kupię go ponownie, bo jest on najlepszym żelem jaki kiedykolwiek miałam. Ma piękny zapach, który pozostaje na ciele jeszcze jakiś czas po myciu. Sama zawsze czułam, że pięknie pachnę ale potwierdzić mogłam to dopiero, kiedy pożyczyłam go mojej koleżance na wycieczce. Kiedy później chodziła po pokoju roznosiła ten świetny zapach. Oczywiście bardzo dobrze nawilża. Skóra po jego użyciu była naprawdę mięciutka. Uważam, że również jest bardzo wydajny bo miałam go dość długo.

Z pewnością mogę go polecić.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu używałam

nie polecam !

Lubię konkretne produkty do mycia a nie jakieś substytuty.
Trudno to nazwać myciem bo produkt tylko rozmazuje się po ciele,nieprzyjemnie natłuszcza i mam wrażenie jakbym była nie umyta :(
Brak mi w nim odświeżenia.
Zapach w opakowaniu wydawał mi się fajny,niestety na ciele zmieniał się w jakieś chemikalium słodkomdlące :(
Wydajność tragiczna : po dwóch tygodniach codziennego mycia widać już było dno :(
A cena w tym przypadku okazała się za duża bo właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: wiosną

Bomba.

Zniewalający zapach, wypełniający caaaałą łazienkę, świetna konsystencja - bardzo kremowa, delikatna. Świetnie się pieni & dobrze myje. Naprawdę sama przyjemność używać go. W dodatku zapach utrzymuje się dość długo na skórze, co raczej rzadko z żelami pod prysznic mi się zdarza. Jest wydajny, niedrogi. Aktualnie to chyba mój ulubiony żel pod prysznic - idealny na zimowe wieczory. Chętnie będę do niego wracać.

Rewelacja:)

Zdecydowanie urzekł mnie zapach:) Do tego dobrze nawilża, skóra jest po nim bardzo fajna w dotyku i pięknie pachnąca :) Będzie miał stałe miejsce w mojej łazience:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Uwielbiam:)

To zdecydowanie mój ulubiony produkt do mycia ciała.
Półki w mojej łazience co prawda uginają się pod ciężarem przeróżnych żeli, olejków i płynów pod prysznic najróżniejszych firm, bo mam na tym punkcie fioła, ale Nivea Pearl&Beauty jestem wierna od dawna.

Plusy:

+ bardzo przyjemna konsystencja, choć z olejkiem nie ma wiele wspólnego;), nazwa może być myląca
+ zapach
+ rewelacyjna wydajność
+ pieni się jak żaden inny
+ świetny do golenia nóg - zero podrażnień, maszynka gładko ślizga się po skórze, sama przyjemność, heh
+ ładne opakowanie

Minusów:

- nie stwierdzono:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo