Ziaja, Kokosowa, Mleczko pod prysznic (stara wersja)

Ziaja, Kokosowa, Mleczko pod prysznic (stara wersja)

Mleczko zmiękcza, wygładza oraz wyraźnie uelastycznia skórę, wykazuje skuteczne działanie ochronne na naskórek, intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego, działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień, nie narusza naturalnego pH oraz warstwy ochronnej naskórka.
Zapach mleczka kokosowego zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania.
Zawiera:
- lipidy z orzecha kokosowego - podobne do substancji zawartych w skórze, zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka. Źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry.
- D-panthenol - głęboko i trwale nawilża oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

Kokosowy raj

Mleczko kokosowe jest dla mnie jak rajem domowym spa. Uwielbiam zapach kokosa, a kiedy aplikuje mleczko na ciało odczuwam przyjemność i delikatność oto tego produktu. Pięknie pachnie skóra na wiele godzin.

Gdzie ten kokos?

Kupiłam mleczko przez Internet, bez wcześniejszego powąchania w sklepie. I niestety... bardzo się zawiodłam. Zapach kokosu to jeden z moich ulubionych w kosmetykach, a tutaj po prostu go nie ma. Nie ma nawet tego sztucznego, brzydkiego zapachu kokosa, tylko zupełnie coś innego, dla mnie dość nieprzyjemnego. Po kąpieli zapach też nie utrzymuje się długo.

Bardzo kokosowy

Bardzo fajny żel pod prysznic od Ziaji. Ma bardzo leciutką konsystencję, nie potrzeba go dużo, aby zwilżyć ciało. Wspaniale relaksuje pod prysznicem. Zapach kokosa nosi się po całej łazience. Niestety w składzie nie ma ekstraktu z kokosa, co zapach jest, jakby sztucznie stworzony. W działaniu nawilża, nie podrażnia i doskonale oczyszcza. Z pewnością po niego sięgnę ponownie.

Kokos zamknięty w butelce

Na butelce napisano, że to kokosowa terapia dla skóry i zmysłów. I rzeczywiście mleczko kokosowe pięknie pachnie i delikatnie pieści skórę przyjemną konsystencją. Zapach kokosa jest wyważony, dla mnie w sam raz. Nie jest ani za duszący, ani za słaby.
Duża butelka kryje w sobie aż 500 ml kokosowego raju. Taka objętość starcza na długo i śmiało można powiedzieć, że produkt jest bardzo wydajny. Inwestycja jak najbardziej opłacalna.
Mleczko wygodnie się aplikuje i rozprowadza, delikatnie się pieni i szybko uwalnia nieziemski zapach kokosa. Znakomicie odświeża i pielęgnuje. To świetny produkt pod prysznic. Polecam

Bardzo lubię...

Uwielbiam produkty Ziaji, ich produktów pod prysznic używam od wielu lat i chyba nigdy mi się nie znudzą. Skusiłam się ostatnio w promocji na kilka różnych żeli, nie byłam przekonana do tego kokosowego, bo bardzo często kosmetyki o tym zapachu mnie drażnią, są bardzo intensywnie, aż za intensywnie pachnące kokosem, co mi osobiście przeszkadza kiedy zapach jest tak intensywny że aż mdlący. Tu tego nie mamy. Produkt zamknięty w typowej dla Ziaji dużej 500ml butelce, z bardzo minimalistyczna grafiką kokosa. Ja najczęściej używam go jako płynu do kąpieli, ale jako żel pod prysznic też się sprawdza. Pieni się super, ma lekko wodnistą konsystencję, bardzo ładnie, nienachalnie pachnie. Skóra po nim jest miękka i przyjemna, muszę po nim nałożyć balsam, bo nie trafiłam jeszcze na produkt do kąpieli po którym bym nie musiała, mam bardzo suchą skórę, szczególnie na ramionach i bez balsamu się nie obejdzie. Ale muszę przyznać, że skóra po kąpieli nie jest ściągnięta i nieprzyjemnie wysuszona. Zapach nie utrzymuje sie na skórze zbyt długo. Nie podraznil ani nie uczulil co często mi się zdarza. Jak to produkt Ziaji godny polecenia, dobra dostępność, niska cena, duża pojemność ;)

Kremowe, mleko kokosowe ;)

Produkty do mycia ciała Ziaji stoją najwyżej w hierarchii (tuż obok Isany) wybieranych przeze mnie kosmetyków tej kategorii.
Tanie, uniwersalne i pięknie pachnące żele i mleczka spełniają wszystkie moje oczekiwania w tym temacie.

Duża (500ml), biała, minimalistyczna butla bardzo mi się podoba bo nie jestem fanką zbędnych ozdobników. Zamknięcie na klik poprawne, bezpiecznie może stać pod prysznicem a wilgoć nie dostaje się do środka nieproszona.
Przyjemna, budyniowa konsystencja wspaniale rozprowadza się na ciele i nie znika pod palcami w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zapach - co tu dużo mówić, jako fanka wszystkiego co kokosowe uwielbiam go i ta wersja to mój nr 1 ;) Co prawda syntetyczny, ale miły i nienachalny, krotko po prysznicu ledwo wyczuwalny na skórze.
Mleczko dobrze się rozprowadza i spłukuje, nie pozostawia na ciele żadnego zbędnego filmu jak to czasem bywa przy mleczkach, pozostawia skórę czyściutką, miękką i przyjemną w dotyku. Choć nie nawilża szczególnie (i ja tego od niego nie wymagam), skóra po myciu nie jest przesuszona i czasem obywam się bez użycia balsamu.

Dla niewymagających skór idealne i zawsze do niego wracam.

Myje, pachnie i nie wysusza - czego chcieć więcej? ;)

Mogę swobodnie wybierać żele pod prysznic gdyż skóra mojego ciała jest normalna, nie wymagająca. Tutaj jako substancje myjącą mamy SLES, więc osoby wrażliwe, z AZS powinny uważać.
Żel jak na Ziaję przystało jest w niskiej cenie w stosunku do pojemności. Zapach ładny, kokosowy, może lekko chemiczny ale generalnie przyjemny. Pieni się dobrze, choć mógłby lepiej. Skutecznie myje ciało i go nie wysusza.
Myje, pachnie i nie wpływa negatywnie na stan skóry - moje wymagania spełnione. Jednak mam pewną uwagę - producent obiecuje nawilżenie ciała, nic takiego nie zaobserwowałam, chociaż dla mnie nie jest to ważne.

Fajny

Żel pod prysznic to jeden z wielu dostępnych wśród produktów Ziaja. Bardzo lubię zapach kokosa, więc wpadł mi w oko.

Żel zamknięty jest w dużej butelce, charakterystycznej dla wszystkich żeli Ziaja. Pojemność to 500ml. Sam żel jest kremowy, dobrze się pieni, dobrze myje i ślicznie pachnie. Niestety nie pielęgnuje skóry. Nie wysusza jej, ale też w żaden sposób nie zapobiega wysuszaniu. Jest bardzo wydajny. Mimo wszystko za tę cenę jest bardzo na plus.

To jest to

Zapach niebiański i to bez przesady. Szkoda wychodzić z kąpieli. Dobra konsystencja mleczka, pieni się i myje. Skóra po umycia wydaje się być delikatna, może i trochę nawilżona. Dla mnie bomba. Cena niska, duża pojemność.

Fajne

Mleczko pod prysznic pięknie pachnie i myje skórę całą. Fajnie pielęgnuje i nadaje jej delikatny zapach. Jakość i opakowanie produktu jest mega przyjemna. Cenowo też jest ok. Warto spróbować na swojej skórze,fajnie się pieni

Kokosowy ulubieniec

Generalnie uwielbiam testować różne żele pod prysznic, ale do tego i kokosowego cuda i tak zawsze wracam :D
Butelka jest duża i wygodna, konsystencja przyjemna, taka faktycznie jakby mleczna, mleczko ładnie się pieni, no i ten zapach! Jeśli ktoś lubi zapach kokosa, będzie na pewno zadowolony ;)
Mleczko nie podrażnia, nie wysusza, a wręcz pielęgnuje, bo skóra po umyciu jest miękka i przyjemnie nawilżona.
Dla mnie produkt bez wad :)

Kokosowe love!

Uwielbiam to mleczko, oraz to jak świetnie działa na moją skórę. Mleczko ma cudowną konsystencję, która odżywia i nawilża skórę. Uwielbiam je stosować po całym dniu, nie dość że działa rewelacyjnie na skórę to rozpieszcza umysł swoim kokosowym zapachem, aż mam ochotę je zjeść! No dla mnie turbo rewelacyjny produkt. Kocham go i na pewno zostanie zemną na długo.