Avon, Glazewear, Lip Lacquer (Błyszczyk do ust w kompakcie)

Avon, Glazewear, Lip Lacquer (Błyszczyk do ust w kompakcie)

Błyszczyk do ust w kompakcie to przejrzyste, lśniące niczym lakier kolory, odcienie podkreślające naturalną barwę ust. Zawiera pędzelek i lusterko ułatwiające aplikację.

Cena: 19,90zł / 2g
/e/

W sumie, mógłby powrócić :)

Używałam go jeszcze w podstawówce, gdy miałam szał na błyszczyki. Oceniam kolor iced pink- piękny jasny róż.

Sam produkt był niesamowicie lepki na ustach, sklejał wargi ze sobą. Dawał ładny perłowy połysk, podkreślający kształt ust. Nie oblepiał ich tandetnymi drobinkami. Niestety, piękność krótko utrzymywała się na ustach, przez co był mało wydajny.

Pudełeczko bardzo praktyczne- gdy skończy się produkt, można korzystać z lustereczka, a dzięki wielkości opakowania mieści się w każdej torebce. Pędzelek jaki był do niego dany- bomba! Mięciutki, ładnie rozprowadza błyszczyk/balsam na ustach.

Cóż, cena moim zdaniem za wysoka jak na przeciętne działanie- 10 zł to moim zdaniem maksymalna cena.

Używam tego produktu od: W 6 klasie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

kliesty

Niestety pudło...błyszczyk ten to raczej gęsta kleista szminka w etui do wybierania pędzelkiem.
Efekt jest mocny, nie odpowiada idei błyszczyku. I wszystko się do ust lepi...

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobry

Plusy:
- bardzo trwały, długo utrzymuje sie na ustach
- ładne, estetyczne opakowanie
- ciekawe kolory, ja mam "inner glow"- przepiękny :)
- kupiony w promocji nie jest bardzo drogi
- chroni usta przed przemaznięciem
Minusy:
- szybko się kończy :(

Dodam jeszcze, iż opracowałam sposób żeby nie męczyć się pędzelkiem przy nakładaniu. Po prostu przyłożyć usta do błyszczyka a potem potrzeć żeby się dobrze rozprowadził :)
Jestem z niego bardzo zadowolona, gdyby nie to, że ma taką małą pojemność dałabym mu 5 punktów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

rzeczywiście jak lakier

moja niska ocena wynika z ceny, jak dla mnie wysokiej i maleńkiej pojemności - sam błyszczyk jest dosć dobry, nie kupię ponownie bo znam wiele tańszych i lepszych, poza tym ciągle są jakieś kuszące nowości do wypróbowania

*piękne puzdereczko z lusterkiem w środku, 2 przegródki - na błyszczyk i na pędzelek
*błyszczyk bardzo gęsty, klejący, kojarzy mi się z klejem butapren, bardzo lepi się na ustach, rozpuszczone włosy też sie do nich lepią
*zapach i smak kojarzą mi się z tabletkami na gardło chlorchinaldin, taki żrąco-owocowy
*bardzo niewydajny - już po 3-4 uzyciach zobaczyłam dno paletki prześwitujące w jednym miejscu
*użycie ogranicza się do spokojnych sytuacji, kiedy mamy czas i miejsce żeby rozłożyć ten warsztacik - nie ma mowy o szybkiem maźnięciu, trzeba powoli i spokojnie nakładać pędzelkiem - mazanie palcem wykluczone, błyszczyk jet wtedy nie do starcia z palców, które lepią się aż do porządnego umycia
*z drugiej strony błyszczyk bardzo trwały, więc nie trzeba go poprawiać za często - jeśli nie jemy spokojnie wytrzyma parę godzin (3-4), wytrzymuje też parę kęsów czegoś i picie np kawy (ale strasznie brudzi filiżanki, rzeczywiście jakbyśmy pokryli brzeg lakierem)
*mój kolor - inner glow - w opakowaniu pomarańczowo - miedziany, na ustach rzeczywiście daje efekt delikatnego, zdrowego połysku, może tylko lekko je przyciemnia
*nie nawilża ale chroni usta np przed wiatrem, uzywany dorywczo nie wysuszył mi ust
*w przeciwieństwie do innych recenentek nie zauważyłam żeby ważył sie na ustach, robił jakieś glutki czy kluchy, pod tym względem był ok

Używam tego produktu od: ponad miesiac, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

fajny

Nie przepadam za produktami Avon, wydawały mi się zawsze mało trwałe, ale ten błyszczyk to wyjątek. Nie ma drażniącego zapachu jak np. Inglot, ładnie się nakłada - fajny pędzelek, ma odpowiednią konsystencję i dość długo się utrzymuje na ustach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/5

super

Świetny błyszczyk! Tani i efektowny. Kupilam go z ciekawosci, przegladalam katalog bo ktos ze znajomych mi go podsunal i zamowilam wszystko co wygladalo interesujaco, miedzy innymi ten blyszczyk i to byl strzal wm 10! Jak tylko go dostalam i wyprobowalam zamowilam kolejny w tym samym kolorze(iced pink) i jeszcze jeden w innym bo wiem ze avon lubi niespodziewanie wycofywac swoje produkty. Uzywam ich do dzisiaj sa super, na prawde godne polecenia i to za tak smiesznie niska cene, warto!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

--nico--

Nigdy nie kupuje tak drogich blyszczykow. Produkt jest bardzo przecietny, niczym sie nie wyriznia, ladne opakowanie, fajne lusterko, mily pedzele, kolory faktycznie o wiele ciemniejsze niz w katalogu. Nie polecam, sa lepsze i tansze.

Używam tego produktu od:roku

SUUUPER!!!!!!

Cudeńko!!! :-*
Błyszczyk przepięknie sie mieni, wydobywa naturalny kolor ust-wygladaja jakby spowite wodą. Nakłada sie super dzieki fajniutkiemu pedzelkowi, utrzymuje sie dlugo nie tracac blasku. Opakowanie eleganckie z lustereczkiem. Aktualnie posiadam delikatny, lekki odcien-iced pink, ktory powoduje , ze moje usta sa soczysie kuszace. juz zamówilam mocniejszy i mam nadzieje , ze bedzie roniez super:-)
Jedynym mankamentem jest to, ze sie szybko zuzywa:-( (chyba , ze bedziemy go uzywac z umiarem lub tylko od swieta)ale to tylko szczegół przy takim efekcie!

Używam tego produktu od:miesiąca

kupilam ten blyszczyk ze wzgledu na kolor ktory mi sie bardzo podoba "iced pink".. obecna forma jest duzo praktyczniejsza bo mozna go wykorzystac do golego opakowania swietnie nawilza i podkresla usta, jest wydajny, a najwieksza zaleta dla mnie jest ten pedzelek... super

Używam tego produktu od:6 miesiecy

nie nie i jeszcze raz nie

opakowanie i lusterko super i tylko do tego nie mam zastrzezen, poza tym Jestem na NIE. Blyszczyk jest jak klej i nieprzyjemnie sie go czuje na ustach, pedzelek sie zapycha, nawet wielokrotne mycie nic nie daje, wiec nakladam blyszczzyk palcem. Ale mam ochote po prostu wyrzucic to paskudztwo do kosza. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Fajny efekt i dobra trwałość

Kupiłam go w promocji, gdyż w cenie regularnej bym się na niego nie skusiła. Mam odcień Inner Glow- jest po prostu świetny. Nadaje ustom dość mocny połysk, ładną poswiatę bursztynową i nawet długo się utrzymuje. Nie ma ani smaku ani zapachu co też może być jego zaletą. Polecam lubiącym lśniące usta i ciekawą formułę-wolę taki kompakt niż typowy błyszczyk na gąbeczce w długim opakowaniu.

Używam tego produktu od:1 mc

Warto go mieć w torebce

Bardzo dobry błyszczyk, długo utrzymujący się na ustach. Podoba mi się to, że nie nadaje ustom konkretnego, mocnego koloru, a jedynie podkreśla ich naturalny odcień.
Mam kolor Inner Glow (taki jak na zdjęciu powyżej ;) ) i jestem naprawdę baaardzo zadowolona. I jeszcze to lusterko i pędzelek... :D
Polecam z czystym sumieniem. Jedynym mankamentem jest cena, troche zbyt wysoka, no i fakt, że błyszczyk nie jest specjalnie wydajny, dość szybko się zużywa ale i tak warto ;)Używam tego produktu od:2 miesięcy