Astor, Look Out Mascara (Tusz do rzęs wydłużający)

Astor, Look Out Mascara (Tusz do rzęs wydłużający)

Spektakularnie wydłużone i uniesione rzęsy, zupełnie jak wachlarz. Inteligentna technologia: szczoteczka o elestycznym, podwójnym aplikatorze. Krótkie ząbki wyciągają rzęsy, a unikalny rząd dłuższych ząbków sprawia, że rzęsy są rozczesane we wszystkich kierunkach i uniesione jak nigdy dotąd. Efekt: bardziej otwarte, powiększone oko.
Dostępna w kolorze czarnym.

Cena: 30zł
/bw/

bliski ideału

Mój drugi astorowy tusz, bardzo wydajny, świetna szczoteczka- podwójny efekt, jedną stroną nanosiłam tusz a dłuższymi ząbkami rozczesywałam całość. Używałam go półtora roku temu, zużyłam dwa.
Pięknie otwierał oko, z rzęs robił wachlarze jak pawie ogony, nie sklejał rzęs, nie obciążał, ale unosił je i powiększał oczy. Rzęsy długie miałam do nieba, niejedno powłóczyste spojrzenie z jego pomocą odpaliłam ;) ach, to były magiczne chwile :D w tej cenie produkt naprawdę luksusowy, ale niestety nie zatrzymał mnie w poszukiwaniu ideału.
Kiedyś jeszcze do niego wrócę. :)
Używam tego produktu od: półtora roku temu przez 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo ciężka współpraca

Kupiłam w promocji za 15zł. Bardzo ciężko z nim współpracowałam. A nie mam czasu rano na zabawe z tuszem.

Na samym początku był bardzo żadki? czyli bardzo sklejał rzęsy, w ogóle nie wydłużał. Tylko nakładał się warstwa po warstwie tworząc 5 rzes na krzyż.
Pomyślałam no dobra, może za jakiś czas jak troszkę przeschnie będzie można coś stworzyć z tego tuszu.

Po 3 tygodniach ciężkiej współpracy, dalej był żadki i bardzo dużo nakładał się na szczoteczkę. Zaczęłam go wycierać w chusteczkę i tak robię do tej pory. Efekt jest nieco lepszy, ale dalej tusz nie wydłuża tak jakbym tego oczekiwała.

Plusem będzie fakt, iż nie kruszy się i nie rozmazuje. i to tyle.

Znam lepsze tusze tańsze lub droższe niż ten, które jak mają wydłużać to wydłużają.
Więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 opakowania

Żadna rewelacja

Tusz nie za dobry według mnie. Mało co robi z rzęsami. Słabo wydłuża, trzeba się ostro namachać, żeby był jako taki efekt zadowalający na rzęsach. Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Ale ak już kupiłam, to zużyłam... W tej cenie mozna kupić sobie o wiele lepszy tusz, np. z Golden Rose 3D.

Używam tego produktu od: raz miałam
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bardzo dobry tusz

Jestesm dosyć "wymyślata" jeśli chodzi o tusze, ten kupiłam w sumie przypadkiem, miał niezłą cenę więc pomysłałam ryzyk fizyk!
I muszę poiedzieć, że mnie zachwycił:
*pięknie rodziela rzęsy, nawet jeśli nałoże kilka warstw,
*wydłuża naprawdę mocno,
*jest trwały, nawet po całym dniu nie kruszy się
*szczotka jest wąska i wygodna łatwo nią manewrować.

Minusów jak narazie nie stwierdziłam!

Świetnie wydłuża

Jest to typowo wydłużający tusz, po pomalowaniu nim rzęsy są faktycznie MEGA długie i delikatnie podkreślone. Świtna sylikonowa szczoteczka na tyle mała by domalować nawet najmniejszą rzęsę.
\\n
\\nAby osiągnąc zadowalający efekt,tusz ten używałam jako pierwszą wartwę i nastepnie nakładałam L\\\\\\\'Oreal, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs).
\\nPlusy
\\n+nie kruszy się
\\n+świetna sylikonowa szczoteczka, rozczesująca i rozdzielająca rzęsy od samej nasady
\\n+kolor faktycznie czarny
\\n+wydłuża rzęsy i wygląda bardzo naturalnie
\\nMinusy
\\n-naturalny efekt (nie da się nawet 10 warstwami osiągnąć tzw. firanek) - ale jak wiadomo dla jednych to minus dla innych plus

Trwała maskara, ale efekt przeciętny

Tusz poleciła mi koleżanka, która bardzo zachwycała się tą maskarą. Na mnie niestety nie wywarła takiego pozytywnego wrażania. Efekt jest delikatny, nie ma mowy o spektakularnym wachlarzu rzęs. Natomiast nie można odmówić jej trwałości- w ogóle się nie osypuje i nie rozmazuje :)
Rzęsy są lekko wydłużone i ładnie rozdzielone. Czerń jest dosyć intensywna. Niestety praktycznie w ogóle nie pogrubia rzęs :(
Plusy:
+bardzo trwała
+nie skleja rzęs
+nie kruszy się
+niewysoka cena
Minusy:
-nie pogrubia
-efekt jest zbyt delikatny
Nie kupię ponowanie, pomimo, że to całkiem niezły tusz. Ja po prostu lubię mocny efekt, a look out go nie daje.

Super tusz

Idealny tusz wydłużający dla mnie :)
Tusz wydłużający zawsze używam na rzęsy pociągnięte już tuszem pogrubiającym.
Super wydłuża rzęsy i podkreśla spojrzenie. Nie tworzy grudek, i dobrze rozprowadza się nawet na już pomalowanych rzęsach innym tuszem.
polecam go wszystkim dziewczynom, które pragną mieć śliczne długie rzęsy:)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Tusz bardzo dobry, nie tworzy grudek. Kolor intensywnie czarny, rzęsy rzeczywiście wydają się o wiele dłuższe, są bardzo widoczne.
Bardzo mi zależy na ich wyrazistości, bo naturalnie mam jasne rzęsy i oku brak charakteru.
A po użyciu tego tuszu oczu rzucają się w oczy :D
Produkt ogólnie godny polecenia, tylko cena... Mogłaby być trochę niższa. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Na pewno kupię ten produkt jeszcze nie raz.

Jak dla mnie mascara idealna.Wypróbowałam wiele innych w swoim życiu,ale ta spełnia wszystkie moje wymagania.

PLUSY
-nie obsypuje się
-gumowa szczoteczka,dzięki której nakładanie tuszu jest prostsze bo nie skleja a wyraźnie wydłuża rzęsy
-doskonała konsystencja
-przystępna cena

MINUSY
-mało wydajna

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nie !

nie podoba mi się ten tusz, szczególnie szczoteczka jest beznadziejna. wydaje mi się że tylko dla dziewczyn które lubią przeciętne rzęsy, które są tylko podczernione, niestety z moimi rzęsami sobie nie poradził - ale one są wymagające bez pomalowania to tylko proste cienkie strąki które są strasznie krótkie. także nie dla mnie.

Używam tego produktu od: kiedys
Ilość zużytych opakowań: 1 op

polecam :)

Tusz jest świetny! Naprawdę wydłuża rzęsy, ładnie podkręca i nie skleja rzęs. Jest również wytrzymały, nie rozmazuje się. Jeden z lepszych tuszów jaki kiedykolwiek miałam. Jedynym minusem jaki znajduję jest cena - mogłaby być troszeczkę niższa :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Naprawdę bardzo fajny, godny polecenia

Przede wszystkim kupiłam go bo taka szczoteczka to moja ulubiona no i musiałam zmienić na coś innego tusz Wonder od Oriflame bo ile można używać takiego samego ;)
Nie zawiodłam się na nim wcale.

+ szczoteczka (ciut bardziej udziwniona niż w wonderze ale wygodna)
+bardzo wyraźny efekt na rzęsach - należe do zwolenniczek teatralnego efektu, nie naturalnego ;)
+rzeczywiście podnosi rzęsy, wydłuża, trochę pogrubia
+ładny nasycony czarny kolor
+można nawet sie pokusić o stwierdzenie że spełnia obietnice producenta
+długo pozostaje świeży, nie wysycha
+nie rozmazuje się jakoś nadmiernie, ani nie odbija
+nie zlepia rzęs w pajęcze nóżki ani nie tworzy grudek

Hmm, minusy... Tu mam kłopot ;)
Może cena mogłaby być niższa?
No i opakowanie ładniejsze, ale to już minus trochę na siłe ;)

Lubię wypróbowywać nowe tusze (choć nie szczoteczki) więc pewnie kupię teraz teraz coś innego ale do tego na pewno będę wracać zniechęcona nieudanymi eksperymentami :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze