Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 0

5 / 5 HIT!

Uwielbiam to!

Czasem kupuje kosmetyki, które teoretycznie nie są mi potrzebne i tak też było tym razem ???? Moje włosy nigdy nie były specjalnie trudne w rozczesywaniu, po myciu staram się też dodatkowo stosować jakąś odżywkę bez spłukiwania plus termoochronę, więc ten spray początkowo traktowałam jako ciekawostkę. Rozczesywanie ułatwia, szczotka po włosach spryskanych tym sprajem dosłownie płynie. Natomiast według mnie to nie koniec jego zalet. Moje włosy są od lat rozjaśnione przez co stały się wysokoporowate, mają też skłonność do kręcenia. I tu ten spray stał się hitem. Gdy chce wydobyć skręt z włosów i spryskam je mgiełką zdecydowanie łatwiej jest mi uzyskać idealne loki. Świetnie sprawdza się też przy stylizacji fal dysonem. Dodatkowo spray jest też świetnym pomocnikiem przy reanimacji lokówki następnego dnia. No i ten zapach ???? to jest coś niesamowitego, on pachnie pysznie! Mój mąż ciągle wącha moje włosy po zastosowaniu go. Generalnie podsumowując, uważam, że jeśli ktoś ma okazję warto kupić i przetestować na swoich włosach bo jak widzicie, ten spray ma więcej zastosowań niż sugeruje producent. Ja zawsze jedno opakowanie tego cuda mam na półce z kosmetykami do włosów.

Przejdź do recenzji
Beatasb

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 0

5 / 5

Według mnie dobrze oczyszcza

Uważam, że to jest naprawdę dobry żel do oczyszczania twarzy. Stosuje kosmetyki z różnych półek cenowych, bardziej od marki liczy się dla mnie działanie i tu według mnie L’Oreal spisuje się naprawdę celująco. Moja skóra jest mieszana w kierunku suchej, mam delikatną skłonność do podrażnień oraz alergii. Dbam o nią mocno i mogę stwierdzić, że jest wypielęgnowana i tę pielęgnację zapewniam jej już na etapie dokładnego oczyszczania. Żel stosowałam jako pierwszy krok w dniach bez makijażu oraz rano, ewentualnie jako drugi krok po demakijażu. Pomimo, że moja skóra ma skłonność do przesuszenia, to po umyciu twarzy nie miałam uczucia ściągnięcia. Twarz była dokładnie oczyszczona. I jeśli mam być szczera, ja niczego więcej od tego kosmetyku nie oczekiwałam ???? Swoje główne zadanie w pełni zrealizował. Wydajność oceniam bardzo dobrze, dzięki temu, że kosmetyk jest gęsty spokojnie wystarczyło mi pół pompki do jednorazowego użycia. Zapach jest bardzo przyjemny, typowo kosmetyczny. Moim zdaniem warto wypróbować, szczególnie, że często jest w różnych promocjach i dla wielu osób, może się okazać trafionym produktem.

Przejdź do recenzji