Vichy, Aqualia Thermal UV (Ochronny krem nawilżający)

Vichy, Aqualia Thermal UV (Ochronny krem nawilżający)

Aqualia Thermal UVA UVB, SPF15 PPD 18 to ochronny krem nawilżający, wzmacniający skórę. Sprawia, że skóra jest w pełni nawilżona i chroniona. Przywraca skórze jasny blask, aby zapewnić jej zdrowy wygląd. Kram łączy mikrorozpylanie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy, bogatej w rzadkie minerały, aby koić i wzmacniać barierę skóry z szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem słonecznym.

Skład: Aqua, dimethicone, glycerin, octocrylene, butyrospermum parkii butter/shea butter, butyl methoxydibenzoylmethane, drometrizole trisiloxane, hexyldecanol, hexyldecyl laurate, terephthalylidene dicamphor sulfonic acid, sucrose stearate, silica, poly C10-30 alkyl acrylate, CI 77891 / titanium dioxide, stearic acid, mica, triethanolamine, dimethiconol, methylparaben, sodium polyacrylate, sodium hydroxide, sodium chloride, sodium hyaluronate, cellulose acetate butyrate, aluminum starch octenylsuccinate, phenoxyethanol, tocopherol acetate, disodium EDTA, ammonium polyacryldimethyltauramide / ammonium polyacryloyldimethyl taurate, propylparaben, caprylyl glycol, xanthan gum, acrylates / C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, butylparaben, polyphosphorylcholine glycol acrylate, polyvinyl alcohol, butylene glycol, parfum.

Cena: ok. 80zł / 50ml
/e/

Godny polecenia

Moim ulubionym do tej pory kremem byl Vichy Aqualia Thermal- Mineral Balm, jednak jego minusem bylo to, ze nie zawiera on zadnych filtrow. Postanowilam wyprobowac wiec tenze o lzejszej konsystencji i z filtrami. Nie sadzilam ze cos moze mi zastapic moj kosmetyk wszech czasow jakim jest krem, o ktorym wspomnialam wczesniej, a jednak...
Krem ma przyjemnie lekka konsystencje, delikatnie pachnie, szybko sie wchlania, idealny pod makijaz. Nie zauwazylam zeby sie rolowal jak wsponiaja niektore recenzentki... Jak dla mnie jest perfekcyjny na lato, jedynym minusem dla niektorych moze byc ze buzia sie nieco blyszczy. Jak dla mnie to zadna przeszkoda bo i tak zawsze nakladam odrobine podlkadu dla wyrownania koloru cery(mam blizny potradzikowe).
Jestem bardzo zadowolona, ze zaryzykowalam i na pewno na pierwszym opakowaniu sie nie zakonczy.

Używam tego produktu od: 1miesiac

najlepszy!

Delikatny, ledwie wyczuwalny zapach, łatwa aplikacja dzięki opakowaniu z dozownikiem, minimalne świecenie buzi po nałożeniu, nie bieli, nie zapycha mojej mieszanej cery, szybko się wchłania, nie roluje się pod makijażem.
NAJWAŻNIEJSZE: oprócz powyższych zalet to jedyny znany mi krem na dzień dostępny w aptece cały rok z tak wysokim filtrem UVA (PPD18!). Rezultat? Żadnych piegów, przebarwień, zaczerwienionej skóry.
Opakowanie ładne, estetyczne, trwałe, świetnie sprawdza się w podróży.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

coś za coś

Dobry krem nawilżający z dobrym filtrem ale niestety jak większość kremów z filtrem świeci się dość mocno. Dlatego używałam tylko w słoneczne dni gdy nie byłam w pracy i nie nakładałam makijażu. Polecam raczej dla suchej skóry, dla mieszanej niezbędne jest często matowienie co pewnie nie pozostaje bez wpływu na efektywność filtra.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Jak dla mnie W SAM RAZ!!! :)

Bardzo fajny, lekko nawilża (mam skóre mieszaną) chroni, właśnie takiego kosmetyku szukałam - nie za wysokie filtry plus nawilżenie. Nie zapycha!!! :)Super jak dla mnie na okres wczesnej wiosny, jesieni i zimy. Podoba mi się zapach, opakowanie, konsystencja. Oczywiście cena nie jest zachęcająca, jednak ja raczej preferuje kremy do buzi tylko apteczne, a te niestety trochę kosztują :/

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

Świetne filtry

Kupiłam ten krem ze względu na połączenie świetnej ochrony przeciwsłonecznej (PPD 18, co zdarza się zwykle w blokerach a nie w kremach nawilżających) i nawilżania, które mnie nie zawiodło. Krem delikatny, bezzapachowy, świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia, wzmacnia skórę i redukuje jej wrażliwość. Nie zapchał mnie, a mam cerę bardzo podatną na zapychanie. Pewnie go jeszcze kupię, jak znajdę jakąś fajną ofertą na allegro, bo jak narazie jedynym minusem jest w nim wysoka cena.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: ok 60 próbek po 1,5 ml

dobry nawilżacz z filtrami

Krem dość dobrze się wchłania, jednak na lato nie polecam. W zimie dobrze chroni twarz przed mrozem i wiatrem, mimo pogody buzia jest nawilżona + filtry to też dodatkowy plus. Dobry krem nawilżający jednak nie kupie go więcej bo miałam podobne za zdecydowanie mniejszą cenę.

Dobry na zimę

Nie rozczarowałam się. Kupiłam go w wersji bogatej mimo tłustej cery, bo potrzebuję gruntownego nawilżania.

Co mi się w nim podoba:
- poręczne opakowanie (nie znoszę kremów w słoiczkach!)
- dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia
- nie uczula i nie zapycha (a mnie zapycha większość kremów)
- dosyć wysokie jak na zwykły krem filtry to alternatywa na zimowe miesiące
- piękny zapach
- wydajny
- twarz wieczorem po zmyciu makijażu jest gładka i mięciutka

Nie daję mu pięciu gwiazdek, bo niestety niezbyt dobrze się wchłania i pozostawia na skórze tłustawą warstwę. Po lekkim odciśnięciu chusteczką da się jednak zrobić na nim makijaż, który jest w miarę trwały. Podkład na nim się nie warzy, co też policzę mu na plus.

Po prostu solidny krem, który spełnił moje oczekiwania

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

rozczarowanie :/

Kupilam ten kremik latem i do dzisiaj lezy niezuzyty na polce w lazience, spodziewalam sie czegos wiecej po kremie Vichy, ten jest bardzo tlusty,lepki, ciezki jak krem na noc, strasznie sie swieci na twarzy -nie ma mowy o wyjsciu z domu zaraz po posmarowaniu,jedyny plus-dosyc ladnie pachnie ale chyba nie tylko o to chodzi w kremie do twarzy, ogolnie- szkoda pieniedzy.

Używam tego produktu od:8 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 niezuzyty

ZWYKŁY KREM

ZWYCZAJNY KREM NAWILŻAJĄCY JAKICH PEŁNO NA RYNKU NIE WARTO PRZEPŁACAĆ NAKŁADANY W ZBYT DUŻEJ ILOŚĆI POWODOWAŁ POWSTAWANIE KROSTEK NIE POMÓGŁ MI W KRYZYSOWYM MOMENCIE

Używam tego produktu od:6 MIESIĘCY

przyzwoity

Krem dobrze nawilża, jest lekki, łatwo sie rozsmarowuje. Przetestowałam podczas wyjazdu do Grecji, że rzeczywiście jego filtry UV są skuteczne - zdarzało mi się zapomnieć o posmarowaniu twarzy olejkiem, parę godzin spędzić w silnym słońcu i nie cierpieć potem :) Zapach jest dość standardowy (ani intensywny ani szczególnie wyróżniający się), więc dziwi mnie recenzja o "trudnym do zniesienia zapachu". Dobrze się sprawdza w klimatyzowanym biurze i przed komputerem.

Niestety będzie to chyba ostatnie opakowanie tego kremu które kupiłam. Mam skórę mieszaną i kupiłam wersję dla tego właśnie typu skóry. Krem pozostawia nieznaczny tłusty film. Trzeba chwilę poczekać zanim się wchłonie do końca, żeby się "zapudrować". Po niedługim czasie buzia zaczyna mi sie jednak po nim świecić :( i walczę już z tym tak do końca dnia.

Używam tego produktu od:3
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

bardzo dobry

jestem bardzo mile zaskoczona tym kremem, a uzywalam Aqualia a wczesniej Thermal bez filtrow, ale ten najlepiej radzi sobie z pielegnacja mojej skory, ktora bywa przesuszona i podrazniona
doskonale radzi sobie pod podkladem, w klimatyzacji i przed komputerem (8-9 godz dziennie)
kazdy krem z filterm pozostawia film ale w Aqualii jest on nieznaczny (Thermal S UV z filtrem to dopiero byla maska!)
kazdy krem powinien sie wchlonac ok 15 minut przed nalozeniem podkladu wiec nie rozumiem powyzszych negatywnych ocen o splywaniu makijazu
na pewno kupie go ponownie

Używam tego produktu od: 3-4 m-cy

Śmierdzi i uczula

Nie spodziewałam się, że produkt firmy aptecznej będzie tak intensywnie perfumowany. Zapach jest okropny i jak dla mnie trudny do zniesienia.
Poza tym krem podrażnił mi skórę.
Wchłania się z trudem i zostawia tłusty film na skórze, ale jak na kosmetyk z filtrem pod tym względem nie jest najgorzej.
Musiałam jednak oddać go koleżance, bo sama nie mogłam go używać

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: kilka posmarowań