Clinique, Superfit Makeup (stara formuła)

Clinique, Superfit Makeup (stara formuła)

Dobrze kryje, jest beztłuszczowy, matuje na długo, zapewnia bardzo naturalny efekt. Daje poczucie lekkości i świeżości - naprawdę nie czuć go na twarzy. Jest bardzo wydajny i ma wygodną w eksploatacji buteleczkę (30 ml). Przeznaczony jest głównie do skóry z tendencją do przetłuszczania się - idealny dla cery mieszanej. Lekka, trwała formuła połączona z zaawansowaną technologią, dzięki której pot i tłuszcz jest pochłaniany bez naruszania makijażu. Idealny dla kobiet, prowadzących aktywnych tryb życia - skóra nawet podczas wysiłku fizycznego jest matowa.

bardzo dobry, lekki podkład

+ lekki
+ idealny do cery mieszanej
+ naturalny, nie tworzy efektu maski
+ wydajny
+ cena nie najgorsza

- słabe krycie

to był mój pierwszy droższy podkład

Używam tego produktu od: 2 lata

Dobry!

Używam podkładów w płynie sporadycznie, nie testowałam zbyt wielu, ale ten wydaje mi się niezły.
Nie czuję go na twarzy, jest średnio-mało kryjący, ale zdecydowanie poprawia wygląd cery. Jeśli go starannie rozprowadzę (nie zawsze mi to dobrze wychodzi, nakładam go palcami), to daje dosyć naturalny efekt, tzn w słońcu oczywiście widać, że mamy coś na twarzy, ale na pewno nie jest to wielka "tapeta" czy maska.
Dla mnie produkt bardzo dobry na wieczór, do sztucznego światła, gdy chcę zrobić większy makijaż, nie wysusza, trwały, wygląda w miarę naturalnie i jest bardzo lekki.
Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ nie jest idealny, no ale dla mnie idealny to byłby taki, którego nie byłoby widać, a jednocześnie korygowałby cerę (dlatego 5 gwiazdek ma u mnie podkład mineralny w kamieniu Clinique).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Jeden z lepszych

Choć nieco mi się znudził ale oceniam go na 4 gwiazdki, bo jest lekki, idealny na lato. Aplikacja trochę uciążliwa - opakowanie z dziurką, bez dozownika. Choć nieco ciemnieje w trakcie używania, bezpośrednio po aplikacji kolor stapia się ze skórą, zapewnia średnie krycie ale przed letnim słońcem raczej tródno coś skutecznie ukryć:-), ma delikatny zapach wbrew deklaracjom producenta ale to tylko jeszcze jeden plus. Ogólnie - dobry.

Soildny

Jest to jeden z podkładów, których stale używam. I dla mnie on jest solidny bo:
-Ładnie matowi cerę, ale nie tworzy takiej płaskiej maski.
-Ujednolica koloryt, tuszuje drobne niedoskonałości,
-Jest bardzo wydajny (pewnie ta konsystencja robi swoje)
-Dobrze się trzyma na wysokich filtrach (+50)
-nie zapycha

Dla tych którzy uważają, że jest za płynny radzę nanoszenie na twarz punktowo małych ilości i dopiero wtedy rozprowadzanie, albo użycie pędzelka.

Dodam, że mam cerę mieszaną, dużo po 30-tce, ale nie mam na razie problemów ze zmarszczkami.

OK

Używałam go mając problemy skórne i sprawdził się jednak w tej chwili gdy moja cera poprawiła się uważam , że jest za ciężki i czuję go na buzi. Wróciłabym do niego gdybym miała problemy z cerą jednak póki co odstawiam go na półkę. Niestety minusem w nim jest to, że zaznacza zmarszczki - gromadzi się. Pozostaje długo na twarzy jednak makijaż wymagał poprawek.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ? kilka ;)

Miłe zaskoczenie!

Dostał kilka próbek tego podkładu w drogerii i mile mnie zaskoczył,chć pirwsze wrażenie z jego wyglądu było nie miłe ze względu na rzadką konsystencję.Ale po nałożeniu po prostu mnie zaczarował.Lekko się rozprowadził,nie pozostawił typowej maski na twarzy,bardzo naturalnie wyglądał i do tego przy mojej mieszanej cerze świetnie zmatowił moje czoło i nos a przy tym nie wysuszył policzków.Po całym dniu na nartach podkład został na mojej twarzy bez ubytków czym zaskoczył mnie kompletnie.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:5 próbek

Dobry jest, ale...

Podkładu tego używałam raz, parę lat temu i trochę go idealizuję... Dość ładnie wyglądał na buźce, dawał naturalny efekt, krycie średnie, mat nie bardzo. Gdyby był to podkład za 40 zł, to bym się nie przyczepiła i dała 4 gwiazdki, ale ze względu na cenę nieadekwatną do jakości mówię: przereklamowany.

Używam tego produktu od:nie wiem

Hmm...

Zachęcona opiniami na temat tego podkładu zapragnęłam go mieć. Dzięki Bogu, że zdecydowałam się najpierw na zakup kilku próbek. Spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, wielkie było moje zdziwienie po nałożeniu go na twarz. Zacznę od tego, że miałam odcień 05 Neutral - podkład okazał się wręcz czerwony. Poza tym, posiada okropną konsystencję- lejącą, niczym woda. Mało tego, okazało się, że w ogóle nie kryje (po prostu nic, a nic). Jedyne co przemawia na jego korzyść, to to, że jest lekki, prawie w ogóle nie czuć go na twarzy, ale mimo tej jednej skromniej zalety - odradzam.Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:próbki

Wahałam się między jedną, a dwiema gwiazdkami. Jest to bardzo, bardzo przeciętny podkład i jedynym jego plusem wyróżniającym go od przeciętniaków jest to, że nie zapycha. Jego cena zdecydowanie nie jest adekwatna do jakości.
Mam najjaśniejszy odcień. Wydaje się ciemny, ale po nałożeniu jaśnieje [dla mnie mógłby być odrobinę jaśniejszy]. Łatwo się nakłada, delikatnie kryje i koniec. Podkreśla fakturę skóry, podkreśla każde zagłębienie, nawet to minimalne - bardzo dziwne. Żeby postawić kropkę nad "i" jest bardzo nietrwały. O żadnym poceniu i bieganiu nie ma mowy. Jestem na nie.

wspaniały

nareszcie trafiłam na podkład dla siebie. wcześniej używałam LOreala i Isa Dory, ale wreszcie posłuchałam fachowej porady w perfumerii Douglas i strzał w dziesiątkę. Kupiłam odcień 05 neutral, niewidoczny na twarzy, ale jednocześnie doskonale maskujący niedoskonałości, bez napinania skóry. Jedyną wadą jest cena, ale sprawiedliwie muszę dodać, że jest jej wart. Polecam
Używam tego produktu od:3 m-cy

polecam!

Rewelacyjny podkład! idealna konsystencja, nie ma efektu maski. Łatwy do nałożenia, świetnie kryje. Dodam, że mam tłustą problemową skórę. Bardzo wydajny, bezzapachowy, trwały. Używam koloru 07 honey, polecam!!!

Używam tego produktu od:kilku lat

i tak i nie

ten podklad posiada pare zalet tj.:
- ma stosunkowo lekka konsystencje przez co
- nie tworzy maski
- dosc dobrze matuje
- i chyba niezle kryje
- mam wrazenie, ze nie jest komedogenny, a przynajmniej w mniejszym stopniu sprzyja powstawaniu niespodzianek, niz inne podklady.
niestety ma pewna wade. a jest nia odcien. mam chyba najjasniejszy, jaki mozna dostac na europejskim rynku. jest to odcien wpadajacy w bez, piasek. ten odcien nadaje mojej skorze taki nieciekawy ziemisty koloryt. przez co nie przepadam za tym produktem. i co zniecheca mnie do ponownego zakupu:-(

Używam tego produktu od: paru mies
Ilość zużytych opakowań: pierwsze