Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z rutyną (stara wersja)

Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z rutyną (stara wersja)

Koncentrat wzmacniający DermaCos uodparnia układ naczyniowy, zapobiega powstawaniu pajączków i przywraca skórze równowagę. Zmniejsza zaczerwienienia i widoczne naczynka krwionośne, przez co skóra staje się zdecydowanie jaśniejsza i zdrowsza.
- Rutyna zamknięta w mikronośnikach , silnie wzmacnia naczynka krwionośne, zmniejsza ich kruchość i skłonność do pękania. Zapobiega utrwalaniu zmian naczyniowych.
- Ekstrakt z kasztanowca zwiększa odporność i szczelność naczyń krwionośnych Biostymulator odporności zmniejsza wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne, skutecznie łagodzi podrażnienia.
- Ekstrakt z żeń szenia syberyjskiego oraz kwiatostan głogu zmniejszają wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne, skutecznie łagodzą podrażnienia.
Badania wykazały, że koncentrat systematycznie stosowany redukuje zaczerwienienia, widoczność i reaktywność pajączków, wzmacnia naczynia krwionośne i uodparnia je na pękanie. Likwiduje nadmierną wrażliwość skóry, przywraca jej równowagę i zdrowy wygląd. Łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia, zmniejsza zaczerwienienie skóry, zapobiega dalszemu powstawaniu "pajączków".

Wskazania: wyraźne "pajączki", rozszerzone i pękające naczynka krwionośne, rumień i zaczerwienienia, stłuczenia i wylewy podskórne, początkowe stadium trądziku różowatego.

prewencyjnie nie zaszkodzi

Na początku efekt niemal spektakularny - mam tendencje do rumienienia, a przy używaniu tego koncentratu dwa razy dziennie już w pierwszym tygodniu zauważyłam różnicę. Co prawda po porannym nałożeniu do wieczora nie wytrzymuje, ale za taką cenę się tego nie spodziewałam. Przy używaniu dwa razy dziennie dość szybko się skończył (niecały miesiąc), więc jest średnio wydajny, ale przy okazji zmiękczył skórę. Nie podrażnia, nawet jak się gdzieś na okolice oczu z nim wjedzie. Drugiego opakowania zaczęłam używać już raz dziennie i na razie nowych pajączków na twarzy nie widzę, więc mam nadzieję, że przynajmniej zapobiega ich powstawaniu.
Dla niepocieszonych - można go dostać w aptece internetowej Dbam o Zdrowie. Zdarza się, że go brakuje, ale póki co nowe dostawy są, więc raczej nie został wycofany przez producenta :)

lekki

Oceniłam też wersję z 1% wit. K i właściwie opinie o tych dwu koncentratach mam takie same.
Tej wersji używałam poprzedniej zimy, pod filtry. Wg mnie jest lekki, nie zapycha, nie zostawia filmu więc spokojnie najbardziej tłusty filtr da się na nim rozprowadzić. Wg mnie chroni naczynka całkiem dobrze, odkąd zaczęłam stosować te żele, nie pojawiły mi się nowe pajączki.
Szkoda, że wycofany. Nadal można go wytropić w zapomnianych drogeriach i sklepach zielarskich.

Używam tego produktu od:zeszła zima

PŁONNE NADZIEJE

Wszystko zaczęło się oczywiście od wizażu... Szukając kolejnych nowości trafiłam na recenzje koncentratu farmony z 3% wit.K... niekogo nie pozostawił obojętnym... albo zachwyt, albo ostra krytyka... oczywiście postanowiłam spróbować :)

Jak wkrótce okazało się oczywiście nigdzie (nawet w sklepie internetowym farmony...) nie można było dostać tego cudownego panaceum; wersja z 1% wit. K też była poza zasięgiem. Postanowiłam spróbować koncentrat z rutyną i zapobiegawczo kupiłam od razu dwa opakowania (i ten preparat wkrótce został wycofany przez producenta)...

Szybko okazało się, że i mnie ten kosmetyk nie pozostawi obojętnej... Już po drugiej aplikacji na twarzy pojawiły się dziwne, małe i piekące krostki w zaskakującej ilości. Na jakiś czas odstawiłam koncentrat, ale dla pewności postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę... efekt- znów ten sam :( I tak zostałam na lodzie z dwoma praktycznie pełnymi opakowaniami. Mimo bardzo niskiej ceny tych cudaków żał było je jednak wyrzucić... Koncentrat dostał kolejną szansę- tym razem postanowiłam wypróbować go na udach... i? NIC, ABSOLUTNIE NIC. Mimo tak obiecującego składu, kosmetyk nie zmniejszył widoczności pajączków...

WNIOSKI:
- preparat nie nadaje się dla wrażliwców,
- zapycha,
- w moim przypadku (mimo naprawdę wielkiej wiary i nadziei) absolutnie nie wpłynął na "pajączki"

nie wszystko złoto, co się świeci...

p.s. trudno znaleźć kosmetyk, dlaczego pojawił się w tej kategorii?

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nie działą

Zachęcona opiniami o 3% postanowiłam kupić ten z rutyną, bo nigdzie nie mogłam znaleźć %.
Jednak zawiodłam się, zużyłam cała opakowanie i efektów nie zauważyłam, oprócz wygładzenia policzków. Smarowałam się nim rano i na wieczór.
Szkoa, bo pokładalam w nim wielkie nadzieje.
Trzeba szukać dalej, innego specyfiku na rumiane policzki.

Używam tego produktu od: maja

Do ideału jeszcze trochę...

Kupiłam ten koncentrat ponieważ nigdzie nie mogłam dostać tego z witaminą K.
Na pewno mi nie zaszkodził, troszkę uspokoił moje wredne naczynka na policzkach, ale chyba spodziewałam się lepszego efektu... Rumieniec nie był na tyle mniejszy, na ile bym chciała...
Nie jest lepki - choć na początku taki się właśnie wydawał, nie zapycha więc za to duży plus.
Bardzo wygodne, higieniczne opakowanie!
Nie kupię go ponownie ponieważ wreszcie znalazłam tę wersję z witaminką K i pozostanę jej wierna.

Używałam tego produktu od: 1,5 miesiąca

...

hmmmm....generalnie spodziewalam sie lepszych efektów, mialam wielkie nadzieje ale cóz....nie powiem ze nie widac zadnej roznicy bo owszem skóra jest troche bledsza, wygładzona po uzyciu produktu. koncentrat jest dosc wydajny i nie zapycha porów.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

A to dopiero...

Powiem krótko: działa! Używam tego serum od tygodnia i na prawdę widać rożnicę. Po nałożeniu policzki bledną, skóra jest miękka, gładka ale jędrna! Nie czerwienię się aż tak mocno jak normalnie a kolor jest inny, bardziej różowy a nie wściekle czerwony. Nie ma problemu z nałożeniem podkładu na twarz, nic się nie dzieje. Oczywiście serum nie pozamyka naczynek (nie ma raczej takiego kosmetyku) ale wygląda na to, że może skutecznie przeciwdziałać powstawaniu nowych. Uważam, że serum bije na głowę drogie kremy. W przyszłości kupię to z wit. k, bo może się okazać jeszcze lepsze!

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Dobry

Mam cerę delikatnie naczynkową (ogólnie naczynka są u mnie w rodzinie dziedziczne), więc wolę już teraz działaś prewencyjnie. Serum sprawdziło się bardzo dobrze.
+ rumieniec jest zdecydowanie zmniejszony
+ naczynka złagodzone, wyglądają delikatniej
+ wydajne
+ brak zapachu
+ tanie
+ bardzo dobrze współpracuje z kremami (tzn. nadaje się pod krem i pod podkład - nic się nie warzy ani nie roluje)
+ skóra po aplikacji jest zdecydowanie wygładzona, przyjemna w dotyku (jakby pokryta silikonami, których w składzie przecież nie ma)

- ciężko dostępny, musiałam zamówić specjalnie w aptece

Nie wiem, czy kupie ponownie, bo plauję przetestować jeszcze koncentrat z vit. K 3% i krem Avene. A koncentrat jest baaardzo wydajny i starczy mi na jeszcze 2-3 miesiące przynajmniej (stosuję dwa razy dziennie).

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Rewelacja!

Stosuję go ok 2miesiąc i już po pierwszej aplikacji zauważyłam różnicę (i to nie był efekt placebo :P)- złagodził widoczny rumień na twarzy, koloryt skóry się wyrównał w mniej newralgicznych punktach (te najmniej zarumienione części twarzy stały się po 15 minutach "normalne"), a najbardziej "buraczane" punkty (kawałeczek noska np.) zbladły :) REWELACJA! I to po pierwszej aplikacji! Dzięki temu, że od razu zauważyłam efekt dalsze "leczenie" to już pikuś :) Nie dośc że preparat jest świetny, to jeszcze ja mocno wierzę w jego efekt, a to wzmacnia działanie 100krotnie! Teraz moja buzia jest o wiele jaśniejsza, nie pojawiły się nowe naczynka, skóra wygląda na grubszą i zdrowszą :) Wiadomo, że na powstałe już naczynka nie ma rady oprócz okrutnego lasera, więc efekt zatrzymania ich galopującego rozrostu bardzo mnie cieszy!

Plusy:
+działanie zgodnie z producenckim zapewnieniem- widocznie zmniejsza zaczerwienienia, po dłuższym czasie nawet je niweluje, poprawia kondycje naczynek, nie pozwala na pojawianie się nowych, sprawia, że skóra staje się mniej wrażliwa na zaczerwienienia pod wpływem np mrozu, ciepła :)
+nie wysusza skóry pomimo konsystencji żelowej
+skóra staje się bardziej odżywiona, nie ma się uczucia ściągnięcia twarzy
+fajne opakowanie z pompką
+jak na swoje działanie jest MEGA tani, stosowałam już o wiele, wiele droższe kosmetyki na naczynka i zaczerwienienia i nic tak nie pomogło jak ten produkt!! (teraz pluje sobie w brodę, że skusiłam się na tamte mazidła :P)
+nie uczula

Daje mu 5+.
5- ponieważ czuję i widzę różnicę.
+ - bo powalił o WIELE droższe kosmetyki na kolana

Ps. Kosmetyku nie stosowałam samodzielnie. Zaatakowałam naczynka z wielu frontów- dziewczyny z naczynkową wrażliwą cerą- pamiętajcie:
1.Dobry hypoalergiczny krem nawilżająco-odżywczy
2.Kompleks witamin z rutyną (duuużo!!)
3.Dodatkowa porcja wit. K na skórę (sama rutyna lub sama wit K z mojego doświadczenia nic nie daje, trzeba to połączyc i dopiero wtedy mozna zauważyc efekt)
4. Cierpliwośc :)

Powodzenia :)

Używam tego produktu od: 2msc

hm..hmm

No właśnie jeszcze nie rozszyfrowałam tego koncentratu bo stosuję od ponad tygodnia.Nie mogłam dostać z wit K 3% ale dostałam ten.Konstystencja żelu mi odpowiada,szybko się wchłania.Kładę go na noc bo rano widzę jak twarz jest taka elastyczna a naczynka(których narazie mało co widać;))jakby znikają ale bardzo powoli.Myślę że dłuższe stosowanie odkryje jednak zalety tego koncentratuUżywam tego produktu od:tygodnia

żadnych rezultatów

Niestety, ale nie widać żanych różnic po miesięcznym uzywaniu :( a naprawde wiązałam z tym preparatem duże nadzieje.Skóra niby bardziej miękka ale zmiany naczynkowe i rumień ten sam.
Czyli to nie to :(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

niezbędnik

Bardzo fajny kosmetyk. Wiadomo,ze działanie kosmetyku na naczynka cięzko jest zauważyć,ale w tym przypadku akurat widzę,ze działa.

Oczywiście nie działa jak laser,ale zmniejsza rumień i mniej sie czerwienie,siateczka naczynek widoczna na policzkach jest jakby mniejsza.

Komfort używania jest wysoki,opakowanie higieniczne,postać bezbarwnego,nielepiącego się żelu,po wchłonięciu aplikuje normalnie krem.

Od starszej wersji rózni sie odrobinę konsystencją,jest troszkę rzadszy.

Używam tego produktu od:czerwca