Joanna, Bajka, Galaretka do mycia dla dzieci (różne rodzaje)

Joanna, Bajka, Galaretka do mycia dla dzieci (różne rodzaje)

Galaretka do mycia przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji dzieci od 3 roku życia. Delikatnie myje i dba o skórę dziecka. Wspaniały zapach i niecodzienna konsystencja sprawią, że kąpiel dziecka stanie się niezapomnianą zabawą.

Dostępna w 3 wersjach zapachowych:
- truskawka,
- guma balonowa,
- coca-cola.

jest ok dla przedszkolaka

Mój syn go uwielbia, jedna galaretka to jakieś 5-6 mikstur,ma taka dziwną właściwość, że nawet gdy się ja zmiesza z wodą i odstawi to ma żelowo-galaretowatą konsystencję (dnia następnego), moje dziecko jest wniebowzięte, ale galaretka jest używana tylko przez niego i tylko do tworzenia mikstur, do mycia ma coś innego, mnie zapach każdy drażni, ale to produkt zdecydowanie dla dzieci, więc dzieciom i cierpliwym rodzicom polecam

Używam tego produktu od:6mcy
(?)

niepotrzebny gadżet

Kupiłam galaretkę o zapachu coli.
Galaretka fajnie pachnie i bardzo dobrze się pieni. Jest tania, wiec można zaryzykować i spróbować wszystkie zapachy.
Mi ta jedna wystarczy, wiecej nie kupie.
Nie podoba mi sie konsystencja, galaretka się rwie, spada na wannę, na szczęście później dośc szybko się te kawałki rozpuszczają. Fajny kosmetyk dla dzieci, dla doroslych niekoniecznie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jedno

nic ciekawego

Tania i dośc ładnie pachnąca - opinia dotyczy wersji truskawkowej i coli, bo sa do siebie podobne. Słodki zapach jest zreszta niezbyt intensywny i trwały - zaraz znika. W kontakcie z woda galaretka rozpuszcza się, trzeba zatem uważac na temperature,mokre palce i ogólna wilgoc ;) U mnie pod prysznicem - jedna zmieniła się w soczek - w ciągu 3 dni...
Zmywa tak sobie, bo sie maże - mniej, niz Avon, ale jednak. Ot, taki bardzo mało wydajny gadżecik...

Używam tego produktu od:2 miesiące temu

od avonu lepsza

Miałam 2 wersje - guma i truskawka. Truskawkę już zużyłam.
Popieram poprzednie opinie - galaretka to gadżet, czasem mam ochotę pobawić się w kąpieli i wtedy sięgam po nietypowe konsystencje.
Galaretka truskawkowa ma ładny zapach, nie roluje się na skórze, jak ta z Avonu. Dobrze się pieni, szybko zmywa, nie wysusza skóry, nie pozostawia na niej zapachu.
Pod prysznic nie za bardzo się nada, bo do pudełka nalejemy wody, w kąpieli także nie do końca się sprawdza - kawałki odrywają się od dłoni i spadają do wody i na wannę.
Drugą galaretkę z zapasów zużyję, ale coli już nie kupię.

Używam tego produktu od:2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Miła

Gdy zobaczyłam w sklepie zabawne pudełeczko z radioaktywnie ;) niebieską zawartością i obietnicą zapachu gumy do żucia nie mogłam się nie skusić,szczególnie że cena bardzo przystępna a opakowanie małe i w razie czego nie będę sie długo męczyć.Męki żadnej jednak nie było,wręcz przeciwnie.Galaretka ma na prawdę genialny niebieski kolor,sztuczny ale niesamowicie przyjemny zapach co sprawia,że przyjemnie jej używać.Pieni sie i rozprowadza lepiej niż galaretka Avonu,którą kiedyś miałam.

Dla dzieciaków na pewno wielka frajda a i dorosły użyje jej z przyjemnością.Polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

gadzecik

kupilam dwie wersje - truskawke i gume balonowa.

guma balonowa ma obledny, neibeiski kolor. zapach sztuczny, przypomina lekko juz zwietrzala gume do zucia.

truskawka pachnie truskawkowymi cukierkami, takimi z dodatkiem smietanki :D kolor tez fajny :D

galaretki dobrze oczyszczaja skore, lekko ja wysuszaja ale nie podrazniaja. jest troche zabawy z uzywaniem tego kosmetyku - albo nabiera sie za malo albo za duzo, dobrze sie jednak pieni i dobrze sie jej uzywa :D

nie kupie wiecej - sprobowalam, wiek jak to sie je i to mi wystarczy :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa cale

Gadżet. ;)

Galaretkę kupiłam dla siebie i tak sobie myślę, że gdybym miała mniej lat to na pewno sprawiłaby mi mnóstwo frajdy.;) Teraz uważam, ze to taki ciekawy gadżet, a nie kosmetyk pod wpływem którego można wpaść w zachwyt.;)

Miałam wersję truskawkową, która tak naprawdę wcale nie pachnie truskawkami tylko lekko sztucznymi poziomkami. Przyznaję, przyjemnie, może się podobać.

Konsystencja galaretki jest ciekawa, chociaż ja na początku nabierałam zbyt dużo i część lądowała w wannie, dlatego moim zdaniem nie do końca jest to wygodne. Ma dobry poślizg na skórze, świetnie się pieni.

Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia, lekko wysusza - dla mnie natychmiast po prysznicu z galaretką konieczny był balsam do ciała.

Ja już chyba nie kupię - wolę żele pod prysznic niż zabawy z galaretką, ale myślę, że kilkuletni konsumenci byliby zachwyceni podczas kąpieli.;)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

fajna;)

Galaretkę kupiłam oczywiście sobie ;)
Jest bardzo fajna w przeciwieństwie do podobnego kosmetyku z Avonu.
Świetnie pachnie (mam gumę), niebieski smerfowy kolor poprawia humor :D
Galaretka nie przykleja się do ciała tylko bardzo fajnie się pieni, jest wydajna. Opakowanie jest malutkie ale poręczne.
Przyjemnie sie nią myje, robi dużo piany, nie wysusza skóry.
Taki gadżecik. Ale przydatny :) Jak sie komuś nudzi w kąpieli;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni