Kolastyna, Krem ochronny do twarzy wodoodporny SPF 30

Kolastyna, Krem ochronny do twarzy wodoodporny SPF 30

Krem do twarzy, szyi i dekoltu zapewnia skuteczną ochronę skóry połączoną z intensywną pielęgnacją. Zabezpiecza przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, zmienna temperatura, wolne rodniki, przeciwdziałając procesom starzenia. Chroni DNA i koryguje powstałe już uszkodzenia , aktywizuje metabolizm energetyczny komórek oraz pobudza syntezę kolagenu. Łagodzi podrażnienia i objawy ściągania. Skóra pozostaje maksymalnie wzmocniona, optymalnie zregenerowana i intensywnie nawilżona. Krem idealnie się rozprowadza, pozostawiając delikatny film ochronny oraz przyjemne uczucie komfortu. Efekty: skuteczna ochrona przed poparzeniami słonecznymi i fotostarzeniem; optymalnie nawilżona i zregenerowana skóra ; aksamitnie gładka, jędrna i elastyczna cera.

Cena: 16zł / 50ml
/e/

Mój pierwszy,ale trafiony !

Kupiłam go przypadkowo po okazyjnej cenie. Nigdy nie używałam kremów z filtrem do twarzy, jesli już się opalałam to używałam emulsji na całe ciało. Kiedy przekroczyłam magiczny próg 20 lat, postanowiłam zaprzyjaznić się z profilaktyką utrzymania zdrowej skóry twarzy również na codzień :) Kremik przyjemny, skóra jest napięta i jędrna cały dzień.Nie mam jednak pojęcia jak spisywałby się pod makijażem w bardzo wysokich temperaturach. Używam go jak na razie w chłodniejsze( do 24C),ale słoneczne dni letnie i się sprawdza :)Poza tym ma system ochrony DNA, a podobno to bardzo ważne i stosowane w kremach dopiero od niedawna :)Daję dużego plusa za całokształt :)

Używam tego produktu od:1 miesiąca