Aldo Vandini, Fruttini Sorbet, Ananas & Prosecco Body Spray (Mgiełka do ciała 'Ananas i Prosecco')

Woda do ciała Fruttini zapewnia poczucie orzeźwienia i naturalnej świeżości przez cały dzień. Apetyczny, owocowy zapach dodaje energii i działa witalizująco. Kompleks witamin i minerałów pielęgnuje skórę, delikatnie ją nawilżając, a naturalne ekstrakty z owoców odżywiają i wzmacniają skórę.
Egzotyczne ananasy w unikalnym duecie z włoskim winem Prosecco dają poczucie luksusu i elegancji. Cenne ekstrakty z winogron i ananasa regenerują i odżywiają ciało.

Fajna

Lubię mgiełki do ciała, chociaż mogę się bez nich obejść. Wariant ananasowy jest trochę przesłodzony, na szczęście chemii nie wyczuwam. Zdecydowanie nie jest to ananas świeży, raczej taki z syropu ;)
Spray jest przyjemny w użyciu, energizujący, nie lepi się na skórze, nie brudzi ubrań, ale z tą świeżością przez cały dzień jest już gorzej... Po 15 minutach zapach całkowicie wietrzeje :( Dzięki zawartości witamin coś tam dobrego pewnie robi dla skóry, niestety orzeźwia na krótko... Ot, kolejny gadżecik. Miły, choć w zasadzie zbędny. Wydajność zadowalająca.
Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla idealnie...

... do czasu... Nim dobrnęłam do połowy opakowania zaciął się na amen. Od miesiąca mgiełka stoi bezczynnie i czeka na jakieś opakowanie zastępcze.
Oczywiście gwiazdka w dół!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

taki sobie

Mgiełkę kupiłam w Naturze, w sumie to była moja pierwsza mgiełka, więc mam do niej sentyment. Na początku naprawdę ładnie pachniała, niestety, po jakimś czasie zapach zrobił się jakiś taki gorzkawy. Wietrzeje dość szybko, ale za to jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: dwa lata

KTO LUBI ANANASY?

Miałam już 2 mgiełki z tej serii (Truskawka & karambola), więc dzisiaj postanowiłam zakupić Ananaska.
+ estetyczne, wygodne opakowanie
+ ciekawy zapach, pierwszy raz mam coś ananasowego
;-p
+ starcza na długi czas (nawet na 4 miesiące)

Siostra Ananaska, Truskawka wydaje mi się jednak lepsza, bo zapach tak szybko nie ulatuje. Na razie daję tylko prawie 3,5/5, z czasem zobaczę, czy jest może więcej warta.

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1.

kochany slodziak

obłedny zapach:D jak swiezy energetyzujacy ananas :) mniam ;) uwiebiam jej uzywac... byloby kolejne kwc ale niestety zapach nie jest trwały wiec musze uzywac jej czesto wiec przez to jest malo wydajna;) i tak ja lubie wiec polecam fankom slodkich zapachow;)

Używam tego produktu od:2 tyg

Słodkie pachnidło

Plusy:
-przyjemny zapach, choć na lato troszkę słodkawy, nie bardzo odświeżający
-wydajna
-dość przystępna cena
Minusy:
-no włąśnie ta słodkawość - jak się nią psiknęłam i wyszłam na dwór to miałam nowych przyjaciół w postaci os i jakichś latających robaczków :)
-w jednym z opakowań zepsuła mi się pompka
-zapach raczej nietrwały

Polecam amatorom takich gadżetów :)

masakra

Kupiłam tą mgiełkę pod wpływem impulsu. W sklepie ładnie pachniała i w ogóle. Szybko zapach się ulatnia. A do tego po tygodniu zaczęła ta mgiełka śmierdzieć zgniłymi owocami choć ie była przeterminowana. Nie polecam dla mnie to tylko strata pieniążków

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:.1/4

zdecydowanie nie

Kupiłam rok temu w wakacje. W zasadzie sama nie wiem po co, ani to przydatne ani przyjemne.
- Zapach przez pierwsze 15 minut jest ładny, potem zmienia się w coś mydlanopodobnego- okropieństwo!
- Zero trwałości, po godzinie nie czuć nic ( biorąc pod uwagę ten okropny zapach, to może i dobrze?)
- Po tygodniu zepsuła się pompka to chociaż nie musiałam siebie i innych męczyć tym zapachem.

Jest tani, ale mimo to szkoda kasy.

Używam tego produktu od: używałam w wakacje 09
Ilość zużytych opakowań: zero

Szału nie ma.

Zapach jest śliczny :)
Mgiełka sama w sobie nie jest rewelacyjna. Bardzo krótko utrzymuje się na skórze, w porównaniu do innych mgiełek np. z avonu. Próbowałam pryskać włosy ale to też nie wiele dało.

Słodki i delikatny

Kupiłam tę mgiełkę, aby dyskretnie pachnieć w pracy. Nie zawiodłam się. Nie oczekiwałam kilkugodzinnej trwałości, ale moim zdaniem zapach dobrze się trzyma skóry. Nie daje tak mocnego efektu jak perfumy czy woda toaletowa, zapach jest wyczuwalny z bardzo bliskiej odległości, przez co nie jest męczący dla otoczenia.

Zapach to faktycznie nuta słodkiego ananasa połączona z szampanem czy też musującym winem. Polecam dla wielbicielek słodkości.

Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam, ale mgiełka nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

słoneczny

Zapach optymistyczny, radosny, niczym słodki ananas z puszki:D Co prawda liczi podoba mi się bardziej, ale ten też ma coś w sobie. Używałam go jaka mgiełka do ciała i tu jest jest lepiej niż z liczi - jest bardziej trwały na ubraniu utrzymuje się nawet do godziny;) Przez to jest niewydajny, psikałam się nim bardzo często i dużo. Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam, w starej wersji spray zawierał jakieś olejki i faktycznie natłuszczał, a zapach był długotrwały (miałam miętę). Nowa wersja oprócz zapachu nic nie proponuje.
Opakowanie małe, w wesołym żółtym kolorze, ładnie wygląda na półce.Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

ahhh, zapach lata

To dla mnie zapach lata 2008. Słodki ananas i szampan, fajne połączenie. Na skórze wyczuwalny jest dość krótko, ale na włosach utrzymuje się cały dzień.

Minus to dla mnie pojemność, bo bardzo szybko się kończy.
Do kupienia w drogeriach natura.

Używam tego produktu od:wakacji

ananasowy szał :D

Ocena jest głównie za zapach, bo kupiłam tę mgiełkę dla zapachu. Pachnie obłędnie. Ananas jest świeży i soczysty z dodatkiem czegoś cierpkiego (to pewnie Prosecco, pierwszy raz spotykam się z tym aromatem).
Zapach jest orzeźwiający, energetyzujący - idelany na ciepłe letnie dni.
Niestety mgiełka ma zatrważająco kiepską trwałośc - max 20 minut, toteż te 125 ml szybciutko znikają.
Trudno mi ocenić jakies właściwości pielęgnacyjne-zastosowana po kąpieli i tak wymaga użycia balsamu, bo nie wpływa jakoś szczególnie kojąco na skórę.
Nie mniej jednak jeżeli ktoś szuka idelanie oddanego zapachu anansa to polecam.Używam tego produktu od: kilku tygodni