Prosalon, Moisturizing Conditioner (Odżywka nawilżająca bez spłukiwania w spray'u)

Lekka odżywka do włosów suchych, delikatnych i łamliwych. Dzięki zawartości protein jedwabiu dogłębnie nawilża włosy, wygładza je i ułatwia rozczesywanie. Po użyciu włosy ładnie się układają, nie puszą się, są miękkie i miłe w dotyku. Zyskują zdrowy wygląd i połysk. Zawarty w odżywce filtr UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Nie obciąża włosów.

wakacyjny bajer

Bardzo dobry wybór na lato, filtr UV chroni włosy przed promieniami słonecznymi. Jest lekka, nie zlepia włosów, ułatwia rozczesywanie. Lubię ją używać szczególnie przed pójściem na plażę

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Bardzo dobra

Plusy:
- bardzo ułatwia rozczesywanie
- w ogóle nie obciąża włosów
- bardzo ładnie pachnie.

Dwa pierwsze plusy są dla mnie bardzo istotne. Długo szukałam odżywki, która naprawdę pozwalałby łatwo rozczesać moje suche włosy i jednocześnie, nie powodowała, że już w połowie następnego dnia włosy będą wyglądały na przetłuszczone. Ta, sprawdza się idealnie.

Minusy:
- ja tego nie oczekiwałam, ale dla kogoś może być istotne, że sama ta odżywka nie da jakiegoś super efektu nawilżenia, tutaj potrzebne są jakieś maski.

Przez internet kupuję w cenie ok. 15 zł.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

FAJNA ale TURKUSOWA JEST LEPSZA

Odżyweczka całkiem fajna ale poza tą Chantal ma również odżywkę 2 - fazową różowa do włosów farbowanych na zachowanie koloru i turkusową z marakują i algami do włosów szorstkich i zniszczonych i właśnie ta jest z nich Rewelacyjna, właśnie jestem na etapie jej używania i bije zieloną na łeb i szyje....

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 2 opak.

polecam

Odżywka kupiona niedawno, lecz po jej użyciu włosy są bardzo delikatne, proste i gładkie. Ogólnie polecam, sama mam jasny blond włosy. A cena? na pewno nie 13 zł, ja zapłaciłam w hurtowni 22 zł

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

uwielbiam ją!

Świetna odżywka do włosów elektryzujących się :) jeszcze rok temu zimą po zdjęciu kaptura wszystkie sterczały mi do góry i przyklejały się do wszystkich i wszystkiego. Tej zimny nie miałam takich problemów.
Nie używam jej samej bo wydaje mi się, że jest trochę za lekka, żeby utrzymać włosy w dobrej kondycji. Dlatego też po umyciu stosuję odżywkę do spłukiwania, a dopiero przed samym suszeniem tą w spreju.
Przyznam, że po pierwszym użyciu nie spodobała mi się. A to wszystko przez zapach. Ma taki morski, orzeźwiający. Akurat takich nie lubię. Ale czuć go dosłownie chwilę. Z resztą.. z czasem przyzwyczaiłam się.
Dobrze rozpyla się :) Jest dwufazowa więc przed użyciem należy wstrząsnąć. Lekka, nie obciąża włosów. Wydajna - na rok spokojnie starczą dwie butelki.
Opakowanie w miarę wygodne, chociaż po pewnym czasie pokrywka zaczyna rozpadać się.
W sklepie fryzjerskim kosztuje ok 21 zł, na allegro ok 13.

Polecam gorąco osobom, które nie lubią, gdy ich włosy elektryzują się. Cudo!Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i 3/4

bdb kosmetyk

Odżywka jest bardzo fajna. Przede wszystkim bardzo wydajna.
Wystarczy kilka psiknięć i włosy łatwiej się rozczesują.
Nie obciąża włosów za co ma u mnie duży plus. Włosy się nie przetłuszczają.
Włosy są lśniące, ale to też zasługa innych kosmetyków, które stosuję.
Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie :)

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania