L'Oreal Paris, Elseve, Re-Nutrition, Szampon pielęgnacyjny do włosów suchych lub przesuszonych

Laboratoria L`Oreal po raz pierwszy użyły Mleczka Królewskiego w kremowej formule, która dostarcza włóknom włosa niezbędnych składników odżywczych, bez obciążania. Włókno włosa natychmiast odzyskuje sprężystość, niczym zregenerowane. Mleczko Królewskie to bardzo rzadki składnik naturalny, który zawiera wyjątkowo skoncentrowaną dawkę niezbędnych składników odżywczych takich jak: węglowodany, lipidy, białka, aminokwasy, witaminy i pierwiastki śladowe.

B.dobry!

Bardzo dobrze sie sprawdził na moich suchych, zniszczonych rozjasnianiem włosach. Nawilzył, wygładził oraz ujarzmił ich puszenie się. Nie obciązył włosów, ani nie podraznił skóry głowy. Po jego uzyciu włosy są miękkie oraz łatwo przechodzą proces rozczesywania:) Kolejnym atutem produktu jest piekny zapach. Z pewnoscią kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobra

Jeden z lepszych szamponów do włosów suchych.
-nie obciąża włosów
-dobrze się pieni
-cudownie pachnie (długo utrzymuje się na włosach)
-włosy są nawilżone

Dobrze się spisuje, jest w przystępnej cenie, niestety rzadko go można spotkać w sklepach i drogeriach :/

Ilość zużytych opakowań: +/- 7 dużych

Bardzo dobry.

Mam suchą skórę głowy i włosy.

+ dobrze się pieni
+ idealnie oczyszcza- nawet po bardzo tłustych maskach
+ nie wysusza
+ wydajny
+ cena jak najbardziej tak- kupuję też w promocji

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 nie pamiętam

Ujarzmione siano?

Moje włosy od jakiegos czasu nie mają jakiegos wygladu, ani formy. Są suche, poniszczone, rozdwojone.
Nigdy nie stosowałam produktów marki Elseve (poza odżywką w czarno-różowym pakowaniu)
Nigdy nie zwracałam uwagi na to, jakiego szamponu używam, bo przecież szampon tylko oczyszcza, nic więcej.
Ostatnio, bedąc w sklepie postanowiłam trochę \'zainwestować w szampon (zwykle używałam Ziaii figowej za 7 złotych/500 ml) i to była dobra decyzja.
Mogę polecić osobom z suchymi i poniszczonymi włosami, bo ten szampon robi coś więcej niż oczyszcza... Jak na razie jestem zadowolona, oby tak dalej!

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno (250 ml)

Niestety nie

Ponieważ wcześniej używałam świetną maskę z tej linii, dokupiłam sobie odżywkę i szampon. Odżywka do niczego (o tym w oddzielnej recenzji) Niestety szampon to też porażka. Zamiast upiększać włosy, poprawiać ich kondycję szampon obciąża je strasznie, zostawia na pasmach jakąś tłustą gumowatą warstwę. Warstwa ta osadza sie potem nawet na dłoniach w trakcie układania. Włosy moje spełniają kryteria, bo jak to włosy blond są suche i łatwo sie niszczą, ale ten szampon im jedynie szkodzi.
Nie wiem co to ma być, ale dla mnie ten szampon to nieporozumienie, jak jakaś taniocha z bazaru. Stoi sobie z odżywką na półce i pewnie skończy w koszu na śmieci, bo nic innego nie można z tym zrobić....

Tragedia!

Jeden z najgorszych szamponów jaki miałam okazję wypróbować!
- już w trakcie mycia włosy były "tępe"
- okropnie przetłuszczał (choć nigdy nie miałam takiego problemu)
- zero nawilżenia i poprawy stanu włosów
- praktycznie się nie pienił

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

O Matko...

Nie wiem co mi odbiło gdy zakupiłam ten szampon.Dobrze sie pieni,posiada ładny zapach i jest wydajny.Tyle na plus.Wad ma zdecydowanie więcej.Obciąża włosy!Zresztą nic dziwnego pełne to silikonu.Przesusza,a niby ma nawilżać. Plącze włosy.Miękkość?Jaka miękkość?Nigdy moje włosy nie były tak okropne, jak po tym szamponie <zly>.Blask?Cóż,,,współczuję tym co nie mają błyszczących herów z natury.Moje zawsze lśnią,nawet ten shit nie pozbawił ich połysku.Regeneracja bez obciążania....ha ha <lol> dowcipny ten producent.Jak szampon może zregenerować włosy?Heloł,zadanie szamponu to oczyszczanie,od regeneracji są odżywki.To &quot;coś&quot; nie spełnia moich oczekiwań,więc: precz z moich oczu i nigdy nie zbliżac się do moich włosów!

Używam tego produktu od: Od 3 tygodni

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Godny polecenia

Pierwsze opakowanie kupiłam na promocji w tesco ponieważ miało śmiesznie niską cenę:) Zapach obłędny, utrzymuje się bardzo długo po umyciu włosów. Ładnie nawilża i wygładza. Konsystencja w sam raz - ani gęsta, ani zbyt lejąca. Dobrze myje. Jednak po dłuższym stosowaniu nieco obciąża włosy za co obcinam gwiazdki. Stosuję więc zamiennie z innym szamponem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mocne tak

Jeśli bazuje się na produktach profesionalnych lub aptecznych, jakikolwiek drogeryjny ma już o wiele cięższą drogę do sukcesu. Niemniej ten szampon jest bardzo przyzwoity. Ma jak to Loreal dobrą konsystencję i zapach. Włosy pozostawia miękkie, nie splątane. Nie przetłuszczają się. Dobry na codzień

Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie kupię więcej.

Na początku wszystko szło ładnie, pięknie, później swego czasu, nawet po umyciu miałam wrażenie, iż są tłuste.
Teraz nadeszła pora zmiany pielęgnacji i wyrzucam produkty z SLSami.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Lubię go :)

Aktualnie mój ulubiony szampon :) Mimo, że używam go już dość długo to nie widzę żadnych negatywnych oznak na moich włosach.

Uwielbiam jego piękny zapach, złocisty kolor i konsystencję :)

Dobrze czyści, włosy mam po nim ładne i puszyste no i pachnące :)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

dobry.

Kupiłam w listopadzie , chyba miał wtedy troszkę inne opakowanie. Stwierdziłam,że jego słodki zapach, idealnie nada się na zimę.

plusy:
- śliczny miodowy zapach
- nie obciąża
- dobrze się pieni
- dobrze myje
- wydajny
- w przystępnej cenie

jednak wolę wersję Nutri Gloss Cristal , która poza myciem , polepsza stan włosów.

Używam tego produktu od: listopada