Avon, Foot Works, Moisture Cream (Krem nawilżający do stóp)

Avon, Foot Works, Moisture Cream (Krem nawilżający do stóp)

Krem ten dzięki swym składnikom zmiękcza, pielęgnuje i odświeża stopy. Zawiera masło kakaowe, czyli gęsty tłuszcz uzyskiwany z ziarna kakaowego, dzięki któremu skutecznie wygładza i zmiękcza szorstki naskórek stóp, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia przy pękającym naskórku. Dzięki olejkowi miętowemu przyjemnie chłodzi, działa odświeżająco i antyseptycznie. Rozmaryn poprawia krążenie stóp, a olejek herbaciany nawilża i pielęgnuje. Krem nie pozostawia tłustej powłoki, szybko się wchłania pozostawiając uczucie świeżości, czystości i nawilżenia. Ma także lekkie działanie antyperspiracyjne.
Przeznaczenie: Stopy z twardym, pękającym, przesuszonym naskórkiem. Stopy suche.

fajny

Wg. mnie krem był bardzo w porządku i nawet mam jeszcze resztkę (o zgrozo, troszkę przeterminowaną:p:).

Nawilżał bardzo fajnie, dawał delikatne uczucie mrożenia, odświeżał super, zapach typowo Avonowskich kremów do stóp (choć wydaje mi się, że te nowsze wersje maja delikatniejszy zapach-mniej nachalny) czyli trochę jak w gabinecie dentystycznym, ale wg. fajnie, ja tam lubię ten zapach. Ogólnie kremik bardzo w porządku :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu ale jeszcze resztkę mam i zużywam

Nie jest zły ...

Hmm ... Nie zauważyłam nic po jego użyciu . Może tylko to , że odświeżył stopy i trochę je " zmroził " . Była na niego promocja , więc kupiłam , a koleżanka mówiła , że jest dobry . To nauczka , zeby nie słuchać koleżanek .

Używam tego produktu od: październik 2010
Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

nic szczególnego

W kremach do stóp nie lubię tego, że zostawiają na skórze taką śliską warstwę, która jest dla mnie bardzo nieprzyjemna. Ten właśnie to robi i dlatego taka ocena. Nie jest to krem niezastąpiony, a za tą cenę można znaleźć kilka lepszych kremów.

Nawilża stopy ale nie robi nic poza tym. Można spróbować, ale po co, skoro są lepsze :)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś, kiedyś

Bez rewelacji

Bez rewelacji. Niby nawilża, ale nie jakoś rewelacyjnie. Nie zmiękcza. Od kremu do stóp wymagam jednak czegoś więcej. Ma pielęgnować stópki i zapobiegać narastaniu zgrubiałego naskórka. Znam zdecydowanie lepsze i bardziej wydajne.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

Z braku czegoś lepszego

Krem ten nie jest zły,ale rewelacji też nie ma.Nawilża stopy,lecz bardzo wysuszonych nie zregeneruje. Szybko się wchłania, zapach średnio mi odpowiada.

Używam tego produktu przez:pół roku

na 4+

całkiem przyjemny kremik;) jestem z niego zadowolona;)
po nakremowaniu stópki są mięciutkie, gładziutkie i fajniutkie:)
jedynie zapach taki sobie...
warto wypróbować ten kosmetyk, tym bardziej, że cena jest przystępna;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam dokładnie

Zło Konieczne...

Mam ten krem mniej wiecej od roku, nie moge sie go pozbyć, a wyrzucic szkoda. Taki sobie zwykly krem, nic nie robi, moze troche nawilża w porównaniu np. z Neutrogena, to aż wstyd pomyśleć... Zapach mentolowy, niedrażniący, przyjemny. Ogólnie nie kupie go juz wiecej i tez nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1...

Dobry

Bardzo dobry produkt.:)
OPAKOWANIE:Po prostu dobra,szczelna tubka.
ZAPACH:Delikatny,jakby ryżowy,
EFEKT I DZIAŁANIE: Nawilża i bardzo głęboko odżywia. Nie mam zastrzeżeń. Świetna konsystencja.
OCENA OGÓLNA:Na pewno warto kupić. Przydaje się przy pedicure. POLECAM!

Używam tego produktu od:Lat
Ilość zużytych opakowań:Było tego...

może być

Dobry dla zmęczonych stóp,po całym dniu chodzenia daje dużą ulgę.Może nie tylko przez swoje nawilżenie i odświeżenie ,które raczej jest tymczasowe,ale również dlatego,że w przyjemny sposób chłodzi stopy.Zapach przyjemny.Produkt nawet dość wydajny.Nie rewelacja,ale uważam że całkiem jest w porządku.

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu

bardzo dobry

bardzo fajny krem.

odzywia, nawilza, regenruje, zmiekcza, czyli ma dzialanie takie, jakie byc powinno :-)

ma przyjemna formule, lekko chlodzi. idealny zarowno na cieple jak i chlodne dni.

wydajny.
jest wart kupna.
polecam :-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

krem dobry: nawilża, odświeża, koi, ma lekko miętowy zapach,
jeżeli jednak ktoś ma bardzo przesuszone stopy to zdecydowanie polecam krez zmiękczający z tej samej seri

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

zdecydowanie tak

Bardzo dobry kremik nawilża moje stopy, a przy okazji czyni je miękkimi. Super. Godny polecenia, ponieważ dobrze się wchłania, ladnie pachnie i spełnia wszystkie wymagania, aby skóra była miekka i dobrze nawilżona

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka