Avon, Naturals, Wild Fig & Kiwi, Nourishing 2in1 Cleanser & Toner (Oczyszczający żel i tonik 2w1 `Figa i kiwi`)

Kategoria
Marka

Dostarcza skórze cennych składników. Energetyzuje i odżywia skórę, wygładza i zmiękcza cerę, odświeża i oczyszcza. Pozostawia też na skórze aromatyczny zapach dzikich fig i kiwi.

Jestem na nie.

Z reguły do mycia twarzy używam żeli.
Ten niestety wcale mnie nie zachwycił.

+ zapach - nawet przyjemny
+ opakowanie całkiem poręczne, wygodne, stojąca tuba umożliwia wykorzystanie kosmetyku do końca
+ nie wysusza, nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry

+/- cena ( promocyjna ok, ale regularna zdecydowanie za wysoka)
+/- wydajność właściwie średnia

- konsystencja - to wcale nie żel a jakaś lepka maź ( to nawet nie przypomina kremowego preparatu do mycia twarzy)
- zostawia okropny film na twarzy zaraz po umyciu ( co prawda w ciągu kilku/kilkunastu minut wchłania się ale dla mnie nie jest to jednak przyjemne )
- nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu
- nie pieni się ( a szkoda bo to lubię )

Dla mnie przy zakupie preparatu do mycia twarzy liczy się zdecydowanie jego jakość. Niestety ten okazał się nie dla mnie. Dla cery suchej bądź bardzo suchej mogę polecić ale tylko z tego względu że naprawdę nie pozostawia na twarzy uczucia ściągnięcia. Dla cery tłustej lub mieszanej - odpada.

Używałam tego produktu: miesiąc temu

Naprawde dobry!

Bardzo dobry zel do mycia twarzy! Szczegolnie suchej.
Plusy:
+niedrogi
+nie powoduje efektu sciagniecia skory twarzy
+nie wysusza i zostawia delikatny kremowy film na skorze
+calkiem przyjemny zapch
+kremowa konsystencja

Minusy:
-nie zmywa calkowicie makijazu
-troszke malo wydajny

Używam tego produktu od: miesiaca

miłe zaskoczenie

Dostałam ten produkt w prezencie, wypróbowałam z ciekawością ale bez większego przekonania; na szczęście mnie bardzo miło zaskoczył.
Żel ma właściwie konsystencję rzadkiego kremu ale dobrze się rozprowadza na buzi chociaż faktycznie czuję się jakbym myła się kremem ;) Nie pieni się, pozostawia na skórze wyczuwalną warstwę, która bardzo mi odpowiada. Dzieki temu nie czuje ściągnięcia skóry zaraz po myciu, czuję, ze buzia jest nawilżona, odżywiona. Świetne rozwiązanie dla suchej skóry.
Zaskakujące jest to, ze żel faktycznie oczyszcza twarz, czuję,z e buzia jest czysta i świeża, pory nie sa zapchane, nic nie wyskakuje na twarzy.
Opakowanie jest bardzo wygodne, tuba stojąca na zakrętce ułatwia aplikacje. Poza tym opakowanie jest bardzo miłe dla oka. Cena i wydajność ok. Nie wiem czy jeszcze kupie ponieważ lubię zmieniać kosmetyki ale nie wykluczam, ze jeszcze się spotkamy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

niespecjalny

żel jest bardzo mało wydajny, trzeba dozować dość spore ilości, żeby mógł się zapienić - jeśli myłam twarz bez piany to środek po prostu mazał się na buzi jak rozwodniony krem; mam wrażenie, że zamiast myć i oczyszczać tworzył na twarzy lepiący fluid; twarz była nieumyta, ale odżywiona i nawilżona też nie była - tworzyła się na twarzy po prostu maź - dużo lepszy z serii naturals jest żel z aloesem

Używam tego produktu od: już nie używam

Fajny i niedrogi

do naturalsów zawsze podchodziłam sceptycznie. Było kilka udanych serii, kilka bubli jednak postanowiłam zaryzykować i w sumie nie żałuję. Kupiłam i żel do mycia twarzy i maseczkę. Co do żelu, to na plus : nie pieni się bardzo mocno, a przy tym dobrze oczyszcza. Ja używam żelu do umycia twarzy po wcześniejszym użyciu mleczka do demakijażu, tak więc dla mnie jest ok. Poza tym nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Dodatkowo to chyba pierwszy żel, po którym nie miałam ściągnietej skóry na twarzy, tylko pozostała taka fajnie nawilżona i miła w dotyku. Niestety, jak jest coś fajnego to avon to wycofuje, więc pewnie trzeba będzie zrobić zapasy ;)

Cudu nie ma...

Podobnie jak poprzedniczka miałam wrażenie, że myję się rzadkim kremem. Nie oczyszcza najlepiej, nie zmywa do końca makijażu. Początkowy efekt nawilżenia znika równie szybko jak się pojawia. Wyskoczyło mi po nim kilka drobnych krostek. Za to bardzo ładnie pachnie i wbrew pozorom jest wydajny.

dla mnie dramat

A więc:
Plusy:
- ładnie pachnie
- niedrogi

Minusy - niestety wiele więcej:
- jak ktoś napisał to nie jest żel a raczej mleczko. 3 razy (!) sprawdzałam czy przypadkiem nie próbuję umyć twarzy kremem - takie mam wrażenie
- w ogóle się nie pieni - jeździ po twarzy
- nie oczyszcza - zostają mi resztki delikatniego makijażu - muszę po nim oczyścić twarz!
- po umyciu skóra jest pokryta "tłustym"/mazistym filmem - jakby po nałożeniu kremu - mam uczucie że jest brudna - po 1 razie sięgnęłam po mydło w kostce - ie mogłam tego znieść. Filtr nie jest sam w sobie tłusty - wchłania się po paru minutach, ale okropne uczucie.
- nie ma nic wspólnego ani z żelem ani z tonikiem.

Męczę 1 opakowanie, ale już mam powoli dość. mam suchą skórę, ale wolę ją pokremować moim kremem a nie tym czymś.
Dla mnie tragedia. zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 12.12.08
Ilość zużytych opakowań: męczę się z 1 nigdy więcej. jestem coraz bliżej wywalenia go

taka emulsja do twarzy

Dla mnie to nie jest zel do mycia twarzy tylko biala emulsja,która ani się nie pieni ani nie powoduje uczucia odswierzenia na twarzy tylko oblepia ja taka kremowa powloka nadaje sie tylko do suchej lub bardzo suchej skóry bo przy innych moze zapychac.
Dla mnie zapach to zgniła śliwka.Ogólnie nie jest wydajny bo przez brak spienienia biore jej bardzo dużo zeby poczuć ze myje twarz a nie wcieram w nia krem.

Jestem na nie bo liczylam na żel a producent wprowadzil mnie w blad.Można spróbować ale jeżeli ktoś lubi uczucie umytej twarzy nie bedzie zadowolony:(

Używam tego produktu od:grudnia 2008

polubiliśmy się

Kolejny produkt Avonu , który jest coś wart.Przyznam ,że zapach na początku przypominał mi zgniłe owoce ale gdy zaczęłam go używać zapach zmienił się po zetknięciu ze skórą.

jest to mleczko nieco wodniste , nie pieni się więc nie trzeba długo spłukiwać twarzy.Mam wrażenie jakbym po tym żelu była nakremowana , skóra jest taka mięciutka i nawilżona ale mam też takie uczucie nie dokładnego oczyszczenia .Po innych tego typu specyfikach skóra aż błagała o krem a tu można sobie darować.
Sądzę ,że do zmycia makijażu szczególnie kosmetyków wodoodpornych się nie nada ale do codziennej pielęgnacji jest w sam raz.
Nie wiem czy kupię go jeszcze bo tego będę używać jeszcze dłuuuugo jest dość wydajny a i lubię popróbować inne specyfiki.

Używam tego produktu od:3-tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1

Rewelka i do tego tanio.

Tak jak poprzedniczka, twierdze że jest super. Pieknie pachnie, jest taki.... puszysty. Cżęść kosmetyku jakby wchłania się w skórę w czasie smarowania. Przynajmniej takie mam wrażenie, to chyba to działanie toniku ma być ;)
Po spłukaniu skóra jest mięciutka, po raz pierwszy nie mam uczucia ściągnięcia, a to u mnie notoryczne, zwłaszcza że mam "twardą" wodę.

Jedyny minus to wydajność. Ale jest tak cudowny, ze przeboleję.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1, ale będzie więcej :D

Pychota...

Ogladając katalog Avonu moją uwagę przyciągnął ten właśnie nowy produkt. Skusiłam się. :) Nie spodziewałam się niewiadomo czego, ale warto było zaryzykować. I... miłe zaskoczenie. Konsystencja tego żelu 2w1 jest taka kremowa i przyjemna. Zapach słodki, aż chciałoby się go spróbować. :* Oczywiście efekt taki jak obiecywano: oczyszczona skóra, która jest miekka w dotyku i nieprzesuszona.
POLECAM :D

Używam tego produktu od: 2 tyg.