Essence, Soft & Natural Make Up (Podkład)

Essence, Soft & Natural Make Up (Podkład)

To nowy podkład, który da Ci perfekcyjny i równomierny odcień, a jednocześnie całkowicie naturalny efekt. Jedwabna konsystencja sprawia, że aplikacja jest łatwa a niedoskonałości i zaczerwienienia dokładnie zakryte. Idealny, by Twoja skóra była delikatna i świeża! Dostępny w czterech odcieniach. Testowany dermatologicznie.

Nie dla mnie

Podkład oprócz ładnego koloru oraz tego, że nie uczula nie ma żadnych innych plusów...
Ma zbyt lejącą konsystencję, nie stapia się ze skórą, ma bardzo kiepskie krycie.

Ilość zużytych opakowań: Pół jednego

Kiedyś hot teraz not

Kiedyś to był mój podkład numer jeden, super rozświetlał, wyrównywał kolor skóry, nawilżał no i był tani. Pierwsze dwa opakowania zużyłam gładko ale w połowie trzeciego zauważyłam, że podkład ściemniał w opakowaniu i to tak ze dwa, trzy odcienie! Cały czas używałam koloru 020 i na początku mi pasował. Teraz już zdecydowanie do niego nie wrócę. Jeśli ktoś zazwyczaj nie bierze najjaśniejszych odcieni podkładów tylko 2-3 to polecam, ja się zawiodłam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Ostrzegam! Nie bierz!

Straszny bubel. Zawsze myślałam, że te nastolatki z pomarańczowymi twarzami i białymi szyjami kupują swoje podkład na jakiś bazarkach, ale jednak od Essence też można dostać cos takiego. Efekt po nim, ani nie jest soft, ani na pewno natural. Nie polecam nikomu.

Plusy:
-dobrze kryje

Minusy:
-wygląda bardzo nienaturalnie
- tworzy dziwną powłokę
- bardzo pomarańczowe kolory

Używam tego produktu od: 3 miesiacy

Średni.

Plusy:
+dobrze dopasowujące się do skóry odcienie
+nie tłusty
+brak efekty maski

Minusy:
- dla mnie nie wystarczająco trwały (schodzi po 6 godzinach :( )

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Dobry

Zakupiłam go za ok, 12 zł,czyli jak na podkład to grosze.Uzywam go na krem bb z miss sporty i wtedy długo sie utrzymuje.Sam po kilku godzinach wyglada słabo.Mam go w jasnym odcieniu 02 Sand Beige.konsystencja ok, nie ma efektu maski, nie swieci sie,nie zmiania koloru na twarzy,

Używam tego produktu od: 3 tyg

Średni

Plusy:
-dobrze się rozprowadza,
-dobry dla suchych, wrażliwych cer,
-cena OK.
Minusy:
-praktycznie nie matuje,
-słabo kryje,
-mały wybór odcieni,
Polecam dla osób o ciemniejszej karnacji i bez większych niedoskonałości :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy

Jak dla mnie świetny!

+ brak efektu maski
+ naturalny efekt
+ delikatnie zakrywa niedoskonałości
+ wyrównuje koloryt skóry
+ prawie nie czuć go na twarzy
+ bardzo długo się trzyma
+ bardzo wydajny
+ przyjemny zapach

- czasami gdy za mocno naciśnie się na opakowanie wylatuje dość spora ilość podkładu, która normalnie starczyłaby mi na 3 użycia -,-
- trochę uwidacznia suche skórki

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie skończyłam 1

Jest w porządku,ale dla opalonych

Podkład kupiłam z uwagi na jego nie wygórowaną cenę.Miałam jednak problem z doborem odpowiedniego koloru.Mam jasną karnację,wybrałam odcień nr.2 sand beige (najjaśniejszy) ale sprawdził się tylklo kiedy byłam opalona.Gdy opalenizna zeszła był dla mnie zdecydowanie za ciemny więc dałam go koleżance.

Plusy:
-dobrze matuje
-nie tworzy efektu maski(odpowiedni odcień)
-zapach
-dobrze się rozprowadza

Minusy:
-mała gama kolorystyczna
-uwydatnia włoski

Podsumowując jest to dość dobry podkład w przystępnej cenie,ale zdecydowanie nie dla bladej cery :)

Mój numer jeden!

Gdy go kupowałam spodziewałam się tego samego efektu co przy większości podkładów- świecenia się twarzy po 2 godzinach (mimo że używam puder) i nienaturalny wygląd. Po nałożeniu wydawał się dziwny- odcień trochę za ciemny, za dużo się go wylewało, nie byłam zbyt zadowolona. Ale gdy po 2 godzinach od nałożenia spojrzałam w lustro, to okropnie się zdziwiłam, że się nie świece i wyglądam naturalnie. Dopiero po 5 godzinach cośtam poprawiłam, ale nie wiele. Jestem super mega hiper zadowolona! :)

+ cena!
+ matuje na długo
+ naturalnie wygląda na mojej twarzy
+ wytrzymuje na twarzy do 8 godzin!

-lekko za ciemny kolor, ale w sumie i tak się opale, gorzej jak przyjdzie zima
-za dużo się go wylewa

Używam tego produktu od: piątku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Tragedia

Ten podkład (o ile w ogóle można nazwać to podkładem) to tragedia.
Kupiłam go zachwycona jego poprzednikiem, a był nim - Essence Natural Cover Moisturizer (niestety była to wersja niemiecka, a jak to najczęściej bywa, czego tam jest pod dostatkiem, w Polsce oczywiście brak).
Do podkładu Soft & Natural mam wiele zastrzeżeń m.in.:
- mała gama kolorystyczna
- ciężko się rozsmarowuje
- nie matuje
- jest za tłusty
- tworzy zacieki
- lepi się
Dodatkowo wtapia się we włoski przy skroniach i wygląda to naprawdę okropnie. Wiele razy próbowałam do niego podchodzić, jednakże za każdym razem kończyło się tragedią.
Zapłaciłam za niego 14 zł - może niewiele, ale wolałabym zaoszczędzić te pieniążki i wydać na podkład o zdecydowanie lepszej jakości.
Postanowiłam, że nigdy więcej żadnego podkładu z szafy Essence, z wyjątkiem mojego ulubieńca o którym wspomniałam na początku! :)

Zdecydowanie TAK!

+wyrównuje kolor;
+naturalny bez efektu maski i nie widać że mam podkład:)
+dobrze się rozprowadza
+nie wysusza skóry
+ fajna cena

posiada wszystko czego od podkładu oczekuję, napewno jeszcze go kupię:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dla mnie ideał!

Bardzo dobry, tani podkład - dla mnie idealny. Zawsze miałam problem z kupieniem podkładu - nie dość, że jest ich tysiące w drogeriach, różnych firm, w różnych cenach to w dodatku trzeba dobrze trafić z odcieniem, bo niekiedy można kupić o ton za ciemny lub za jasny i na twarzy będzie wyglądało to komicznie. Kupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i innych stronach w internecie. Jest tani - kosztuje niecałe 14 złotych. Przede wszystkim udało mi się trafić w idealny odcień - używam najjaśniejszego (nr 02 - sand beige). Przy umiejętnej aplikacji świetnie kryje i nie tworzy efektu maski, dopasowuje się do do kolorytu cery, nie pozostawia brzydkich smug. Jest też niezwykle trwały, u mnie trzyma się od rana do wieczora. Przyznam się, że jest to jedyny podkład po którym moja cera nie świeci się po kilku godzinach (mam cerę mieszaną). Buzia po nałożeniu podkładu jest zmatowiona i dzięki temu nie muszę już nakładać na nią dodatkowo pudru. Nie zatyka porów, nie podrażnia, nie powoduje wysypu nowych niespodzianek ;) (po innych się zdarzało :)) Poszukiwania idealnego podkładu uważam za zakończone!