Avon, Shimmer Tips Mascara (Tusz stylizujący końcówki rzęs)

Avon, Shimmer Tips Mascara (Tusz stylizujący końcówki rzęs)

Tusz do rzęs z brokatem stylizujący końcówki rzęs pozostawiając miliony drobinek brokatu. Dostępny w dwóch kolorach: srebrnym i złotym.

byle jaki

Tusz dostałam w prezencie od koleżanki, razem z innymi kosmetykami z Avonu. Nie zachwycił mnie. Moim zdaniem jest tusz bardzo słabej jakości. Miałam go od miesiąca. Niedawno wyjęłam go, by użyć i niestety zrobiła się z niego lejąca się maź; tusz nie nadawał się do użytku, więc wyrzuciłam go do kosza;

- skleja rzęsy; obciąża je; wygląda sztucznie

- nie zauważyłam efektu stylizującego końcówki;

- nie nadaje się ani jako tusz do samych końcówek, ani jako tusz do rzęs

- cena nieadekwatna do jakości;

- nietrwały, niewydajny;

Używam tego produktu od: 4-5 tyg.
Ilość zużytych opakowań: część jednego

Niewidoczny

Jest transparentny. Nie ma żadnego brokatu po nałożeniu na rzęsy. Nie wiem kto go do katalogu dodał, ale pewne jest, że już więcej tego nie powinien robić. Nie da się tym pomalować. Równie dobrze możecie nałożyć na rzęsy trochę kleju i efekt będzie dość porównywalny.

Pozdrawiam. : )

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Ani brokatu, ani tuszu

Kolejny prezent który okazał się być klapą.

Miał stylizować koncówki, nie zrobił nic, ma w sobie brokat którego nigdzie nie widać.

Zalety;
- brak

Wady ;
- Skleja rzęsy, nie robi nic innego
- brokatu wcale nie widać, chyba , że obejrzy się rzesy pod lupą
- gdy pomalowałam nim rzęsy miałam wrażenie ,że są mokre
- jak zwykle po rzeczach z avonu gdy trochę dostało się do oka momentalnie dostałam niezlego podrażnienia

Ogółem ; dość drogo jak za 6ml wody z brokatem od "markowej" firmy. Porażka.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: użyty kilka razy

Koszmarny bubel

Tego "tuszu" używałam kilka lat temu, jako nastolatka uwielbiałam wszystko co brokatowe, więc długo się nie zastanawiałam nad zakupem.

PLUSY:
nie zauważyłam

MINUSY:
- nie robi kompletnie nic z rzęsami. Pozostaje niewidoczny. Brokatu nie widać.
- okropnie skleja rzęsy! Wyglądało to tak, jakbym się popłakała...
- cena w stosunku do jakości - zdecydowanie za wysoka

Podsumowując, to był straszny kosmetyk. Z tego co się orientuję, teraz go już kupić nie można i całe szczęście :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Straszny...

Ja za niego zapłaciłam całe 13 zł, ale nawet jak by mi go wciskali za 1 zł nie wzięła bym go ! Jest okropny
Miałam nadzieję że efekt będzie ładny, na dyskoteki, ale się myliłam. Efektu nie widać wcale, tylko rzęsy są posklejane. Poza tym pod koniec dnia wszystko jest na dolnej części oczu co wygląda strasznie. A ta szczoteczka... bez komentarza.

Co to w ogóle jest?

Najgorzej wydane dwie dychy w moim życiu. Szczoteczka jest... dziwna? Poza tym, w katalogu produkt reklamowano jako TUSZ do rzęs. A tu mi podstawiają jakieś dziwadło.
Zsypuje się. Żadnej świecącej drobinki. Skleja. Nie wydłuża.
DNO i wodorsty.

klapa.

Cieszę się, że nie wydałam za niego ani złotówki, lecz otrzymałam w prezencie. Ja nie wiem jak miałabym go używać by uzyskać efekt z katalogu. Poza "teoretycznie" ładnym kolorem nic nie jest na plus. Rzęsy po użyciu są sklejone, nie widać żadnego efektu, a co dopiero gdzie ten odcień? Zdecydowaie porażka. Po kilku próbach podejścia do tego tuszu zrezygnowana, wyrzuciłam go do kosza. Nie polecam tego produktu nikomu.

Ilość zużytych opakowań: nie ze

porażka!!

Porażka to jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy na myśl o tym czymś, bo tuszem bym tego nie nazwała.

AVON ma wiele kiepskich produktów, ale ten, to totalny niewypał, bo oprócz tragicznego sklejenia rzęs nie robi absolutnie nic :/

Ilość zużytych opakowań: nie ma szans na zużycie choćby części pakowania :/

Totalna klapa

Daje zerowy efekt... tylko skleja rzesy, a nie zostawia ani jednej drobinki. Jakoś dziwnie pachnie. Ja dostałam ten produkt, ale sama bym go nigdy nie kupiła. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: niedawna

Lubię go ...

Przypadł mi bardzo do gustu ;-) Posiadam srebrny.
Dostałam go w prezencie. Używam ten tusz samodzielnie.
Plusy tego produktu:
- bardzo ładnie wydłuża moje rzęsy,
-nie skleja ich,
-pięknie rozdziela,
-jest trwały

Minusy:
- nie jest to produkt, który daje mocny efekt na rzęsach, drobinki srebrne nie są widoczne

Raczej uznałabym go jako tusz transparentny, prawdą jest, że nie daje efektu imprezowego. Jednak jako tusz na codzień bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymariowe

nic specjalnego

Kupiłam tylko dlatego bo chciałam mieć bardziej widoczne i efektowne rzęsy na impreze ale to \'\'coś\'\' nic nie robi.
Minusy:
-skleja rzęsy obojętnie czy są pomalowane czy nie
-blokat rozjaśnia rzęsy,wygladają jak na nie malowane ale tylko jeśli nałożymy wszystko na raz ze szczoteczki
Plusy:
-cena ok.10zł
-nie ma grudek
-wytrzymałość po otwarciu trzyma mi 4 miesiace i nic sie z nim nie zmieniło
-rzęsy lekko błyszczą
-nie obsypuje się
-trzyma tusz(czarny) na dłużej
Najlepiej sie nim maluje wtedy jak praktycznie 3/4 blokatu ściągniemy ze szczoteczki i końcóweczką pomalujemy,rzęsy błyszczą a w dobrym świetle widać coś z tego blokatu

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mam 2 i są prawie nietknięte :)

Zero efektu

Kupiłam kiedyś z myślą o karnawałowych imprezach. Użyłam może ze dwa, trzy razy. Powód? Ten produkt absolutnie nic nie daje - skleja i "moczy" rzęsy, za to nie zostawia na nich żadnych drobinek. Trudno tak naprawdę wyczuć, jak tego używać - chyba najlepiej wcale.

Pomyłka, odradzam.

Używam tego produktu od: jednorazowo