Remington, Prostownica S2003 Protect & Shine Teflon Fibre

Remington, Prostownica S2003 Protect & Shine Teflon Fibre

Nowa prostownica Protect & Shine Teflon Fibre (S2003) jest wyposażona w profesjonalne, wąskie ceramiczne płytki grzewcze, które powleczono specjalnie opracowanym materiałem Teflon Woven Fibre (TWF). Dzięki niemu prostownica idealnie gładko przesuwa się po włosach niwelując ryzyko uszkodzeń, do 70% lepsza ochrona włosów w trakcie stylizacji. W urządzeniu wykorzystano także właściwości bogatego w jony Turmalinu, który redukuje elektryzowanie się włosów, przez co zapobiega ich plątaniu. Nienagrzewająca się końcówka natomiast zabezpiecza przed oparzeniem rąk podczas stylizacji.

świetna!

Prostownicę kupiłam w 2006 r - używam do dziś.
Dalej wygląda jak nowa, trochę tylko starła się przy bokach w wyniku użytkowania specjalna teflonowa powłoka.

Jak dla mnie najlepsza prostownica jaką miałam do tej pory.

- bardzo szybko się nagrzewa
- możliwość regulacji temperatury
- nie szarpie i nie wyrywa włosów
- efekt prostych włosów już za pierwszym pociągnięciem
- nie niszczy włosów
- pozostawia lśniące i zdrowo wyglądające włosy
- fryzura utrzymuje się b. długo
- posiada wąskie płytki dzięki którym można wyczarować nawet loki
- posiada funkcjonalny obrotowy i długi kabel

Plus za dołączone nienagrzewające się etui , które przydaje się szczególnie w podróży.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2006 roku do dziś
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

nic specjalnego

Do zakupu tej prostownicy zachęciły mnie jej ciekawe płytki. I to był błąd, ponieważ płytki po pewnym czasie strasznie się brudzą i niestety za nic nie idzie tego doczyścić, zwłaszcza jeśli używa się różnych produktów do stylizacji. Choć zaletą tych płytek jest dobry "poślizg" za włosach.
Na początku byłam bardzo zadowolona, prostownica nie niszczy, szybko się nagrzewa,daje dość naturalny wygląd włosom, ale nie prostuje już tak dobrze jak na początku. Nie nadaje tez żadnego blasku włosom. Nie wiem skąd te zachwyty.Ostatecznie nie jest taka zła, ale miałam większe oczekiwania.

Dozgonnie turmalin!

Kto powiedział, że włosy po prostowaniu się zniszczą, będą przesuszone, cienkie i wkrótce zaczną wypadać?

Piękna lśniąca fala, która na długo pozostaje wygładzona to efekt stosowania tej prostownicy.

Turmalin, który pokrywa ceramiczne płytki jest nieporównywalnym do żadnej innej powłoki zwycięzcą! Sprawia, że włosy nie niszczą się, nadaje im świetlisty blask, trwale i szybko wygładza.
Gdy zakupiłam prostownicę myślałam, że warstwa pokrywająca płytki szybko się zużyje - lecz dziś po dwuipółrocznym użytkowaniu tego wynalazku nie zauważyłam śladu eksploatacji.

S2003 bardzo szybko się nagrzewa, jest bardzo poręczna. Obrotowy kabel sprawia, że prostowanie jest szybkie i bardzo przyjemne. Zamszowe etui bardzo przydaje się w podróży jak i w codziennym użytkowaniu.
Wiem, że ta prostownica używana jest przez wielu stylistów - nie słyszałam jeszcze złej opinii o niej. Mogę ją z pełnym przekonaniem polecić!

Używam tego produktu od: styczeń 2008
Ilość zużytych opakowań: -

MOCNE 5*

UŻYWAM - OD 09.2007r., wiec spokojnie mogę napisać o niej opinię również tu na Wizażu:)
Włosy po niej są błyszczące i proste - tak!
Kupiłam ją, ponieważ ma specjalnie powleczony ochronny materiał na płytkach, zmniejszający stopień niszczenia włosów - duży plus za to!
Prostowanie włosów - szybkie i skuteczne. Mam włosy średniej długości, delikatne i cienkie, poza tym często gdy jest wilgotna pogoda - kręcą się samoistnie. Ta prostownica doskonale daje sobie radę z moimi włosami.
W ciągu 1 min. nagrzewa się, żółta dioda wskazuje czy można już używać. Kabel jest b. długi i ma poręczną obrotową końcówkę.
Etui - odporne na wysoką temperaturę - sprawdzone w podróży:)
Polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 09.2007

świetna prostownica !!!

Naprawde godny polecenia produkt. Kupiłam w ja w promocji po przeczytaniu pozytywnych opinii i nie żałuje ani trochę. Super prostuje i to naprawde na cały dzień i na drugi mam jeszcze gładziutkie włoski.
Nie pali w porównaniu do moich poprzedniczek a z użyciem jedwabiu włoski sa przemiękkie. Mam dość grube włosy a ta radzi sobie fenomenalnie z nimi. Użyłam kilka rady GHD i powiem że różnicy nie ma a w cenie i owszem. Polecam ją wszystkim które chcą mieć porządną prostownice za nie- kosmiczną cenę.
Baaardzo dużo stylistów ją używa bo dzięki tej powłoce nie tylko wygładza pięknie ale i nie uszkadza.

POLECAM !!!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie :)

świetny wybór!

Prostownica świetnie radzi sobie z grubymi, gęstymi i falowanymi włosami. Rzeczywiście - specjalne powłoki ograniczają niszczenie włosów. Włosy po wyprostowaniu wyglądają ładnie - błyszczą, lśnią. Są na prawdę gładkie i miłe w dotyku.

Jedynym problemem dla mnie jest to, że nie wiem, czy aby na pewno temperaturę można regulować. Wg wskazówek na pokrętle wybieram najniższą temperaturę, ale gdy przesunę pokrętło na najwyższą - nie widać zmian.

Używam tego produktu od:roku