Ziaja, BioBalans, Peeling w żelu do cery tłustej i mieszanej

Ziaja, BioBalans, Peeling w żelu do cery tłustej i mieszanej

Łagodny peeling w żelu do oczyszczania twarzy. Złuszcza martwe komórki naskórka, oczyszcza pory i usuwa nadmiar sebum. Zawiera Normaseb - kompleks witamin mlecznych, bogaty w aminokwasy, wit. B6, H (biotynę), oraz, dodatkowo prowitaminę B5 (d-panthenol) i substancje ścierne pochodzenia roślinnego.
Ma bardzo ładny, delikatny zapach.

Jest okej:)

na początku byłam niezadowolona, ale gdy czas masowania zmieniłam z minuty na pięć minut - super;)
skóra jest oczyszczona i gładka, naprawdę fajna i miła w dotyku.

Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

sredni

Stoi u mnie w lazience juz od kilku miesiecy. Uzywam go tylko wtedy, kiedy moj St.Ives albo kokosowy Body Shop sie skonczy, a ja zapomne kupic nastepnego. Peeling Ziaji jest niezly, ale zbyt lagodny dla mojej twarzy. Cos tam sciera, ale za malo. Za to konsystencja jest przyjemna i skora po nim ladnie nawilzona i odswiezona. Gdyby tylko te drobinki scierajace byly ostrzejsze, albo moze gdyby bylo ich wiecej... Ale nie jest, wiec ***

Używam tego produktu od:-

nie

Jak na peeling do cery tłustej i mieszanej jest stanowczo zbyt delikatny. Bardziej przypomina żel do mycia twarzy ze złuszczającymi drobinkami. Ja wolę ostrzejsze złuszczanie i już na pewno do BioBalans nie wrócę. Tani, jak to Ziaja.

Używam tego produktu od:2003

delikatny

Miły w użyciu, ale jak na mój gust nieco zbyt łagodny. Drobinki, które zawiera są jakieś takie bardzo "okrągłe" i "miękkie". Przez to mam wrażenie, że nie do końca spełnia swoje zadanie. Ostrzejsze drobinki ma żel do mycia twarzy Garniera, który przeznaczony jest do codziennego stosowania. Nie zrobił na mnie jakiegoś niesamowitego wrażenia, ale też nie mam poczucia, że były to pieniądze wyrzucone w błoto - po prostu trzeba go używać częściej.

taki sobie

Dość delikatny, nie oczyszcza skóry tak jak należy, ale nie podrażnia przynajmniej, zastanowiłabym się nad tym czy usuwa nadmiar sebum bo tego naprawdę nie zauważyłam, chyba jednak będę szukać dalej, dalam mu szansę ale coż nie sprawdził się. Konsystencja żelu jest odpowiednia, jednak drobinki nie są zbyt skuteczne w usuwaniu martwego naskórka.
ilość zużytych opakowań: 2opakowania

średni

no cóż...nie jestem zbytnio zachwycona.peeling jest jak dla mnie za rzadki,spływa z twarzy i troche trudno go spłukać:(delikatnie masuje twarz,w ten sposób ją oczyszczając.wydajny

delikatny i bardzo dobry

Dardzo dobry, delikatny peeling. Ma przyjemną żelową konsystencję, białe drobinki pochodzenia roślinnego doskonale złuszczają naskórek. Skóra pozostaje po nim oczyszczona i gładka, a przy tym nie jest wysuszona, co jest dużym plusem jesli chodzi o peeling.Bardzo wydajny. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że skóra trochę przestała mi się świecić :) . Niestety producent nie pisze co ile dni należy stosować peeling.

niska cena, dobry efekt

Dobry peeling za małe pieniądze. Bardzo dobrze oczyszcza, skóra nie jest wysuszona. Ma fajną konsysytencję żelu, skóra po nim jest gładka i miła w dotyku. Regularnie stosowany powoduje u mnie mniej zakórników. Poza tym podoba mi się jego odświeżający zapach.