Garnier, NutriDermist, Kofeinowy roll-on pod oczy przeciw opuchnięciom i cieniom

Innowacyjny żel z aplikatorem kulkowym przeznaczony dla zmęczonych i opuchniętych oczu. Chłodzi, likwiduje opuchliznę, poprawia krążenie i zwalcza worki pod oczami. Zawiera kofeinę o właściwościach pobudzających mikrokrążenie oraz prowitaminę B5, aby nawilżać okolice oczu.

W wersji brytyjskiej seria Nutritionist, Caffeine Eye Roll-On.

Totalna porażka

Niestety produkt w żaden sposób nie spełnia moich oczekiwań ani jego działanie nie pokrywa się z tym co obiecuje producent.

Zalety? Niestety brak

Wady:
-cena
-wydajność
-podrażnienie okolic oczu
-nie usuwa cieni, worków, nie ujędrnia

Beznadziejny

Co tu duzo pisac...kosmetyk kupilam,bo nie mogłam sie za nic w swiecie pozbyc cieni pod oczami a producent Garniera zapewnia ze stosujac owy specyfik pozbede sie ich na pewno.Rezultaty sa takie ze kompletnie nic mi nie pomogl,cienie jak byly tak sa.Jedynu plusik za ktory daje poltorej gwiazdki to ten,ze chlodzi skore.Poza tym nie widze zadnych rezultatow,szkoda pieniedzy.

uwaga - bubel!!

zgadzam się caaałkowicie z moją poprzedniczką! Kupiłam go az 8Ł czyli nie mało..miałam ochotę na \'\'nowośc\'\' od avonu ale myślę tam 12Ł tu 8Ł a garnier to dobra firma wiec spróbuję najpierw tańszy środek.. szkoda teraz mi tych 8Ł, na pewno znalazłabym coś lepszego w tej cenie.

Jedyny plus, właściwie nie plus tylko spełniona obietnica(?) że ten roll-on chłodzi-ale tylko dla tego że kulka jest metalowa...to nie jest zasługa żelu.

reszta to bujda:
żel nie zwalcza opuchnięć, nie zwalcza cieni, nie nawilża, nie zwalcza worków pod oczami...wszystko to mam i ten żel nic z tym "nie robi".

CO więcej-jak przez przypadek zaaplikujemy żel za blisko rzęs to zacznie nas szczypać oko.

Używam go od 4miesięcy i zużyłam może połowe-wydajny to on jest ..używam bo żal mi tych pieniędzy produkt jest totalnym niewypałem..
nie kupujcie!

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 opakowania i ostatniego

Porażka

Jak sobie przypomnę o tym kosmetyku to aż mam mdłości, jeden wielki szajs za 30 zł.
Ten cały roll-on nie robi prawie nic. Prawie... ponieważ jedyne co zauważyłam to delikatne chłodzenie. Dosyć przyjemne, ale niestety chwilowe. Inne minusy:
- na opuchnięcie (poranne) nie pomaga, nic nie przyśpiesza
- cieni pod oczami nie usuwa. Baa, nawet ich nie zmniejsza choćby w niewielkim stopniu. Nic, zero
- samo nakładanie na początku było dosyć ciekawe, później stało się denerwujące, bo żeby wydostać kosmetyk trzeba było odchylić głowę i trzymać produkt pionowo. W przeciwnym razie kulka się kręciła ale żel się nie wydostawał
- sam żel jak to żel, dosyć rzadki, przez co też nawilżenie znikome
- cena! 30 zł za bubel który tyko masuje to przesada

Starałam, bardzo się starałam znaleźć jakiś plus i jedyny jaki znalazłam to ładny odcień zieleni. Tak na lekką poprawę humoru, bo ważniejsze działanie a tu kosmetyk poległ.

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 roku temu, przez nieco ponad miesiąc

Zero efektów

Kupiłam już dawno temu, bo myślałam,ze z moimi cieniami pod oczami coś zdziała..ja naiwna..

Plusy:
+stosowanie przyjemne, kulka jest zimna i rano fajnie się stosuje

Minusy:
-nie działa, nie zmniejsza opuchlizny ani cieni pod oczami
-cena za wysoka jak na niepotrzebny gadżet

Szkoda pieniędzy i czasu, nie polecam

Używam tego produktu od: rok temu

Nie działa

To był chyba mój pierwszy krem pod oczy w życiu :) Chciałam delikatnie wyeliminować since pod oczami po nieprzespanych od wkuwania nocach :) Niezbyt pomógł choć i tak jest lepszy od jego żółtego brata.Trzymałam go w lodówce i zimna kuleczka wspaniale chłodziła,rozbudzała moją skórę pod oczami(jednak taki sam efekt uzyskami zwykłą kostką lodu).Jakichś spektakularnych efektów odżywienia mojej skóry pod oczami nie zauważyłam,poduszeczki dalej były widoczne.Nie zostawia jakiejs bardzo lepiącej warstwy,może delikatnie zmniejsza zaczerwienienia czy zasinienia i dodaje trochę powera do naszych super zmęczonych oczu:) Od tamtej pory znalazłam multum lepszych kremów i wiem że do tego już nie wróce;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Nie dla mnie

Na wstępie zaznaczę, że mam spore sińce pod oczami, uwarunkowane genetycznie. Wypróbowałam już całą masę kremów pod oczy i liczyłam, że Garnier spełni wreszcie moje wymagania :)

PLUSY:
+ chłodząca kuleczka - jest naprawdę świetna! daje ukojenie zmęczonym oczom
+ skóra jest gładsza i napięta

MINUSY:
- nie radzi sobie z większymi cieniami. Działanie jest raczej delikatne

Podsumowując, ja bym nie poleciła tego produktu. Może sprawdziłby się gdyby ktoś miał bardzo niewielkie sińce. Ja więcej nie kupię.

Słaby, słabiutki...

Nie ma rewelacji, zawiódł moje oczekiwania i nadzieję na to, że pozbędę się cieni pod oczami. Nic z tego. Na cienie nie pomaga praktycznie wcale.

Plusy:
+ Orzeźwia skórę pod oczami
+Delikatnie chłodzi

Minusy:
- Nie zmniejsza cieni ani sińców
- Lepka konsystencja

Generalnie nie polecam, niepotrzebny wydatek.

nie widzę efektów

Nie polecam go osobom, które liczą na to, że ten żel pomoże im na mocne opuchnięcia oczu. Nie pomaga również na worki pod oczami, co jest jego kolejną wadą. Żel owszem przynosi ulgę zmęczonym powiekom, za sprawą właściwości chłodzących, ale zmniejszenie opchnięcia zaczerwienień, czy worków pod oczami jest praktycznie niewidoczne. Dodatkowo lekko nawilża skórę, ale taki poziom nawilżenia może się nadawać jedynie dla osób o normalnej skórze, przy bardziej suchej odradzam. Po nałożeniu kremu odczuwa się lekkie mrowienie, pewnie jest to efektem substancji chłodzących. Roll on wygląda ciekawie, ale aplikacja nie jest wcale taka wygodna. Cena jest według mnie trochę wygórowana jak na rezultat. Nie polecam również wersji w wydaniu kolorystycznym.

całkiem sympatyczny

Nie zlikwidował cieni, ale ogólnie jest przyjemny. Nawilża skórę i delikatnie chłodzi. Zdecydowanie sprawdza się z moimi opuchniętymi oczami, szczególnie gdy się gdzieś wybieram i potrzebuję "wyglądać" na zaraz. Mnie nigdy nie podrażnił. Szkoda tylko, że cena średnio przystępna, ale jest dość wydajny. Stosuję go naprawdę długo, a to dopiero drugie opakowanie.
Podsumowując - mi dość przypasował, raczej nie zaprzestanę stosowania.

nie ma efektów

Nie likwiduje cieni pod oczami, nie zmniejsza ich, nic nie robi ładnie wygląda w opakowaniu i tyle, aplikacja jest dość przyjemna, ponieważ kulka daje uczucie chłodu, ale na krótko.

Ogólnie szkoda kasy.

Używam tego produktu od: miesiąca, codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Naprawdé dobry

Mam ogromne tendencje do opuchnietych oczu i mi naprawde pomogl-moje oczy wygladaja normalnie. Fakt, ze oprocz neigo stosuje takie rzeczy jak skrzyp polny i sporo pije ale faktycznie u mnie widac efekt.Efektu wysuszenia o ktorym mowia dziewczyny nie zauwazylam. Nie podraznil tez moich oczu a nosze szkla kontaktowe-wiekszosc kremow mi wysusza oczy i podraznia . Opakowanie ma plus i minus -plus bo fajnei sie aplikuje minus bo od razu widze jak bakterie dostaja sie do oczu ;) Minus za cene- eveline robi podobny kosmetyk za duzo mniejsze pieniadze.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2szt