Golden Rose, Nail Lacquer with Protein (Lakier do paznokci z proteinami)

Golden Rose, Nail Lacquer with Protein (Lakier do paznokci z proteinami)

Pojemność 12,5 ml

Wysokiej jakości seria lakierów do paznokci. Dzięki zawartości protein jedwabiu, lakier chroni i odżywia paznokieć. Wysokiej jakości pędzelek oraz niezbyt gęsta konsystencja ułatwiają aplikację. Doskonały efekt pięknych paznokci dzięki bogatej kolorystyce.

Efekt
satynowe, perłowe
lakiery do paznokci

Jest ok

Budżetowy lakier, kryje ok, ale potrzebne są dwie warstwy, utrzymuje się też przeciętnie, ale za taką cenę jest naprawdę ok. Duża buteleczka. Spory wybór kolorów.

Okej :)

Kolor lakieru który używałam to coś z pogranicza brudnego różu oraz beżu. Pędzelek jest dość szeroki przez co lakier aplikuje się łatwo i szybko. Początkowo mialam problem by dobrze go nałożyć, robiły mi się smugi, przynajmniej tak mi się wydawało. Zrezygnowana zostawiłam go tak do wyschnięcia. Po pewnym czasie okazało się, że struktura lakieru się wyrównała i paznokcie wyglądają jak po zrobieniu hybryd! Wszyscy zachwycają się moimi paznokciami :)

Bez rewelacji

Seria lakierów Golden Rose posiada bogatą gamę kolorystyczną . Niezbyt gęsta konsystencja lakieru oraz niewielki pędzelek umożliwiają wygodną aplikację lakieru. Produkt niestety nie jest trwały, szybko odpryskuje. Niska cena. Nie zdecyduję się ponownie na zakup.

O dziwo, zadowolona z niego jestem!

Słowem wstępu: zaznaczę, że jestem zwolenniczka klasycznego manicure i od kiedy szczęśliwie odkryłam lakiery marki ORLY, praktycznie nie ma już innych na rynku, które spełniałyby moje wszystkie oczekiwania, więc naprawdę bardzo ciężko mnie zadowolić.
I ogromne było moje zdziwienie, że ze z tego jestem naprawdę za każdym razem zadowolona!

Lakier zakupiłam oczywiście przy okazji zupełnie innych zakupów w Golden Rose. Cała seria zwróciła moją uwagę piękną perlistą, mieniącą się w świetle fakturą
i zaryzykowałam.
Wybrałam kolor z palety nude, w kierunku różowego, o delikatnie mieniącej się jakby drobno brokatowo-perłowej fakturze, uniwersalny praktycznie do każdej stylizacji (załączam zdjęcie butelki).

# OPAKOWANIE:
Większa szklana buteleczka, ze stosunkowo długą zakrętką, która dobrze trzyma się w dłoni.
Przyczepiam się tylko do pędzelka, bo jest z tych cieńszych i wymaga większej wprawy. Niemniej sama nieregularna faktura tego lakieru sprawia, że nie odbija się to w żaden sposób na estetyce końcowej.

# PRODUKT/DZIAŁANIE:
Pierwsze moje zaskoczenie to takie, że w awaryjnej sytuacji na upartego nawet 1 warstwa dobrze kryje!
Oczywiście polecam 2 warstwy i wtedy efekt jest naprawdę świetny - dłonie wyglądają bardzo elegancko i stonowanie, sam lakier bardzo ładnie się mieni, szczególnie dobrze komponuje się ze złotą biżuterią/obrączką.
Konsystencja lakieru jest dobra, choć trzeba uważać, by nie rozlać na skórki.
Nie gęstnieje szybko z czasem, a butelka jest z tych większych wiec to duży plus.
Zapach intensywny, jak w przypadku większości lakierów.
Drugie moje wielkie zaskoczenie to trwałość tego lakieru - naprawdę dobra!
Solo odpryskuje po kilku dniach i w dodatku na początku w taki dość niewidoczny sposób, że trzeba się przyjrzeć, a z dobrym top coat wytrzyma jeszcze dłużej, szok!
Niestety jest problem z jego zmywaniem.
Trzeba się przygotować na solidne umęczenie z jego zmywaniem, ale mimo to i tak naprawdę chętnie po niego sięgam.

# EXTRA:
Lakiery dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, niewysokiej cenie.

Lakier od Golden Rose oceniam ogólnie na: dobry z plusem (bardzo dobry rezerwuję tylko dla najlepszych...) - daję zatem naprawdę silne 4 gwiazdki.
Uważam, że lakier ma świetny stosunek ceny do jakości i w kolorze, który mam i recenzuję jest moim MUST-HAVE do każdej stylizacji.

Średni

Lubię lakiery z firmy Golden Rose, ta seria jest jedną z pierwszych którą miałam. Wydaje mi się, że krycie jego zależy od koloru jaki wybierzemy, ponieważ są kolory, które słabo kryją a są i takie, które bardzo ładnie kryją. Dobrze maluje się nim dzięki konsystencji, pędzelek jest trochę mały.

Zawód

Parę lat temu, miałam dwa kolory: niebieski i biały. Ładne kolory pastelowe i matowe. Pigment miały bardzo zadowalający. Niestety nie utrzymywały się one zbyt długo, pędzelek był okropny, strasznie cieniutki i robił smugi. Nie było możliwości pomalować równomiernie. Dodatkowo pędzelek nie sięgał dna i ciężko było reszki zużyć i zasechł szybko w opakowaniu. Musiałam używać rozpuszczalnika. Bubel.

Zadowalający

Bardzo fajny lakier. Dość długo trzyma się paznokci, nie odpryskuje. Zostawia naprawdę ładne wykończenie. Nie schnie bardzo długo. Duża pojemność i tak niska cena są absolutnie warte wypróbowania. Miałam kilka kolorów, każdy był dobrej jakości (nie różni się ona między kolorami). Konsystencja jest odpowiednio wyważona. Moje jedyne zastrzeżenie to pędzelek - trochę za wąski, niewygodnie się nim maluje.

ulubione

Jedna z lepszych serii wypuszczona przez GR. Duza buteleczka za kilka zlotych. Pedzelek dosc duzy, wiec latwo i szyko mozna pokry go lakierem. Dlugo sie utrzymuja, ladnie blyszcza no i mają ogromną baze kolorystyczna. Mam ich chyba z 10 i bardzo lubie!

Przeciętny

Duża gama kolorystyczna, w której każdy znajdzie odcień dla siebie. Pędzelek jest cienki- nie rozprowadza nim się źle, ale preferuję grubsze. Aby kolor pokrył się potrzeba aż 3 warstw lakieru. Tyle warstw niestety skutkuje szybkim odpryskiwaniem lakieru. Zatem wybieramy albo trwałość lakieru albo intensywność koloru. Lakier nie jest zły, polecam dla mało wymagających.

W sumie spoko

Lakier do paznokci Golden Rose. Jak na zwyklaka jest bardzo fajnym "topem" jeśli zależy nam na błyszczących paznokciach. Sam nie nadaje się do nałożenia na płytkę, jednak na białym lub niebieskim lakierze wygląda super. Ma bardzo pojemną buteleczkę, więc spokojnie nam na długo wystarczy. Jego pędzelek jest długi i trudno się nim maluje. Lakier utrzymuje się tak 5 dni na paznokciach i wzmacnia lakier, który nałożymy pod niego. Dość szybko zasycha na paznokciach i twardnieje.

Taki na 3+

To był jeden z pierwszych tanich lakierów w mojej kosmetyczce, który okazał się mieć dobroczynne właściwosci dla paznokci tak realnie. Faktycznie pazurki były w lepszym stanie i mimo smużenia i różnego stopnia krycia - zależało od koloru - nie był to najgorszy lakier.

delikatny ale bardzo ładny

Delikatny z odcieniem naturalnym kolor kremowy . Co prawda żeby dobrze pokrył kolor trzeba nałożyć ok 2 lub 3 warstwy. Kolor jest bardzo naturalny więc nie rzuca się w oczy.Lubię go na co dzień. Jak na zwykły lakier dobrze trzyma się na płytce paznokcia.