Lancome, Oscillation Powermascara (Tusz do rzęs z wibrującą szczoteczką)

Lancome, Oscillation Powermascara (Tusz do rzęs z wibrującą szczoteczką)

Pierwsza na rynku maskara na baterie której nie musisz ładować. Oscillation to nowa maskara, która modeluje rzęsy za pomocą wibracji. Włączasz przycisk, przykładasz do rzęs a 7 tysięcy mikroobrotów powoduje, że tusz dociera nawet do najmniejszych i najbardziej ukrytych rzęs, rozdziela je i nie powoduje ich sklejania.
Maskara idealnie aplikuje tusz. Rzęsy są wydłużone, wymodelowane i jest ich więcej! Stają się długie i piękne jak nigdy wczesniej!

najlepszy na swiecie , jak dotad

za 1 pociagnieciem rzesy wydluzone i zageszczone, czarne - idealne jak przedłużone.
\\nWydajny - jak dla mnie ok. 0,5 roku.
\\nJeszcze nigdy nie mialam takiego tuszu- a go wycofali niedawno!!!
\\nOdpowiedni dla długich rzęs i podkreconych- chodzisz na trwałej-czyli dla mnie:D
\\nSzczotka nie poraża, a wibracja czasem sie z trudem wlacza- przez zly wlacznik - co nawet bez tego dawalo porazajacy efekt!
\\nMam nadzieje ze albo wprowadza w nowej szacie albo spowrotem do niego wrócą w starej - bo nie mam czasu siedziec i nakladac 4 warstw plus rozdzielanie , szczegolnie o 5 rano.

eh, średniak

Dostałam w prezencie. Uwielbiam kosmetyki więc oczka mi się zaświeciły. ale niestety..... szczoteczka jak dla mnie do kitu. krótkie "kolce" przez co nie da się precyzyjnie wykończyć makijażu. bardzo mi było przykro. W końcu nie kosztuje 20 zł. Może gdyby tak było, ocena byłaby lepsza. Ale PŁACĘ - WYMAGAM! I dobrze że to prezent a nie za moje pieniążki bo byłabym zła, a teraz tylko smutna :(
W ogóle sam układ włosków (silikon, plastik?) na szczoteczce beznadziejny!! Więc przełożyłam szczoteczkę od innego tuszu. Sama maź jest ok. Nie osypuje się itd, ale powtarzam, nie za tą cenę. są lepsze! Uwierzcie.
mam raczej długie rzęsy, ale nie wyobrażam sobie kogoś z krótkimi i rzadkimi kupującego ten tusz. przypuszczam że nawet zajęcia z gimnastyki artystycznej by mu nie pomogły.

Yes!

Fantastycznie wydłużający i podkręcający tusz do rzęs, który idealnie podkreśla i nadaje uroku. Szczoteczka sama w sobie jest genialna. Jedyne, co mnie zniesmaczyło, to to, że po 3 tygodniach używania, wyczerpały się bateryjki i skończyły się wibracje.
Maskara sama w sobie warta zainwestowanych pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: trzy

rewelacja

Mam wersje wodoodporna,ktora z latwoscia sie zmywa.Tusz jest swietny,efekt pieknych rzes,super je unosi,ale nie wywija,pogrubia i delikatnie wydluza,ja go kupilam przypadkowo na wyprzedazy za 15 e.Bardzo wydajny.Naprawde polecam.

Używam tego produktu od: czerwca

wibrująca porażka...

tusz idealny dla osób, które:

- chcą osiągnąć efekt tzw. pajęczych nóżek - nawet z gęstych i grubych rzęs jest w stanie zrobić pozlepiane badyle,

- lubią mieć po godzinie warstwę osypanego tuszu pod okiem

- lubią łaskotanie w oko (wówczas należy włączyć wibracje)

Generalnie tragedia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 1/3

Dla mnie bomba!

Dla moich rzęs jest idealna, tzn ta szczoteczka - nie przez oscylację, ale kształt. Ja mam gęste i grube rzęsy, trzeba bardzo uważać malując je, by się nie posklejały i wyglądały naturalnie. No i ta mascara radzi sobie z tym perfekcyjnie. Nie kruszy się, nie rozmazuje, jest trwała, rzęsy pokryte, podkręcone, lekko pogrubione, a co najważniejsze każda z osobna. Nie używam tego "wibratorka" :) Poza tym jest baaaardzo wydajny - mam opakowanie czarnego od roku z okładem, a jeszcze bez trudu i bez rozcieńczania płynem do demakijażu pięknie pokrywa rzęsy. Kupiłam sobie też brązowy - świetnie wygląda. Może dla krótszych rzęs on nie będzie zbyt dobry (dlatego nie wiem, czy można go wszystkim polecić), ale dla moich jest wprost idealny.

tylko gadżet

Według mojej oceny tusz ten jest marnej jakości. Jest wodnisty i w trakcie aplikacji nieefektownie skleja rzęsy. Szczoteczka cieniutka, giętka, z krótkimi włoskami sprawia że trudno jest ją manewrować i nic nie pomaga wibratorek który nie wiem tak naprawdę po co jest. Nic nie robi tylko brzęczy:-)
Ten produkt jest kierowany do gadżeciarek. Tylko i wyłącznie.

kocham!

Oscillation łączy wszystkie zalety tuszy Lancoma, a przy tym ma fajną wibrującą szczoteczkę.
rzęsy są nieziemskie i takie pozostają przez wiele godzin.
tusz ma odpowiednią konsytencję i nie wysycha za szybko, można spokojnie modelować rzęsy przez dłuższą chwilę.

aktualnie to moj numer 1 ;)

niewypał

Bardzo lubię tusze Lancome, najbardziej chyba Fatale, więc pomyślałam, że to będzie jego udoskonalona wersja i dlatego się skusiłam. Niestety ... zawód.
Tusz ma wodnistą konsystencję - chyba aż za bardzo, bo wprawdzie długo nie wysycha w opakowaniu, co teoretycznie pozwala na dość długie używanie, ale też nie chce zaschnąć na rzęsach, a jak w końcu zastygnie, to tworzy na końcówkach rzęs takie załamujące się strzępki, które po jakimś czasie się kruszą i osypują. Nie wiem, czy to jest kwestia samego tuszu, czy szczoteczki, która jest wg mnie beznadziejna - zbyt giętka, nie pozwalająca ani na wydłużenie, ani pogrubienie, ani podkręcenie rzęs. Przez to tym tuszem trudno uzyskać jakikolwiek zadawalający efekt.
Poza tym, jak było do przewidzenia, wibrująca szczoteczka jest całkowicie zbędnym gadżetem - może ze dwa razy spróbowałam tuszować rzęsy włączając ten idiotyczny bzyczący "wibratorek", ale żadnych (zwłaszcza lepszych) efektów to nie daje.
Wg mnie niewypał.

Koszmarek.

Najbadziewniejszy tusz świata moim zdaniem. Pomysł z wibrującą szczoteczką, beznadziejny zresztą, nie mógł uratować marnej jakości osypującego się i zmieniającego rzęsy w musze nóżki kosmetyku. Efekt na rzęsach po jednej aplikacji w zasadzie żaden poza dodaniem koloru, po dwóch ma się 3 grube, posklejane rzęsy i oczy podrażnione osypującym się tuszem. Nie jestem zaskoczona, bo kolorówka Lancome generalnie jest raczej słaba, ale ten tusz to megaporażka. Stanowczo nie polecam. Używam tego produktu od:miesiąc, kilkanaście prób
Ilość zużytych opakowań: żadnego nie będzie, bubel wylądował w koszu

ojojoj

Maskare zakupilam w promocji(na szczescie:)), czyli wyszlo mi jakos o polowe taniej. Lubie kosmetyczne nowinki wiec sobie pomyslalam czemu nie:)Niestety maskara jest okropna, po pomalowaniu mialam chyba ze trzy rzesy, strasznie skleja! Wogole jakas taka dziwna konsystencja,taka jakas ciapka.Oddalam ja mamie myslalam ze moze ona sobie z nia poradzi, co prawda jakos tam malowanie wyszlo, ale za to maskara bardzo sie kruszy. Ogolnie nie polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca

przeciętna

Maskara bardzo przeciętna. Nie widzę, żeby to całe wibrowanie cokolwiek dawało. Ciężko się nią umalować, rzęsy wyglądają jak umalowane od połowy. Nie zdarzało mi się to z innymi maskarami Lancoma. Trwałość ok, pogrubienie i wydłużenie przeciętne, jeśli bardzo się postaram to nawet niezłe. Biorąc pod uwagę, że jest droższa od Hypnose to naprawdę nie warto kupować.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy