Clinique, Gentle Light Powder (Puder sypki transparentny)

Clinique, Gentle Light Powder (Puder sypki transparentny)

Transparentny, bardzo drobny sypki puder stanowi doskonałe wykończenie dla każdego typu skóry i każdego stylu makijażu. Utrwala makijaż, redukuje widoczność porów, pozostawia cerę gładką i jednolitą z matowym wykończeniem.

Mój KWC ! Najlepszy jaki miałam !

Najlepszy puder jaki miałam, wart swojej ceny, zresztą puder jest bardzo, bardzo wydajny - mi starcza na około 2 lata, przy codziennym używaniu.

Mam odcień 03, który idealnie stapia sie ze skórą, matowi ją na ok 5h, koryguje niedoskonałości. Nie tworzy efektu maski, skóra nie jest przesuszona. Idealny!

Jedyny minus to pędzelek, który jest do niego dołączony - wg mnie jest on do niczego i warto zakupić jakiś lepszy i większy ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat

Puder ma dobrą konsystencję, dobrze matuje, choć konieczne są poprawki w ciągu dnia, niewidoczny na skórze. Jedyny minus - niezbyt zachwycający aplikator, trzeba włożyć gąpeczkę zamiast pędzla do środka, żeby można było go przenosić w torebce bez wysypywania się. Jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1, zostało mi jeszcze 1/4 opakowania

Wspaniały!

Poleciła mi go koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Pięknie matowi moją buzię, nie obciążając jej i nie zatykając porów. Jest praktycznie niewidoczny, daje tylko efekt matowienia. Nie wysusza, co niestety powodowały inne pudry. Pędzelek jest taki sobie, natomiast nie kupiłam tego produktu dla pędzelka.

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Oczekiwałam czegoś więcej

Warto zacząć od tego, że puder nie do końca jest warty tej ceny. Owszem ma działanie matujące i jest transparentny, ale nie do końca - mam ciemną karnację i przy poprawce po południu widać różnicę między normalnym kolorem cery, a po użyciu pudru. Matuje owszem,ale nie na długo. Są lepsze (i DUŻO tańsze kosmetyki).
Plusy:
-matuje, ale na krótko
-transparentny
-dobry dla każdej cery
-nie uczulał

Minusy:
-efekt matowania krótkotrwały
-przy większej ilość widoczny
-drogi
-niedostępny w mniejszych miastach

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nie zachwyca

Przede wszystkim ten puder zdecydowanie nie jest wart tej ceny, bo za połowę kwoty można kupić o niebo lepszy. Bardzo chciałam się z nim polubić, ale mimo wielu podejść nie udało się. Przemęczyłam się z nim do końca i na pewno więcej się nie skuszę.
Plusy:
- jest rzeczywiście transparentny
- matuje (choć słabo i na krótko) i jednocześnie jakby rozświetla twarz (też na krótko)
- nie zapycha
Minusy:
- słaby mat i brak efektu wyrównania kolorytu skóry
- ponieważ jest transparentny, nie widać go na buzi, więc łatwo przesadzić, a wtedy daje efekt zmęczonej twarzy
- aplikator - koszmarny
Ogólnie słaby produkt, nie zachwyca. Nie upiększa, wręcz przeciwnie, moja twarz wyglądała na szarą i zmęczoną mimo że próbowałam go używać na różne kremy i podkłady. Fajnie wygląda przez godzinkę, może dwie, a potem szarzeje. Taki nijaki - są lepsze i tańsze.

Używam tego produktu od: męczyłam się prawie rok

Świetny na lato!

Po tym jak spodobał mi się Blended Face Powder postanowiłam wypróbować kolejny sypki puder, tym razem Gentle Light ze względu na to ze nadeszło lato i przydałoby się rozświetlenie na twarzy.

Puder absolutnie spełnia moje oczekiwania, matuje, choć przy dużych upałach nie poradzi sobie idealnie. Ma śliczne drobniutkie drobinki rozświetlające, ale nie są one dominujące tylko dyskretne:) Łatwo się go nakłada, nie wiem jak z wydajnością ale po miesiącu używania nie widać specjalnego ubytku więc myślę że wydajny.

Na pewno nie rozstanę się z nim szybko:) polecam!Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Nigdy więcej

Skusiłam sie na puder i podkład Clinique z uwagi na fenomenalne recenzje. mam skóre normalną bezproblemową a ten puder zmasakrował mi twarz.Podskórne grudki, bolące gule to wynik stosowania tego pudru. Totalny zapychacz. W momencie kiedy puder odstawiłam skóra baaaardzo powoli a le wraca do siebie. niestety trudniej pozbyc sie przebarwień niż kaszki. Chętnie się go pozbędę. Nie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/4 pełnowymiarowego opakow.

super cena super produkt

Świetny puder.Nie zmienia koloru,tj;nie ciemnieje,bardzo długo się utrzymuje,dzięki czemu nie muszę często "pudrować noska".Dołączony do niego pędzelek,przydatny,gdy długo jestem po za domem,mogę szybko odświeżyć makijaż.Łagodzi rysy i kryje moje pajączki,z którymi niektóre podkłady sobie nie zawsze radzą.super wydajny.Cena bardzo korzystna licząc gramaturę pudru.Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:3 m-cy

bardzo dobry

Pierwszy raz zetknęłam się z tym pudrem kilka lat temu i bardzo mi się spodobał ale eksperymentowałam dalej.
Rok temu znów do niego wróciłam bo w Stanach znalazłam kolor, który u nas jest niestety niedostępny 03 Glow. Wróciłam do niego i odkryłam ten puder na nowo.
Jest bardzo dobry:
- bardzo lekki, matuje i wygładza a kolor pasuje do każdego podkładu
- twarz wygląda po nim bardzo świeżo, jakby pokryta jedwabiem
- drobinki rozświetlają pięknie twarz ale nie ma mowy o tandetnym błyszczeniu
- no i ten pędzel dołączony do opakowania na który można zabrać zapasik pudru do kosmetyczki i w razie potrzeby odświeżyć makijaż
- bardzo bardzo wydajny
Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Edytuje po dluzszej chwili. Dodalam gwiazdke, gdyz po kolejnym opakowaniu stwierdzilam, ze jest genailny!

Świetny ale nie na codzień

Kupiłam ten produkt wraz z miniaturką Blended Face Powder & Brush dla porównania. Skóra jest po nim świetlista, pięknie "błyszczy" efekt jest naprawdę trudny do opisania, twarz jest śliczna a drobinki nie rzucają się w oczy dają efekt pięknej promiennej cery.

Nie wiem czy kupiłabym całe opakowanie bo jest to produkt który według mnie nie jest do stosowania przez cały rok zimą i jesienią wolę tradycyjny blended face powder a wiosną i latem efekt rozświetlenia, bo przy takim zimowym dziennym świetle delikatnie widac drobinki ( nie jest to nachalny brokat można to podpiąć pod podkład rozświetlający ) latem kiedy słońce pięknie świeci skóra jest po prostu piękna! nie mieni się daje jednolite rozświetlenie. Naprawdę ciężko to opisać polecam kupić miniaturkę i samemu się przekonać, ja używam również jako rozświetlacza lub po aplikacji podkładu jako taka sucha baza pod cienie
Po dłużysz zastanowieniu się i użyciu dla potwierdzenia tego co napisałam stwierdzam jednak że kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: !/2 opakowania 4.2g

Jak dla mnie bardzo dobry puder! Przede wszystkim bardzo wydajny. Uzywam odcienia 06 glow na kosci policzkowe i uzysuje tym samym bardzo fajne wykonczenie makijażu.Puder na skórze wyglada bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: ok 9 miesięcy

polecam

Bardzo lekki ,dobrze matuje i wygładza,mam odcień 03 transparentny bardzo uniwersalny jego kolor pasuje do każdego mojego podkładu oraz skóry w zimie i w lecie,opakowanie olbrzymie 35gr dlatego ciężko go skończyc ;),bezzapachowy (co akurat dla mnie jest wadą)

Używam tego produktu od:5lat