Ziaja, Krem ogórkowy (stara formuła)

Ziaja, Krem ogórkowy (stara formuła)

Delikatny krem nawilżający polecany do cery normalnej, tłustej i mieszanej, szczególnie ze skłonnością do wyprysków. Zawiera wyciąg z miąższu ogórka, bogaty w kwasy organiczne, enzymy, mikroelementy i siarkę oraz wit. A, E, B5 (D-Panthenol). Doskonale pielęgnuje, tonizuje i delikatnie wybiela skórę.
Substancje aktywne:
wyciąg z miąższu ogórka, witaminy A, E, B5.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Hexyl Laurate, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Dimethicone, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Akryl Acrylate Crosspolymer, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Sodium Hydroxide

Cena: kilka zł / 50 ml

Słabiutki

nawet gdy posmaruję się tym kremem na noc rano wstaję z tłustej mazią na twarzy więc ewidentnie nie jest przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej. mam wrażenie jakby go wymieszali pół na pół z wodą bo konsystencja jest do niczego po za tym irytuje mnie zapach ogórka. Chyba wrócę do Soray lub Lirene bo nawet za te pieniądze nie warto go kupić. bynajmniej do mojego typu cery.

Ilość zużytych opakowań: 1/20

nie polecam

Skusiłam się na ten krem z powodów "rozjaśniających".
Po 1 stosowaniu tego kremu bardzo i to bardzo zaczęła piec mnie skóra, od razu zmyłam krem.. wyszło na to, że mam czerwone wypieki na policzkach i czole.
Ehh.. to przez to, że mam skórę wrażliwą, a krem jest do skóry mieszanej. Cóż mówi się trudno.
Już go nie stosuje, nie wiem czy rozjaśnia cerę.
Zaletą jest mała cena, duże opakowanie, u wydaje mi się wydajnym kremem.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

dobry, ale ma minusy

Kremu używałam jakiś czas temu, ogółem podobał mi się , ale jest zbyt wydajny :)

+ nawilżał
+ nie zapychał
+ pomagał mi w walce z wypryskami
+ tani
+ nietestowany na zwierzętach

- jest bardzo wydajny ( duże opakowanie) nie mogłam go długo skończyć, w końcu miałam dość jego ogórkowego zapachu.

Używam tego produktu od:używałam rok temu

NIE!

Niefajny. Za tłusty, zapycha pory. Nic nie robi. Nawilża baaaardzo słabo. Jedyną jego zaletą jest to że jest tani, a to niestety za mało nawet na 2 gwiazdki. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:miesięcy

zbyt tłusty

Dla cery tłustej i trądzikowej stanowczo za tłusty. Nadaje się tylko do stosowania na noc. Plusy za świeży, ładny zapach, niską cenę i w sumie żadnych negatywnych wpływów na stan cery. Można wypróbować, ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od: z przerwami, kilka lat

smalec na twarzy!

Krem już oceniałam, ale recenzję usunięto więc nie będę znowu się rozpisywać!

nie nawilża,a natłuszcza
zbyt ciężki i za gęsty!
zapach nieprzyjemny
opakowanie duże,słoiczków nie lubię-tubka byłaby lepsza przy tak dużej pojemności
lepiej sprawdza się na noc niż na dzień,bo nie ma filtra, pod makijażem też sprawdza się średnio-niektóre podkłady się na nim rolują!

polecam tym,dla których mat nie jest wskazany- świeci się paskudnie!

Nie jest to moje antyKWC,ale niewiele mu do tego brakuje!

Używam tego produktu od:sierpień 2007

dla mnie super ;)

Mam krem ogórkowy ziaja, tylko w innym opakowaniu [chyba nowsza wersja]. Właściwoście te same, więc zdecydowałam się na opinię.
Jak dla mnie ma praktycznie same plusy, dobrze nawilża, ładniej pachni i ta cena 6 zł ;) Wydajny, używam go od miesiąca conajmniej 1 rdziennie, a zużyłam może 1/10 opakowania.

polecam

Dobry

Tak naprawdę lubię ten krem. Skóra po nim jest miła w dotyku, świeża i nawilżona (ale nie na dlugo) ,dobrze się nadaje pod makijaż, bardzo niska cena i duża pojemność. Ale jeżeli ktoś ma cerę problemową i potrzebuje porządnie nawilżyć twarz, musi poszukać czegoś innego.

Przyzwoity

Z całej serii najkrócej używam kremu, ale prawdę mówiąc, najbardziej mi się podoba. Daleko mu do ideału, bo jest odrobinę zbyt tłusty, moim zdaniem za duże jest też pudełko 100 ml. Ogólnie jednak jest dobry, nawilża i wygładza, lekko rozjaśnił moją cerę i prócz tego nieco poprawiła się jej kondycja. Stanowi dobrą bazę pod makijaż. Wydaje mi się, że byłby dobrym kosmetykiem na jesień/zimę, latem jego formuła jest chyba zbyt ciężka. Trochę już mi się nudzi, więc nie wiem, czy kupię go znowu.

Ogorkowy i mily

Kremik ladnie pachni jest napewno wydajny nadaje sie do mieszania nawet z podkladami matujacymi.. Nie powoduje blyszczenia u mnie skory a mam mieszana.. super nawilza. Kosztowal 7 zl a jest 100ml starczy mi na okolo pol roku :) Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

ODejmuje-slabo nawilza i jest za lekki nieco:(

NIEEEEEEE!!!

Do cery tłustej i mieszanej?! Kto to wymyślił??? Krem na twarzy tworzy tłustą błonę, jakbym wysmarowała się smalcem... Zatyka pory - nigdy nie miałam tylu pryszczy co podczas stosowania go. I na dokładkę po prostu cuchnie. Totalny niewypał - nigdy więcej!!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

sic!

"krem ogórkowy do cery normalnej, tłustej i mieszanej"??

powtarzając za pewną reklamą:
"jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego...."

to raczej krem do cery przesuszonej... zostawia strasznie tłusty film! więc mówię mu: "dzięki... mam dość własnego" :)

Używam tego produktu od:miesiąca