Shiseido, The Skincare, Eye Revitalizer (Krem pod oczy)

Shiseido, The Skincare, Eye Revitalizer (Krem pod oczy)

Idealny jako pierwszy krem pod oczka dla młodej skóry. Aksamitny, bezzapachowy, świetnie i długotrwale
nawilża dekilatne partie wokół oczu (ja używam go również na powieki i nie zanotowałam żadnych nieprzyjemnych skutków). Dodatkowym atutem jest opakowanie - szczelna, "apteczna" tubka, które zapewnia sterylność produktu. Mimo, że ma konsystencję gęstego i dość tłustego kremu bardzo ładnie i szybko się wchłania, a także utrzymuje cienie do powiek na właściwym
miejscu. Aha, przetestowałam również aplikację na makijaż, a konkretnie kąciki oczu wysuszone od wiatru - sprawdził się doskonale.

całkiem całkiem

Dostałam próbkę tego specyfiku przy okazji zakupów w Sephorze. Miała ona jedynie 2ml, więc zakładałam że starczy mi na max 2 tygodnie stosowania, jednak bardzo się pomyliłam, gdyż używałam go w miarę regularnie przez około... pół roku, co daje mi podstawy do porządnego zrecenzowania tego kremu pod oczy.
Opakowanie jest proste, bez zbędnych bajerów, w formie tubki, czyli coś co najbardziej lubię. Higienicznie można wydobyć z niej dokładnie tyle kosmetyku ile się chce.
Kosmetyk teoretycznie miał być bez zapachu, jednak ja wyczuwam w nim lekką kremikową nutę, nie ma ona jednak wpływu na jego stosowanie, nie podrażnia w żaden sposób oczu, więc może być spokojnie stosowany przez wrażliwców.
Konsystencja jest delikatna, kremowa, jednak kosmetyk nie wchłania się idealnie i po nalożeniu obszar pod oczami świeci się, mimo stosowania minimalnej jego ilości, co dla mnie wyklucza go ze stosowania na dzień.
Mam dopiero 18 lat, jednak z powodu niedosypiania przedmaturalnego potrzebowałam czegoś, co poprawi stan mojej skóry pod oczami. Krem Shiseido ładnie ją nawilżył, zmniejszył delikatnie opuchnięcia i lekko rozjaśnił cienie pod oczami. Jest piekielnie wydajny, nie wiem jak długo zajęłoby mi zużycie pełnowymiarowego opakowania, na szczęście miałam jedynie jego próbkę. Mimo sporej ilości zalet, jego działanie jest raczej bardzo delikatne i mało spektakularne. Nie wiem ile kosztuje duże opakowanie, sądząc po renomie marki nie jest to mało, dlatego uważam że na pewno nie byłby wart wydania większej kwoty pieniędzy

Ilość zużytych opakowań: 2ml próbki

Nawilża i delikatnie wygładza

Krem idealnie nawilża i sprawia, że moje zazwyczaj podkrążone i delikatnie sine oczy wreszcie zaczęły świetnie wyglądać! Wygładził nawet delikatne linie, które grzechem nazwać było by zmarszczkami... Nie mam jeszcze poważniejszych problemów ze skórą pod oczami, więc ten mi w zupełności wystarczał.

Znalazłam ostatnio jego odpowiednik w postaci Eluage Avene, który choć przeznaczony dla Kobiet po 40 - tym roku życia dla mnie jest super:)

Używam tego produktu od: już nie używam

sredni

Plusy:Łatwo się nakłada, szyko się wchłania, nawet dobrze nawilża, ale niestety oczy moje źle reagują na ten krem - uczula. Za tę cenę mógłby przynajmniesz zmniejszać cienie pod oczami.Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie wiem

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1 Kupilam .ten kremik pod oczy wraz z emulsja ale jak sie okazalo nie sprawdzil sie on tak dobrze jak emulsja.Pomimo tego ze dobrze sie wchlania,nie pozostawia tlustego filmu , jednak nie radzi on sobie z pierwszymi drobnymi zmarszczkami ogolem oceniam go na 3+

może być

Krem ogólnie bardzo przyjemny, świetnie się wchłania mimo gestej konsystencji, ładnie nawilża i rozświetla skórę pod oczami. Jednak nie jest to krem dla mnie, bo oczekuję od kremu, że zlikwiduje cienie pod oczami i wygładzi pierwsze zmarszczki, a ten tego nie robi. Dlatego za tę cene raczej już nie kupię tego kosmetyku.

niestety nie dla mnie

Kremik rzeczywiście doskonale nawilża, doskonale się nakłada, świetnie sie wchłania. Zapach b. delikatny, prawie niewyczuwalny. "Apteczna" tubka dużo lepsza od słoika, nie trzeba palców wkładać do środka i jest to bardziej higieniczne. Niestety... nie mogę go używać gdyż oczy mnie po nim pieką. Testowałam 5 dni, aby się upewnić że to od kremu. Dlatego radzę przed zdecydowaniem sie na zakup poprosić o próbkę, bo szkoda wyrzucić 200 zł.

bardzo dobry

Dostałam w prezencie od mojej siostry.Na początku wydawało mi się, że ma zbyt gęsta konsystencję.Taka biała maść.Ale jak się pózniej okazało krem szybko się wchłania,trzeba go wklepywać, a nie rozsmarowywać,po czym od razu od nałożenia ma się uczucie świeżości.Od razu czuje się lekkie schłodzenie skóry wokół oczu, bardzo przyjemne.Porównałabym to do chłonięcia wody przez skórę :) Długo nawilża. Nie wałkuje sie pod makijażem. Bardzo szybko się wchłania.Nie pozostawiam tłustej, lepkiej warstwy.Średnio wydajny.Dałabym może i pięć gwiazdek, ale minusem jest niestety cena :(

Oceniam na 4.00

Sama go zgłosiłam i opisałam. Dodam tylko, że jeżeli któraś z Was liczy na usunięcie zmarszczek czy cieni pod oczami to musi sięgnąć po coś silniejszego, bo ten kremik nie jest przeznaczony do tego typu "zadań bojowych", jego głównym przeznaczeniem jest nawilżanie i niwelowanie niewielkich opuchnięć.