Matrix, Biolage Fortetherapie, Strengthening Shampoo (Szampon wzmacniający)

Matrix, Biolage Fortetherapie, Strengthening Shampoo (Szampon wzmacniający)

Szampon przeznaczony do stosowania do włosów zniszczonych lub uszkodzonych zabiegami chemicznymi. Delikatnie myje włosy, rewitalizuje je i odzywania. Włosy stają się elastyczne, sypkie i lśniące. Polecany do codziennego stosowania. Zawiera wyciąg z bambusa, owocu mango, guarany oraz ceramidy.

Zwykły szampon.

Lubię maski MATRIX. Postanowiłam wypróbować tez szampon, gdyż- mimo wszystko- wpływa on na finalny wygląd włosów po umyciu w dużym stopniu.

Jest to bardzo mocno nietrafiony zakup. Jedyne, co robi ten kosmetyk- myje. Nic więcej. Włosy po umyciu plączą się, ich wygląd pozostawia wiele do zyczenia- sianko! Nie wiem, który składnik tak na moje włosy działa, ale jestem zawiedziona. Do tego już po 1 dniu włosy są przetłuszczone co nigdy przy stosowaniu Babydreamu nie miało miejsca...

Taki efekt dają szampony za 5 zł.
Za ładny zapach nie dałabym tak dużo pieniędzy.

Genialny

Szampon naprawde wart swojej ceny, nie jest on najtanszy ale zdecydowanie polecam. Osobiście mało prostuję włosy. Raczej okazyjnie poddaje je takim zabiegom ze względu na szybkie niszczenie się włosow ale chciałam wypróbowac ten szampon. Jest naprawde dobry. Jednak polecam uzywanie go wraz z odzywka jest o wiele lepszy efekt. Po pewnym czasie stosowania czułam ze włosy sa mocniejsze nie sa takie słabe nie rozdwajaja sie tak bardzo naprawde szampon godny polecenie . Minusem jest cena tego szamponu jednak cel uświeca środki i tak jak mówiłam polecam stosowanie go z odżywka sam szampon cudów nie da :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca