Avon, Naturals, Banana & Coconut Milk, Body Spray (Spray do ciała `Banan i mleczko kokosowe`)

Pielęgnuje i nawilża skórę. Zapewnia zdrowie i piękno. Nadaje ciału piękny bananowo - kokosowy zapach.

mmmm..:)

super zapach,mega słodki a ja takie uwielbiam :) od razu miałam lepszy humor po spryskaniu się tą mgiełka:) zapach długo sie utrzymuje,nawet po upraniu,wicaz było go czuć na ubraniu super!

Używam tego produktu od: uzywałam kilka lat temu

hmmm...

Zachwyciłam się zapachem bo lubię słodkie zapachy ale po jakimś czasie zaczął mnie denerwować, no i bardziej mi przypominał wanilię nie banana :D
No i krótko się utrzymuje na ciele... no ale to nie perfumy tylko mgiełka :)

Używam tego produktu od: jakiś czas

WRÓĆ!

Uwielbiałam tą mgiełke, mam wielką nadzieje, że wróci do oferty. Potrafiłam ot tak wyciągnąć mgiełke z torebki, żeby tylko powochąć ten smakowity zapaszek. Może nie był trwały, ale zapach miał obłędny!

Ilość zużytych opakowań:1 zużyte

Spoko.

Skusił mnie zapach w katalogu, uwielbiam takie rzeczy :) bardzo słodki, fajnie się nim popsikać , szczególnie w ciepłe dni, ale zapach utrzymuje się za krótko. Przy powąchaniu skóry centralnie coś tam czuć, ale to nie perfumy :(

Używam tego produktu od:1 rok

Nie warto.

Spray ma bardzo chemiczny zapach, bardzo sztuczny.
Warto dodać, że jest "duszący" jak na ciepłe dni.
Pachnie bardziej sztucznym kokosem, niż bananem. Dużo intensywniej niż myślałam.
Dodatkowo czuć alkohol, no i piecze jak się ma wrażliwą skórę (podrażnia).

Nie polecam.

Używam tego produktu od: kupiłam parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nigdy więcej!

Powąchałam stronę z tym sprayem w katalogu i ponieważ uwielbiam słodko-owocowe zapachy stwierdziłam, że po prostu muszę go mieć. Niestety, po 3 dniach używania miałam go szczerze dość - oprócz chemicznego zapachu banana i kokosa było czuć wyraźną woń alkoholu, która snuła się za mną do końca dnia. Po kolejnych 2 tygodniach prób przekonania się do niego poszedł dalej w obieg. Zdecydowanie NIE polecam.

Używam tego produktu od: niecałe 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Śliczny bananowo- kokosowy zapach, idealny na lato,
polecam wszystkim ;)
zapach trzyma się średnio długo, trudno mi określić, ale jest przepyszny

przesłodko lecz krótko...

Zapach cudowny taki słodki (lecz jakby alkoholem zajeżdżało ...)jednak to taki "sprinter"jakieś 15 minut i POSZEDŁ...!!!!!!
Ogólnie zły nie jest ,bo niska cena i ładny zapach ...Tak polecam ,ale nie polecam całkiem(wiem głupoty wypisuję ,więc już skończę...).

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Mieszane uczucia.

Zalet:
*śliczny zapach
*tani
*łatwa w użytkowaniu buteleczka
I to chyba tyle z plusów.

Mgiełka ma cudny zapach, naprawdę miodzio, przyjemny wakacyjny powiew. Niestety trwałość dramat! Mgiełka wietrzeje po jakiś 15minutach, co się za tym ciągnie? Opakowanie się szybko kończy, bo ciągle się nim spryskuje. Ogólnie rzecz biorąc mało wydajny, mimo ceny 9,90zł wolę wydać trochę więcej na inną mgiełkę, której zapach będzie wyczuwalny na skórze.

Używam tego produktu od: 3 mies