Dr Irena Eris, Incentive, Napinający krem przeciwzmarszczkowy SPF 20 na dzień

Dr Irena Eris, Incentive, Napinający krem przeciwzmarszczkowy SPF 20 na dzień

Krem na dzień, zawiera filtry ochronne SPF 20. Polecany do codziennej pielęgnacji, po 40 roku życia.
Formuła kremu oparta jest na HexaPeptideC™, skutecznie poprawiającym zdolności regeneracyjne i komunikację miedzy komórkami skóry. Już po trzech tygodniach stosowania, skóra staje się gładsza (o 33%*), a zmarszczki mniej widoczne i wyraźnie spłycone (o 27%*). BioComplex chroni i regeneruje włókna kolagenu i elastyny oraz doskonale wspomaga skórę w walce z wolnymi rodnikami. Filtry UVA i UVB zabezpieczają skórę przed promieniowaniem UV. Lipidy masła kakaowego wygładzają skórę, nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Wosk z oliwek rewelacyjnie odżywia (o 66%*) i nawilża skórę (o 18%*). Krem posiada aksamitną konsystencję i łatwo się wchłania.

polecam całą linie

krem bardzo dobry, wchłania sie świetnie, cera nie błyszczy sie : jest gładka i napięta, zapach nie przeszkadza..nawet powiem jest ładny. Krem jest doskonały pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50ml

Jednak skuteczny

Mam mieszane uczucia! Krem ma dziwny zapach, raczej niemiły, wałkował się niemiłosiernie, makijażu zrobić nie sposób!
Ale za to pięknie rozjaśnia i wygładza cerę, drobne zmarszczki są wypełnione, efekt niesamowity!
Zwłaszcza to rozjaśnienie jest niezwykle spektakularne.
Na dzień się nie nadawał zupełnie i stosowałam na noc. Byłam rano bardzo zadowolona, choć przez godzinę po aplikacji było niemiło spojrzeć w lusterko, mimo cieniutkiej warstwy krem było po prostu widać.
Krem nie jest tani i nie wiem czy zdecyduję się na zakup, pomimo jego skuteczności.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek

nie ma do czego się przyczepić

Kupiłam i jestem bardzo zadowolona, wchłania się z szybkością światła zostawiając delikatną powłoczkę, co ja osobiscie cenię. Bardzo ładnie nawilża i natłuszcza, a skoro to robi i te ewentualne zmarszczki są mniej widoczne. Buzia jest gładziutka i elastyczna, no czego chcieć więcej, opakowanie, jego design jest ok.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania