Oriflame, Style Solutions, Straight & Sleek Leave - In Treatment (Odżywcza maseczka wygładzająca i prostująca włosy)

Suche, niesforne włosy stają się bardziej gładkie i proste, nie puszą się, łatwiej się układają. Nie spłukuj.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Octyldodecanol, Polysorbate 20, Dimethiconol, Dicaprylyl Ether, Parfum, Soytrimonium Chloride, Polyquaternium-39, 2-BRromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citronellol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Phenoxyethanol, Methylparaben.

Cena: 10,90zł / 125ml
/m/

Nic szczególnego

Trochę się zawiodłam, kupiłam go bo codziennie prostuję włosy i myślałam że troche mi je wygładzi, nawilży itp., ale szczerze mówiąc niczego takiego nie robił.

zawiodłam się

kupiłam zachęcona ceną,w promocji około 6zł kosztowała.włosy po niej były napuszone,szybko sie przetłuszczały.kiedy użyłam prostownicy były w miare proste cały dzień,jednak musiałam sie przy prostowaniu namęczyć czego nie muszę robic przy innych kosmetykach.zapach ładny,i to chyba jej największy plus.

Używam tego produktu od:nie pamietam