Dove, Heat Defense Therapy, Mgiełka do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury

Mgiełka zabezpiecza włosy podczas procesu stylizacji, kiedy są one najbardziej narażone na działanie wysokiej temperatury. Zawiera kopolimery zabezpieczające włosy przed wpływem przegrzania. Może być stosowana zarówno na mokre jak i na suche włosy. Pomaga w układaniu zapewniając trwałość fryzurze.

Cena: 19zł / 150ml
/m/

całkiem niezły

Jestem bardzo zaskoczona tyloma negatywnymi recenzjami tego produktu, gdyż według mnie był dobry. Był bardzo wydajny, starczył mi na 1.5 roku, a używałam go codziennie rano do prostowania grzywki. Zapach przyjemny, produkt nadaje śliczny połysk włosom - jedyny minusik tego produktu to to, że pod koniec dnia (zwłaszcza latem) grzywka była już lekko przetłuszczona i nie wyglądała tak świeżo, ale to też po części \'sprawka\' kontaktu włosów z moją przetłuszczającą się skórą. Włosy były przez cały dzień proste tak jak chciałam, jedynie przy naprawdę dużej wilgotności latem musiałam poprawiać grzywkę 2 lub 3 razy w ciągu dnia. Mam wrażenie, że bardzo dobrze chronił moje włosy przed wysoką temperaturą, gdyż moja grzywka przez cały czas używania produktu wyglądała dobrze, żadnych rozdwajających się końcówek czy przesuszenia. Miałam zamiar go znowu kupić ale przeczytałam o Tresemme, więc to będzie moja następna mgiełka ochronna :)

Używam tego produktu od: styczeń 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

może być.

używałam go dość dawno.
zapach był świetny,i muszę przyznać że chronił włosy,nie sklejał ich,i nie miałam rozdwojonych końcówek.

plusy:
-zapach
-nie skleja
-chroni przed temperaturą
-nie ma rozdwojonych końcówek
-nie przetłuszcza

minusy:
-mało wydajny
-cena
-nie nabłyszcza

Używam tego produktu od: już nie używam,używałam ok.3miesiące

na plus tylko zapach

Używałam to badziewie długo. Ale gdy pod koniec buteleczki zorientowałam się że to ona jest powodem obciazania włosów od razu ja wyrzucilam. Ladnie pachnie.Ale to tylko jedyny pozytyw. A to troche za malo. Butelka - praktyczna, trwała. Psikacz nie zepsuł się do końca. Ładny kolor butelki.
Jedną gwiazdkę daję za ten miły zapach. Wiecej gwiazdek się nie nalezy.

takie nic

Mgielke kupilam bedac na wakacjach w Polsce, bo zapomnialam zabrac swojego kosmetyku termoochronnego, a susze wlosy suszarka i prostuje, ale moje wlosy sa zdrowe, nie suche i nie zniszczone. Mgielka w zasadzie jest taka sobie. Nie zauwazylam,. aby chronila wlosy przed wysoka temperatura ( a mam w tej kwestii rozeznanie, bo zuzywam wiele kosmetykow termoochronnych) . Nie ulatwia prostowania. W zasadzie to takie nic. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania, reszte wylalam

kiepdki produkt

Zachwycona maską, odżywką i szamponem z tej serii zakupiłam również ten produkt. Niestety, rozczarował mnie, ponieważ mocno wysuszył włosy, miałam wrażenie, że są matowe. Stał w mojej łazience omijany szerokim łukiem przez 3miesiące. Pewnego dnia myślałam, że mogę dać mu jeszcze jedną szansę. Po raz kolejny zawiódł, dodam jeszcze, że kiedy powąchałam swoje włosy czułam alkohol. Nie polecam, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: 3mies.
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

TRAGEDIA.

Alkohole, mocno wysuszające włosy, czyniące je wręcz sianowatymi. Kiepska ochrona przed temperaturą. Zamiast dobroczynnego wpływu na wlosy jedynie je niszczy. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od roku nie mogę zmęczyć całej buteleczki
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Porażka..

Kupiłam ten produkt gdy był czas,że prostowałam włosy codziennie.
Miałam nadzieję,że bądź co bądź ochroni moje włosy przed gorącem prostownicy-z resztą tak zapewnia producent.
Niestety bardzo się rozczarowałam.
Zawiera silnie wysuszający alkohol i to na drugim miejscu w składzie,więc jak coś takiego może wykazywać działanie termoochronne do cholery !?
Do tego jest bardzo wyczuwalny.
Produkt strasznie wysusza włosy,bardzo je obciąża i nie pokrywa a wręcz oblepia.
Jedyne do czego się nadał to jako spray do mycia luster.
Bo nafaszerowany alkoholem kosmetyk tylko do tego się nadaje.
Nie polecam nikomu.
Żadna to ochrona,czysty chwyt marketingowy.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: nadal mam pierwsze

Ostatecznie....

Mgiełka ma piękny zapach, nie jest droga i dość wydajna. I na tym kończą się jej zalety....

Prostuję włosy 3-4 razy w miesiącu, ale nie widzę jakiejkolwiek ochrony, skleja włosy, pozostawia je matowe (a nie błyszczące, jak obiecuje producent). Moje włosy po niej wyglądają trochę jak sztuczne...

Raczej nie kupię jej ponownie.

Średnia aczkolwiek zdecydowanie będę szukać czegoś lepszego

Długo szukałam produktu który ochroniłby moje włosy przed działaniem wysokiej temperatury. W końcu skusiłam się na ten spray bo marka Dove od zawsze kojarzyła mi się z produktami którym można zaufać,ale muszę przyznać,że tym razem się rozczarowałam. Niestety ta mgiełka już na drugim miejscu w swoim składzie zawiera alkohol przez co mocno przesusza włosy w szczególności na końcach. Skleja je również przez co trudniej się rozczesują. Plusem może być fakt,że jest wydajna i stosunkowo nie droga. Jest łatwa w aplikacji,nie obciąża włosów i moim zdaniem bynajmniej delikatnie je chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Podsumowując myślę,że więcej jej nie kupię będę szukać czegoś lepszego,bo tej daleko do ideału.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Niewiem

Używam go bardzo długo, a szczerze mówiąc to niewiem czy działa.... Nie zauważyłam aby moje włosy były jakoś mniej przesuszona po suszeniu suszarką. Kupowałam go chyba bo łudziłam się, że jakoś tam je chroni, al teraz mam co do tego wątpliwości...
Nie zauważyłam po stosowaniu jego żadnych zmian z strukturze moich włosów

Używałam tez z tej serii maski, odżywki i szamponu do włosów i to wszystko tylko pic na wodę....

Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

strata pieniędzy

Po półrocznym teście i wielu szansach jakie dawałam temu produktowi mogę powiedzieć że:

+ ma przyjemny zapach
+jest wydajny

- obciąża włosy ( po użyciu mgiełki wydają się być przyklapnięte i tłuste),
- alkohol jest wysoko w składzie (przy dłuższym stosowaniu wysusza włosy)
- po zużyciu całej butelki mam naprawdę brzydkie włosy (matowe,suche)
- mam wrażenie,że nie chroni włosów przed wysoką temperaturą

Używałam już wiele produktów do ochrony włosów,ale żaden nie był tak beznadziejny. Preparat Dove nie chronił włosów, dodatkowo powodował obciążenie włosów bezpośrednio po użyciu,a po wyprostowaniu włosy były jakby to powiedzieć "sianowate".
Mam z nature kręcone włosy więc często je prostuję,ale jeszcze żaden preparat nie doprowadził moich włosów do takiego stanu jak Dove... (suche siano) i choć zdaję soie sprawę,że prostownica niszczy włosy to przy innych preparatach nigdy moje włosy nie były w tak tragicznej kondycji.

Byle co

Zakupiłam tą mgiełkę w celu ochrony włosów które bardzo często traktuję prostownicą. Niestety, mgiełka zamiast ochraniać nie powoduje dosłownie nic. Czuję, jakbym psikała włosy wodą. Stan moich włosów ani się nie pogorszył, ani nie polepszył. Zawiodłam się na Dove bo myślałam, że to marka na której można polegać, że spełnia oczekiwania konsumentów, niestety się przeliczyłam. Jedynym plusem jest to, że ładnie pachnie, nadaje delikatny połysk włosom (jednak trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo później zamiast ładnych, błyszczących włosów możemy mieć na głowie fabrykę oleju) i jest wydajna.

Ogólnie nie polecam
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i ostatnie