Mypa, Shea Karite, Face & Body Cream (Krem do twarzy i ciała z masłem shea)

Mypa, Shea Karite, Face & Body Cream (Krem do twarzy i ciała z masłem shea)

Krem do twarzy i ciała karite, do codziennego stosowania, dzięki formule wzbogaconej w masło karité przynosi natychmiastową ulgę cerze suchej i bardzo suchej. Krem przeznaczony jest do każdego typu cery. Jest lekki, dobrze się rozprowadza, jednocześnie chroniąc, zmiękczając i odżywiając naskórek, dzięki czemu skóra jest gładka i nawilżona.

przeciętny

Cena srednia, wydajnośc też - starczył na jakies 1,5 tygodnia ( ale ja jestem rozrzutna ;)). Zapach może być, lekka konsystencja. Dobrze sie rozsmarowywał, bardzo szybko wchłaniał, pielegnował...średnio, oczywiscie ;) Niczym mnie nie zachwycił, ani nie zraził - znam ciekawsze, więc do niego juz nie wróce...

Używam tego produktu od:miesiąc temu

Aprzyjemność korzystania ;)

Kupiłam w wakacje, by ulżyć suchej skórze zachęcona miłym składem i niską ceną. Buźka po nim piekła niezmiernie i pojawiły się diabelskie rumieńce, ale na dłonie i stopy idealny ;) .
Konsystencja tego specyfiku jest lekko galaretowata, zapach nieprzyjemny, nawilżenie średnie.

Używałam tego produktu: przez ok. tydzień

Całkiem niezły. Dobrze nawilza, natłuszcza, konsystencja i zapach przypadły mi do gustu. Ma raczej dobry skład(znawca ingrediencji jeszcze nie jestem:), ale cena mogłaby być nizsza,poniewaz nie jest on zbyt wydajny.
Ja stosuje jako balsam do ciała i chociaz wole czyste shea, to kiedy nie mam ochoty robic mazideł,a pod reka tez nic uniwersalnego nie znajduje, to uzywam tego kremu i na mnie sprawdza sie dobrze.
Mam sucha, wrazliwa skore (AZS) i nie wywołał na mnie podraznien.

Używam tego produktu od:miesiaca