Vera Wang, Look EDP

Vera Wang, Look EDP

Najnowszy (2008 / 09 rok) zapach sygnowany przez 'ślubną' projektantkę. Nowocześniejszy, energiczniejszy i bardziej młodzieżowy niż poprzednie kompozycje.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, owoce liczi, jabłko Golden Delicious
nuta serca: lilia, frezja, jaśmin
nuta bazy: wanilia, piżmo, mech dębowy, paczula

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
owocowe, orientalne, kwiatowe
wody perfumowane

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Poleciła mi je koleżanka, która akurat je używała, nie wiedziałam ze się w nich zakocham. Od ponad 10 lat jest to mój numer 1. Znakomity zapach, lekki, a zarazem wyrazisty. Szkoda ze już nieosiągalne:-(

• Flakon: 4

Piękne opakowanie, zapach nie

To był blind buy. Myślałam, że mi się spodoba.
Ale zapach był zielenią, lilia bardziej przypominała trawę niż kwiat. Zielone jabłko i frezja wcale nie osłodziła tego zapachu. Poszła butla w świat.

wspaniały!!!!!

zapach cudowny, mocny, wyrazny, jedyny w swoim rodzaju.
zawsze do niego wracam.
inne perfumy mi sie nudza ale ten nigdy, jest w mojej torebce zawsze.
przywraca wspaniałe, wspomnienia.
jeszcze nie spotkałam sie by sie komus nie podobał, ale może to kwestia osobowości:)
jak dla mnie numer jeden !!

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: chyba 5

raczej nie polecam

Poszukując jakiegoś ładnego zapachu w drogerii Douglas, z dosyć małym budżetem, Pani poleciła mi właśnie ten produkt.

Zapach jest dosyć banalny, niczym się nie wyróżnia, choć nie można powiedzieć że jest brzydki i zniechęcający. Zależy co kto lubi. Mało wyrazisty. Utrzymuje się jednak dosyć długo, przez pierwsze kilka godzin bardzo go czuć dookoła. Jedno &quot;fuknięcie&quot; w zupełności wystarcza, inaczej zwracamy na siebie uwagę.

Ilość zużytych opakowań: 1, które wciąż używam

Wstydz sie, Vero Wang ;-))

Bardzo slaby zapach. Swietliste, slabiutki rozwijajace sie kwiatki, nielande, monotonne i banalne do bolu zebow. Testami sie zmeczylam i nigdy wiecej ich nie powtorze, brrr.
Vero Wang, wstydz sie ;-)).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

zbyt oste...

Jedne z perfum które kurzą sie u mnie na toaletce...
Nie lubie ostrych perfum,a te takie są. Wręcz mnie odpycha od nich i napewno sie nie przekonam.Kupione w promocji za 25euro za 100ml więc żal było nie wziąc,poprostu myślalam ze sie do nich przekonam,ale nie dało rady...szkoda,zapach nie dla mnie...ale to sprawa indywidualna!!!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:niestety w trakcie 100ml

Fajny, świeży zapach

Zapach całkiem przyjemny, z kategorii świeżych. Dosyć mocno wyczuwalny zapach gorzkiej pomarańczy. Na skórze trzyma się całkiem nieźle, ale wiadomo, że to sprawa indywidualna. Sam flakonik bardzo prosty, zwyczajny ale mnie się podoba.Generalnie jak nie znajdę zapachu bardziej słodko-pomarańczowego to jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca

Jabłkowy wiecheć kwiatów

Moim zdaniem poprzednie zapachy VW były bardziej udane, a już z pewnością Look nie ma nic wspólnego z najpopularniejszym, Princess.
W Look mamy dość ostrą (przynajmniej początkowo) kompozycję kwiatową (znaną z pierwszej VW), nie wiadomo po co przyprawioną dużą ilością jabłka znanego dokładnie z Be Delicious.
I tak to sobie trwa, wiecheć kwiatów z domieszką jabłka, przewagą jabłka, który po dłuższym czasie łagodnieje i staje się słodszy. Zapach jest raczej przyjemny, ale ... nic w nim nie ma szczególnego.
Flakonik - nie do uwierzenia paskudny i tandetny, od kartonika poczynając. Wstyd po prostu.

Używam tego produktu od:testy + w trakcie baterii próbek
Ilość zużytych opakowań:rzeczone próbki w trakcie