Schwarzkopf Gliss Kur, Asia Straight, Balsam do włosów

Schwarzkopf Gliss Kur, Asia Straight, Balsam do włosów

Kosmetyki Gliss Kur Asia Straight zawierają dodatek cennych, orientalnych składników - stosowanego w medycynie tradycyjnej, nawilżającego mleczka bambusowego oraz ekstraktu z orchidei o działaniu nawilżającym i wygładzającym. Natomiast owocowo - kwiatowa kompozycja zapachowa, łącząca nuty melona, białej róży, fiołków, drzewa sandałowego, wanilii, drzewa cedrowego i piżma, podkreśla harmonię, elegancję i wysublimowane kobiece piękno.
Linia Gliss Kur Asia Straight dzięki systemowi regeneracji komórek, działa nie tylko na zewnętrzną powierzchnię włosów, ale także na ich strukturę wewnętrzną.
Za sprawą pozyskiwanych z owczej wełny protein keratyny (identycznych jak te występujące we włosach), kosmetyki Gliss Kur przenikają w głąb włosa, regenerując jego strukturę i wzmacniając go dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Włosy stają się elastyczne i są chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych - takich jak ciepło suszarek czy promienie słoneczne. Z kolei zawarte w formule dodatnio naładowane cząsteczki, rozpoznają ujemnie naładowane, zniszczone fragmenty zewnętrznej powierzchni włosa i wypełniają je, neutralizując ubytki.

Nie,dziękuję

Jedynym plusem tego kosmetyku jest chyba dobra cena i dostępność.

W ogóle nie spełnił swojego zadania,włosy wcale nie były prostsze,ani odrobinę. Ponadto po spłukaniu włosy były nieprzyjemne w dotyku,szorstkie i,,bez życia\'\'
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 użycia
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

ok

Stosowałam ją razem z szamponem z tej samej serii, co prawda nie zauważyłam aby produkty prostowały włosy , ale jako zwykła odżywka jest ok.Ma fajny zapach, włosy są miękkie, fajnie się rozczesują.

do kręconych, puszystych włosów idealna

kupując tą maskę nie wierzyłam w rzekome cudy - wyprostowanie włosów. Nie byłam specjalnie do tej maski przekonana. Ale się myliłam. Jest cudowna, pięknie pachnie, włosy mniej się plączą, ładnie układają i moje loki są po niej nawilżone. Włosy łatwiej się rozczesują. Są idealne do moich włosów. Nie używam prostownicy ani suszarki więc może dlatego tak pozytywnie ta maska tak na nie działa. Bylam zdziwiona opiniami.. Ale naprawdę ją polecam.!

Plusy:
zapach
cena
wydajność
gęstość

Minusy
brak

Zamiast prostych włosów pojawił się łupież.

Zakupiłam komplet tj szmpon plus odżywka.
Co do samego efektu prostowania - zero według mnie. Tak samo jakbym umyła włosy jakimkolwiek innym szampon.
Na dodatek po około miesiącu stosowania tego duetu dostałam okropnego łupieżu z czym nigdy nie miałam problemu. I to nie tylko na skórze lecz na całej długości włosów było pełno białych drobinek.
Żeby się go pozbyć musiałam kupić apteczne szampony przeciwłupieżowe, całkiem zniknął dopiero po półtora miesiąca leczenia.
Szampon i odżywka wylądowały w koszu a ja wróciłam do starych sprawdzonych kosmetyków.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

Nie spełnił oczekiwań do prostowanych włosów

Kupiłam ten produkt ze względu na promocje, odżywka była razem z szamponem. Co do produktu to spodziewałam się lepszego efektu, a raczej niczym mnie nie zaskoczył. Porównując z innymi odżywkami nawet się nie różni.. ;)

+ ma ładny zapach
+ włosy są miększe
+ wydajny

Prostownicą prostuje włosy codziennie, a więc odżywka i tak na nic nie pomogła.

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Dla mnie dobry.

Kupiłam go przez pomyłkę i przy pierwszym stosowaniu, wiedząc już że jest to środek prostujący zawiodłam się. Nie ma na etykiecie konkretnego zalecenia co do stosowania więc musiałam je sama wymyślić. I wymyśliłam: nakładam na 45minut nie szczędząc balsamu, ale nie nakładam u nasady, spłukuję, suszę i zaraz po stosowaniu prostuję. Moje włosy zaraz po prostowaniu puszyły się pod wpływem wilgoci, a teraz już nie i efekt "drutów" utrzymuje się znacznie dłużej. Ten środek nie prostuje włosów, ale sprzyja prostowaniu z użyciem prostownicy

Zawiodłam się

Od Gliss Kur oczekiwałam czegoś naprawdę dobrego. Mam przyjemne wspomnienia z innymi produktami tej firmy ale ta seria w ogóle nie spełnia oczekiwań.
+ładny zapach
+dobra wydajność
+ wygładza i nabłyszcza włosy
- ale ich nie prostuje

Ilość zużytych opakowań: 1/200 ml

Nie wyobrażam sobie życia bez kosmetyków prostujących, a ten jest w ścisłej czołówce.

Dla moich przetłuszczających się i zniszczonych włosów, które są megapodatne na układanie i wilgoć (wystarczy lekka mżawka, by były brzydko skręcone) ten balsam to wybawienie. Nakładam na 3/4 długości włosów i spisuje się świetnie, odejmuję gwiazdkę tylko za nieco poskręcane końcówki. Najlepiej działa, gdy włosy wysuszę na płaskiej szczotce, ale przy naturalnym schnięciu też daje radę. Dodatkowo nieco wygładza włosy.

Plusy:
- wydajny
- prostuje, może nie idealnie, ale wystarczająco
- nieco wygładza zniszczone włosy
- ułatwia rozczesywanie

Minusy:
- może nieco obciążać włosy

Taki sobie

Bardzo lubię serię z Gliss Kur\'a, niestety ta okazała się totalną porażką...

W ogóle nie prostuję włosów!!! Zero jakiegokolwiek efektu!!! (stosowałam wraz z szamponem)

Dwie gwiazki daję za to, iż jak wszystkie kosmetyki Gliss Kura:
+ładnie pachnie
+nie plączę włosów
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie ociąża
+ nie skleja
+ jest wydajny
+stosunkowo tani

Wolę jednak pozostałe serię, które na swój sposób poprawiają kondycję moich włosów.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nigdy więcej

kupiłam w ciemno, bez zasięgnięcia opinii. liczyłam, że włosy będą po niej gładkie, miękkie i zadbane. niestety myliłam się...
dziwnie działa na włosy. są po niej jakby wysuszone, a z drugiej strony dosyć mocno je obciąża. w efekcie mamy oklapniętą, matową fryzurę. nie wydaje mi się, aby jakakolwiek odżywka powinna robić coś takiego. zauważyłam też, że przez nią włosy są sztywne, trochę jak druty. nie wyglądają dobrze.
żałuję, że ją kupiłam. więcej nie powtórzę tego błędu.

Używam tego produktu od: marzec 2011
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Boski ;)

Najlepszy balsam do moich włosów! ;) z natury mam kręcone słowy i często je prostuje. Gdy na umyte i lekko osuszone włosy ręcznikiem nałoże tą odzywkę i poczekam do 15 min. to później o wiele lepiej mi się je prostuje i układa ;) Jedyną wadą to może byc wydajność.. mam długie włosy (trochę niżej niż połowa pleców) i starcza mi na jakieś 3-4 tyg przy stosowaniu co 2 dzień ;)

Ilość zużytych opakowań: 3, (4 w trakcie)

Nic specialnego

Balsam jak balsam ,ale żadnych rewelacji .Przy większej aplikacji włosy są oklapnięte i obciążone. Stosowany razem z szamponem też cudów nie zapewnia szkoda bo marka niezła

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego